Жени, СВАЛЕТЕ си стандартите, ако изобщо някога искате да си намерите мъж!
Тука има една побъркана феминистка, дето постоянно ви набива и пропагандира мъжемразки глупости, да сте си вдигали стандартите все-повече и повече, да сте си знаели цената, да не сте се примирявали с по-малкото и др. простотии. Развихрила се е да пише тъпи феминистки теми срещу мъжете като "жени, качвайте си стандартите", "истинския мъж не се сравнявал с жените", "мъж се дресирал като куче (важи за ЖЕНАТА) и др.

Аз пък ще ви посъветвам точно обратното:

СВАЛЕТЕ СИ СТАНДАРТИТЕ, бъдете по-реалистични в самооценката си, не се надценявайте и не се мислете за "заслужаващи" принцеси! Така не само, че няма да постигнете НИЩО добро, ами и ще се закопаете още повече, ако й слушате и изпълнявате безумните "съвети" на тая побъркана, изкуфяла дъртофелница! Ще одъртеете и ще умрете сами с котките и "стандартите" си, дето са толкова безкрайни и несъвместими, че чисто физически е невъзможно, който и да е мъж на планетата да ги покрие, колкото и да е готин и съвършен!!! Няма да имате с кой да си размените 1 дума, кой да ви прави компания, да ви разведри, да ви бъде упора в трудни моменти, няма да имате с кой да си споделите мъката, тъгата, тревогата, кой да ви утеши, на смъртния ви одър ще умрете абсолютно сами и никой няма да ви помни, няма да има и кой да ви дойде на погребението даже...

Вие това ли искате? !?

Запитайте се дълбоко вътре в себе си: "Това ли е, което наистина искам, и което смятам, че е най-добре за мен и за моето щастие и благополучие? Сигурна ли съм, че това е последното ми и окончателно решение, което искам да взема, и готова ли съм да поема всичката отговорност от този свой избор, заедно с всичките лоши последици от него, без после да съжалявам и да прехвърлям вината на всички други, но не и на себе си? ". Затворете очи, поемете дълбоко въздух, и си задайте този въпрос 3 пъти.

Ако отговорът е "НЕ" или се колебаете, ВЕДНАГА И НА МИГА изхвърлете всякакви феминистки глупости и нереалистични очаквания от главата ви, насадени ви от западните медии! Наложете си да мислите трезво и реалистично и да се съобразявате според възможностите си, а не да ламтите за още и още и да се надявате на невъзможни неща, както ви набиват разни курвенски "инфлуенсърки" денонощно! Така автоматично ще си биете автогол и ще отблъснете всички свестни мъже от вас, а повярвайте ми, ТЕ НИКАК НЕ СА МАЛКО!

Единственият сигурен път, който може да ви отведе до истинското щастие е, да си СВАЛИТЕ критериите и претенциите, да не се надценявате, да бъдете по-приземени и реално мислещи, да не таите нереалистични очаквания и надежди, и само тогава правилният мъж ще дойде!

Всичко това ви го казвам не, за да ви обезкуражавам и да ви "подрязвам крилцата", а за ваше добро, за да видите какви са ви грешките и пропуските, да се поучите от тях и да си ги поправите, за да можете по-лесно да си намерите мъж за семейство и деца (тези от вас, които искат, за тия, дето не искат е ясно - ако сам не искаш да се издърпаш от блатото, и Господ не може да те издърпа)!

Коментари

51-74 от 74

55.   36, то пък едни жениии, свят да ти се завие.
37, мацка, случайно да си от Пловдив / Русе / Ямбол? Много миекаш хахахах. Това че си попадала само на мизерни Ганчовци, си е твой проблем. Не генерализирай всички мъже по този начин!

56.   36,

тук 80% от мъжете ако не си платят, няма да видят гола жена никога. Лошото е, че доста от тях са и скръндзи.

57.   До 52. Къде търсиш самоуважение?
Дали ще е по анцуг и джапанки, или ще е добре облечен ама несравнимо неадекватен до жената, все тая.
Тя викаш се издокарала, той по анцуг, смешно да. Или тя красива стройна и финна, тоя до нея с два корема напред, все едно ще ражда, е къде тук е себеуважението, кви смехотворни деца ще има при тази комбинация.
При всички случаи говорим за очевидни компромиси, което значи че тези жени знаят и винаги ще знаят че правят компромис с това, за сметка вероятно на материалното. И никога няма да простят на този до тях това, независимо че те са си го избрали и е удобно.
Себеуважаваща жена съм виждал доста, нито една от тях не е била нечия държанка, няма да позволи до нея да има някой плужек, дори да няма какво да яде. На тези жени им личи по погледа, стойката и всичко друго че са достойни, с пари или без, с грим или без.

58.   Драги мой, огледай се и ще видиш, че българските мъже са много грозни за разлика от жените. Много, много рядко може да се види хубав български мъж.

59.   Искам авторът и много други, писали тук мъже, да дадат дефиниция на "свестен мъж". Какво разбират под свестен мъж - но конкретно, без клишета, без злобни нахвърляния върху жените, без празни приказки и лозунги.

И другото - как и защо решавате, че да е обвързана/омъжена една жена или да има деца е критерий за успех и щастие на жената изобщо в живота?

Какво точно разбирате под "високи стандарти" на жените при избор на партньор в живота? Вие като избирате жена, какво търсите? Или просто да има някоя там наоколо? А ако имате дъщери, какво бихте ги посъветствали, ще ви е все едно ли с кого са те, как се отнасят към тях, щастливи ли са, или единствено важно е да не "говорят хората", че са стари моми, или без деца?

За самотните мъже пак ли бихте се изразили толкова грозно, или мъжът е друго нещо, той и сам пак си има по-висока стойност?

60.   Ами, те стандартите са двойни стандарти. Към съпруга или постоянния партньор изискванията са големи, а към любовника занижени до нула и под нула, там се задоволяват с бързо чукане по хотелската стаи, паркинги, офиси и дори складове. Живеят в паралелен свят, но това е женската психика братко. Хубаво е да си отстрани на любовника-"eбеш бегаш".

61.   По-добре САМА, отколкото с мъж който НЕ ХАРЕСВАМ.... Няма да си сваля стандартите, заради някой самотен.. Ще бъда с мъж който ми харесва.

62.   Лекувай се.

63.   Еми да, така е. Аз имах една грозна приятелка, дето се мислеше за принцеса и накрая си остана разведена и чисто сама. Спала е само с един мъж в целия си живот, но се подиграваше, че много разбирала от секс играчки, повече от мен и се скарахме веднъж в един секс шоп.
Откакто си прекратих отношенията с нея, ми е супер. Отношенията ми с мъжете се развиват все по добре и си хванах сериозни гаджета. Преди само обсъждахме с нея как всички мъже не стават за нищо и то така и не ми се получаваше, а щом ми потръгнеше с някой, тя веднага гледаше да ме депресира и обезукоражи. Според мене ако завижда, защото съм красива.
В момента имам супер яко и секси гадже и не съм се виждала с нея от половин година.

64.   Моето мнение е малко по-различно.. Аз не вижда основание, добрите момичета и жени да си свалят критериите, за да са достъпни за някакви странни същества, нещо като мутирали питекантропи. Разбира се това сваляне на критериите може да се отнесе до различните плаймейтки, чалгарки, моделки, инфлиенсърки, "синоптички" по телевизията и "вся остальная сволочь"". Добрите момичета са транспарантни за търсачите на женски ласки, те не са "лъскави", не правят секс във вмирисаните и оповръщани тоалетни на заведенията/ама, че гнусотия/, те имат цел в живота, някои следват различни инженерни специалности, математика, астрофизика, биология, медицина, геофизика, кибернетика, роботика, а не различните изобилни алабалистики като политология, социология, маркетинг и други видове порнография. Колкото до женският или момичешки натиск всеки го изтърпявал в една или друга форма, бил той физически, психически, емоционален. Е, случва се. Това е особено характерно в предпуберитетна възраст, някъде до към 12-13 годишна възраст, средно момичетата са по-високи и по-тежки от момчетата-има достатъчно сравнителни таблици в нета. Освен това те изпреварват момчетата в емоционално съзряване, поне с две години, а някои момчета и с повече. Даже момиченцата още в четвърти клас се опитват да демонстрират своето превъзходство над момчетата, чрез различни манипулации. Примерно в някакъв клас, тишина в класната стая се чува нещо средно между писък и вик.. Причината е проста, когато всеки внимава, едно момиче, изведнъж без никакво предупреждение, ръгва момчето до нея с молив в ребрата. През междучасието му дава обяснение, че той много я обидил, като е дал примерно на някоя от съученичките я моливче, я линийка, я нещо друго, а тя хич не харесва тази съученичка, та това да му е за урок с кого говори и на кого помага. Има и вариант, но вече по- късно, когато класната им, поставя на него и едно момиче, което живее близо до тях да направят, я стен -вестник, я част от някаква украса за някакъв празник. Това момиче има изразена спортна фигура, добричко и някак мила с момчето. Вече са 6-ти клас. Събират се в момчето да изпълнят каквото трябва. Момичето винаги когато идва, носи пасти от близката сладкарница, защото знае, че момчето харесва сладко. Ако няма пари за две, носи една, която разделя и по-голямото парче винаги дава на момчето. Докато момчето сладко хапва, тя го гледа с усмивка, а след това без да мие вилицата яде тя, в къщата комплекти прибори да искаш от всякакъв вид и размер. По неразбираеми причини, това момиче много обичаше да се бори с момчето -по-тежка е от него, но то е жилаво и се е борило десетки пъти с момчета, но точно тук нещо не е както трябва. Както си седят на земята и нещо лепят, тя става и внезапно дръпва момчето за рамене и се мята върху него. Момчето силно се притесняваше, просто не знаеше какво да прави, но някак усещаше, че нещо не е много редно, а освен това нещо странно и приятно го вълнуваше, но не можеше да го разбере. Изпитваше дълбок срам да хване своята съученичка и да я бори, как така плътно ще прегърне, ще обхване своята съученичка, та той никога не плътно прегръщал момиче-ужас. След тази възраст на относително равновесие, момчетата рязко дръпват във височина, тегло, физическа сила, а казармата го и надгражда, но в емоционално отношение нещата не стоят точно така, момчетата продължават да изостават. Така, че тази двойствена природа на човешкият род жени срещу мъже винаги и под всякакви форми е съществувала. Даже в най-консервативните общества с риск за живота си жените успяват да се борят за своето място и достойнство. Лично аз към жените изпитвам истинско уважение, като по-съвършени човешки същества. Ако трябва да съм откровен, основната функция на мъжът е да защитава жените, освен размножителната. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

65.   Авторе, кой си ти, че да даваш акъли и непоискани съвети на жените какво да правят? Пука му на някой за теб и за мнението то ти! Гледай ти да си намериш някоя да ти обръща внимание.

66.   52 до 57

Е да, но когато е остриган първи номер с турска брада, често и с мургалява кожа ходещ с анцуг и маратонки това поне го разпознава какъв е - първичен, несъобразителен, долен, тъпоглав Ганчо произвеждащ само хаос. Да се отсее очевидното, пък с другото въпрос на късмет :)

67.   Десантмен, откъде толкова свободно време за тези фермани?

68.   До 59. Виждам че явно никой няма да ти отговори и да ти даде дефиниция за "свестен мъж" затова реших аз да пробвам. Първо обаче искам да кажа че аз не съм давал обидни коментари за жените и се разграничавам от другите коментари на мъжете. Най-малкото защото не искам да влизам в тъпи спорове и да си губя времето с глупости. Та за мен свестен мъж е този който не пуши, не пие, не ползва наркотици и не ходи по много жени, не че няма възможност просто вярва в моногамията и е верен. Върши си сам домакинската работа и едва ли ще чака(както тука са написали някои жени) някой друг да му мие чиниите или пере дрехите и чорапите. Има си образование и работа, може да не е най-добре платената но поне е нещо. Държи се с хората добре, но не за да печели точки пред жените, а защото вярва че както се държи с другите така и те ще се държат с него. Общо взето това е, но не се сещам за друго в момента така че ще спра до тук. Въпросът обаче каква е вашата представа за свестен мъж и къде има разминаване ако има такова.

69.   54, а образовани но грозни? И те ли на боклука?

71.   54 до 69 Това за грозен и красив само тъпите компексирани мъже го мислят. Какво значи грозен? Дай определение. Голям нос? Големи уши? Плешив? Дебел? Не се живее с красотата, а с човека. А и тази твоя красота ще е до време. Обаче простотията на някои мъже е до живот. С прост, неук, човек не мога да комуникирам. А какво остава да живея. С барманче, което не е прочело една книжка и има 50 думи в речника си нямам общи теми и интереси, нито време за губене с такъв тип. По-добре сама, с котка, куче, че дори и със змии и гущери отколкото с прост тип.

72.   До 68. Чудесно, някаква интересна дефиниция измисли.
По описаното аз не съм свестен, защото пуша, макар да не пия, да не друсам и да съм надраснал желанието да чукам всяка срещната. Имам добре платена към 10К заплата работа, което ясно значи че и съм достатъчно изучен. Чистя си сам, пера си всичко. Всичко това заема голяма част от ежедневието ми, защото за да си добър и ценен в работата, не е достатъчно 8 часа на ден, а малко повече. За да се изпереш, изкъпеш, оправиш, ядеш са още поне 3 часа на ден. Така минимум 12 часа на ден отиват в отговорности да не кажа 15. Сложи 8 часа сън и всичко е приключило като изживян ден.
Сега обаче идва интересната част. Какво за теб е свястна жена?
Не питам за друго, ами защото има доста желаещи за мен, уж свестни, ама се оказва че това не е достатъчно. Тоест за да имам партньор, да можем да сме пълноценни, трябва да се виждаме, да говорим, да има някакъв баланс. А аз реално нямам време чисто теоретично. Значи тази жена за да е с мен, трябва да изземе част от моите функции и да ми облекчи ежедневието, за да можем да се виждаме и да прекарваме повече време заедно. Разбира се аз от своя страна бих поел разходите, защото все пак трябва да компенсирам с нещо.
Да но какво се оказва от последните ми 3 връзки, изкарали от година до четири?
Първата като теб вика, аз не съм по чистенето, не съм по готвенето. Не говоря за претенции, така е решила така го казва. Аз не мога да ходя мръсен на работа, не мога да си забатача нещата, значи ги върша аз. В това време тя на дивана, седи гледа сериали, после казва че и е скучно, защото чакала цял ден да се прибера. Тя работи на 4 часа и прибира към 1, 5К заплата. Аз като си свърша нещата съм скапан, гледам да легна. Няма смисъл да продължавам, просто е ясно че такава връзка не може да просъществува, това при положение че няма дете, ако има дете кой ще се грижи за него като не чисти, не готви, претупва всичко, но изисква и то аз да плащам, пък тя не се чувства длъжна да помага с нищо, макар да живееше в моя апартамент.
Втората беше голяма работяга, умна, забавна, изкарва колкото мен, но тя не е домашар. Обича да разпуска с купони, запиване, да се среща с приятели. Няма смисъл да казвам, тази връзка е обречена сама по себе си.
Третата беше от тези дето правят каквото трябва за постигането на определени цели. Отначало уж мила, внимателна, тактична. Аз имах някакво усещане че нещо не е наред. Бях подочул за богато минало, за други неща и просто трябваше да измисля как да проверя идеята, с тя е да ме върже и после да е на мой гръб цял живот. Не е от работните, предишните все са я гледали, уж на думи е голяма, морална, реално все си е хващала някакви за да си я гледат, като е снижавала критериите за мъжете визуално, но общото между всички е било да си я гледат. Тя работи каквото има, няма една стотинка заделена, уж не иска но и не отказва. Уж няма, а обича скъпото, обича да се мотае, обича почивки, знае и е била на доста скъпарски места и не е нужно да се напрягам за да се сетя, че някой и е плащал. Най-лесната проверка, набързо скалъпени проблеми от моя страна, че се канят да ме уволнят, че съм в затруднение и виждам как тънко взе да се прибира, да няма време за мен, уж загрижена, искаща да помогне с нещо, реално нищо такова, просто оглеждаща се за следващия.

Първите две реално ги определям като свестни, като хора са добри готини, но би им паснал друг вид мъж, не като мен. Би им паснал някой, който да ги гледа в очите, прави всичко за тях, прави всичко в къщи, после им обръща внимание. Това значи че няма да изкарва добри пари, защото мъжете които познавам които изкарват прилични суми работят много, важно им е да поддържат нивото което имат. Формата в работата е не по-малко важна от физическата такава.
Така че хем някой да си чисти, оправя, хем да изкарва, хем да е щедър е много добре за някоя жена, но е за мъжа поради липса на време и няма как да приема за нормално да съм щедър, да живея с някоя защото просто ми пуска, а в замяна на моята щедрост да не почисти, да оправи и да е съпричастна.
Не се оплаквам и не страдам от липса на женско внимание.
Казвам само че вече е доста срещано жени да казват, че очакват мъжа да си е самодостатъчен, тоест да не се занимават с негови неща, защото имали живот и независимост. В същото време е много рядко да видиш жена, която изкарва прилични пари, повечето докарват до 3К. Не че са малко, но са недостатъчни за същите. Защото щом не се занимава с моите неща, значи ще се занимава с нейните. При повечето това значи чести маникюри, педикюри, прически, дрешки, според това което са ми казвали минимумът за такива неща е 500 лева на месец, в някои случаи доста повече. Сега те искат и почивка, разходки, излизания, вечери навън. Квото значи че тази жена не може с тази заплата да осигури нужното и само за нея. Повечето не заделят, да не казвам че теглят кредити, взимат заеми и тн. Това значи че такива не заделят, ако нямат нещо наследствено значи нямат и дом. Това значи че от мъжа освен че изискват да са независими, искат да живеят при него, да покрива частично техните разходи и освен да си върша всичко което си реша, аз да съм длъжен да съм с тях по заведения, почивки и ваканции.
Сама се сещаш че това е постижимо, но незадоволително като положение за мен. Изключваме емоциите, любов и тн, кажи ми с какво една жена която иска мъжа сам да си чисти, оправя, да се грижи за себе си и ско намери такъв, с какво тя допринася за тези взаимоотношения? Каква роля тя играе в тази връзка?

73.   Честно казано в България и някои други източноевропейски и специално Балкански страни за млад свестен мъж хич не е лесно да си намери жена. Може би става малко по-лесно, когато този мъж вече е стар ерген на 40 и е в добра физическа форма и с годините на труд се е издигнал в професия, бизнес и т. н. и има добри финансови възможности, име сред обществото, позиции, връзки, контакти и т. н. Та тогава има шансове с разни златотърсачки или самотни майки, търсещи баща на децата си, направени от "топ" мъжете.
Под свестен млад мъж нека не се разбира свито, притеснително, срамежливо и плахо "момче", а мъж, който си е на мястото, т. е. който е отговорен, разсъдлив, застанал срещу трудностите на живота, културен, уважаващ другите, но и себе си и т. н. и т. н. и т. н. Мъж, който няма комплекси, който бива уважаван от мъже и жени, от колеги, от познати и т. н.
Разбира се, никой човек не е перфектен, всеки си има трески за дялане. Но дори и наистина свестни момичета и жени се прехласват по всякакви простаци и комплексари. Някои дори веднага се усещат с какъв непрокопсаник са се запознали, но въпреки това започват връзки, че дори и семейства създават, защото сякаш ги е страх да не останат сами или защото живеят в заблуда, че перченето и простотията са мъжество. България се наводни с нелегални имигранти, които имат много нагло и агресивно държание. Въпреки, че видът им е на извадени от контейнер и вонящи на пор, очаквам в скоро време много българки да се захванат с такива, мислейки си, че са се хванали с арабски шейх от Дубай, а всъщност с престъпник от някое затънтено афганистанско село.
На запад за млад и интелигентен мъж е доооста по-лесно. Първо, защото обществата са нормални и второ, защото младите жени са доста по-добре ориентирани.

74.   Не разбрах изразът, какво значи да си свалят критериите жените. Защо да ги свалят критериите, това не е сериозно, според мен трябва да ги завишават тези критерии, стига да не са само базирани на пари, коли и външен вид. Нека погледнат в перспектива. Едно скромно, но умно момче днес утре може да е успешен лекар, инженер, физик, математик, химик и т. н. Нарочно избягвам порнографските професии като политолог, социолог, маркетингов анализатор, платен журналист и т. н. Уважава професии на реалната наука, която движи прогреса, алабалистиките ги оставете за тлъстите, плешиви тунеядци, благозвучно наречени политици. То политици много, но държавници няма. Някои провинциални маргинали, обиждат жените на красота. Красотата е относително понятие, ако погледнете една картина на Рубенс, ще се ужасите, там жените страдат от свръх тегло. Да не смятат, че онези женчета с една мозъчна клетка, които по цял ден висят в разни фитнеси, след 20 години ще са същите? Как пък не земната гравитация, земното ускорение /да ви кажа ли колко е то или сами ще се досетите-няма да се досетите, защото никога не сте го знаели, а ще скочите в гуглето/, ултравиолетовото излъчване вършат "чудеса " за състаряването. Някакви импланти, вадене на плаващите ребра, слагане на платинови мрежички под кожата на бедрата и дупето, няма да помогнат. Винаги съм бил сред умни и симпатични момичета и жени, основно инженери, научни сътрудници в областта на електрониката, културни, възпитани, четящи, умни, креативни, с добър произход, спортуващи умерено, а не като самоцел. С всяка една от тях можеш да водиш разговор в областта на политиката, културата литературата, живописта, на музиката, всички почитателки на рока, не са пълни монахини, а реални момичета и жени. Ако се направи състезание на една от тях, срещу обединеният отбор на чалгарки, плеймейтки, моделки на въпроси от областите изброени преди това, то това самостоятелно момиче ще знае в пъти от тези селски тунинговани "хубавици". Изтеглете им имплантите и ще се "разпльокат" като медузи на сушата. Умните жени са стойностните, тези, които не просперират по гръб и подпирайки с крака тавана. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

75.   Старата песен на нов глас. Докога ще повтаряте едни и същи тъпизми.

Продължавайте да си вталявате, че необвързаните жени с котки са нещастни и неудовлетворени от живота, ако това ще ви накара да се почувствате по-добре. Но истината е, че тия жени живеят най-добрия си живот. Няма по-хубаво чувство от това да се събуждаш спокойна всеки ден, да си правиш кафе сутрин и да се наслаждаваш на приказната гледка през прозореца в пълна тишина, да отиваш на разходки в парка съвсем сама и никой да не нарушава вътрешния мир, който си постигнала в себе си. Откакто спрях да се занимавам с мъже, се чувствам много по-добре, вече не съм под постоянно напрежение и стрес. Вече няма кой да ми пили нервите, да ме разочарова и огорчава. „Свестни“ мъже няма. Днешно време само сополанковци и пикльовци се намират. Една гума не могат да сменят, ама иначе са на върха на хранителната верига. Няма смисъл да сe прахосва здравето по такива индивиди. Много ясно, че жените ще предпочетат собствената си компания(и тази на косматите животинки), пред тази на тези долнопробни, жалки подобия на мъже….

76.   "Старата песен на нов глас. Докога ще повтаряте едни и същи тъпизми. "

Да, 75, старата песен на нов глас я пеете феминистките, и тъпизмите ги повтаряте вие, повярвали си, че сте равни на мъжете, че и по-равни от тях.

"Продължавайте да си вталявате, че необвързаните жени с котки са нещастни и неудовлетворени от живота, ако това ще ви накара да се почувствате по-добре. "

Точно така си е, и не е нито "вталяване", нито до това дали ние ще се почувстваме по-добре или не, а просто това е обективната реалност в обществото ни. С каквито и глупости да се самозалъгвате самотните моми, истината е, че една жена без мъж е нищо и не може да съществува без него, защото в природата и е да ражда децата му и да се грижи за тях, иначе се чувства непълноценна и ненужна, каквато и е! Както и да го увъртате не мъжете, а жените са истинските губещи от положението с днешния освирепял феминизъм и те са тези, които остават и ще остават сами с котките си, не по свой избор, а заради тяхната простотия да се състезават с мъжете и да се правят на по-мъже от тях, от което изгубиха предишната си женственост и чар, и затова вече никой мъж не ги иска! Мъжът е този, който е напълно независим от женското присъствие и дори ще му е по-добре без такова, защото тя няма да пили неговите нерви с женски скандали и простотии!

77.   Уважаеми 76, ти пък откъде знаеш по какъв начин се чувстват бездетните жени?? Чувствали сме се непълноценни и ненужни… такава простотия само мъж може да изръси. Много знаете вие какво се случва в умовете на жените. Големи специалисти в областта на антропологията, социологията и психологията се извъдихте.

Всяка жена е отделна личност със своя собствена индивидуалност, има свое собствено мнение, принципи, цели и поглед над нещата. Не може да слагате всички под общ знаменател. Че сме от един и същи пол, не означава, че мислим еднакво. За една може да е добре да има куп дечурлига и мъж до себе си, за друга- не.

Я вземи се приземи на земната юдол и стига се прави, че идваш от дворовете Господни, че от такива дрисльовци като теб съвсем ми дотегна. Поредна тема, в която ревете колко сте „възвишени“ и как ли не сте „дясната ръка“ на Бог, как жените заслужават да им бъдат отнети всички права, защото са посмели да натъртят егото на бедния Георги…..

Било обективната реалност… Драги, ти под камък ли живееш или какво? Тук денонощно пискат разни паращунгели колко са самотни и как не могат да се задомят. Теми, написани от жени, от сорта на „ самотна съм…“, „не мога да си намеря мъж.. “, „никой не ми обръща внимание.. “ почти НЯМА. Жените сами избират самотата, докато мъжете са принудени да живеят с нея, тъй като никой не ги иска, защото повечето от тях са кофа с карантия.

Най-обичам някой мъж да ми казва от какво имам нужда, по какъв начин трябва да живея, каква трябва да бъда. Като че ли, той знае най-добре какво е добре ЗА МЕН. Стига сте се бъркали в животите на хората и ги оставете на мира. Какво ви засяга дали една жена ще си умре стара мома с 10 котки, или не? Гледайте си семействата (ако въобще имате такива) и здравето и спрете да си давате непоисканото мнение онлайн. На абсолютно никого не му пука селският бек от Бело поле какво смята за еманципацията на жените и феминизма.

79.   Уважаема 77, съветвам те да не бъдеш толкова надменна и уверена в глупостите, които пишеш, защото реалността е съвсем друга! Много добре сама знаеш, че жените сте пълни нищожества като пол, в сравнение с мъжете, и никога няма да бъдете силни и природно независими като тях, каквито и извратени феминистични закони за ваша защита да се измислят! Светът е мъжки, създаден е от мъже за мъже, а жените нямат нито 1% принос за развитието на науката и техн. прогрес и само спъват световната икономика, с некадърното си управление! Най-добрите антрополози, социолози, психолози и др. са все мъже без изключение, и най-лошият такъв е по-добър в областта си от женският такъв!

"Я вземи се приземи на земната юдол и стига се прави, че идваш от дворовете Господни, че от такива дрисльовци като теб съвсем ми дотегна. Поредна тема, в която ревете колко сте „възвишени“ и как ли не сте „дясната ръка“ на Бог, как жените заслужават да им бъдат отнети всички права, защото са посмели да натъртят егото на бедния Георги….. "

Я по-добре вземи ти се приземи на земята и стига превъзнася нищожния ти, безпомощен женски пол, който без юридическа защита ще изгине на момента от мъжката физическа справедливост! Попрочети Библията малко и ще разбереш, че мъжете наистина сме по-възвишени от вас, и наистина сме дясната ръка на Бог, защото сме създадени по Негово подобие, а вие, жените сте въплъщение на Дявола, и не сте никакви хора! А, че жените заслужават да им бъдат отнети всичките права, заслужават си, и освен това трябва да се изхвърлят изцяло от политиката, за да не съсипват света с погрешно-емоционалните си решения!

"Било обективната реалност… Драги, ти под камък ли живееш или какво? Тук денонощно пискат разни паращунгели колко са самотни и как не могат да се задомят. Теми, написани от жени, от сорта на „ самотна съм…“, „не мога да си намеря мъж.. “, „никой не ми обръща внимание.. “ почти НЯМА. "

Знам, че истината не ти изнася и не искаш да я приемеш, но като си заравяш главата в пясъка като щраус, това не значи, че ще промениш нещо. Теми като "самотна съм", "не мога да си намеря мъж", "никой не ми обръща внимание" и мн. други в този сайт, писани от жени има бол. А тия "паращунгели", дето ти се струва, че пискали, че са самотни и не могат да се задомят всъщност са жени, представящи се за мъже. Самотни мъже няма, колкото и да ви се иска на самотните лели-коткарки. Винаги могат да си намерят развлечение, да излязат с приятели на по бира, да поиграят футбол, карти и т. н. Жените постоянно си фантазират за мъжко нещастие за утеха и пускат измислени теми от името на "самотни мъже", защото ги е яд, че са изпуснали последния влак и искат и мъжете да са нещастни като тях, но не им се получава и накрая пак губещите са те, не мъжете!

"Жените сами избират самотата, докато мъжете са принудени да живеят с нея, тъй като никой не ги иска, защото повечето от тях са кофа с карантия. "

С тази мисъл се утешавате старите моми без избор, които никой мъж не ви е избрал за жена, но вътре в себе си знаете, че е точно обратното! Жената избира до 35-40, докогато трае нейната младост и детеродна способност. След това вятър я вее на бял кон и само мъжете я избират нея и ще е цяло чудо, ако се намери някой мераклия за дърта ялова баба с пресъхнал кладенец!

83.   Когато чуя нещо от рода на: "Знай си цената, момиче" и направо припадам от смях. Каква цена бре?
Минал я е цел футболен отбор, храктер тотал щета, не иска да готви и чисти, мързелива е, няма амбиции никакви - само гравитира ама пък не искала да зависи от теб, няма обноски, облича се като проститутка, тъпа на гъз, в лице е 6 от 10 ама няма как да разбереш щото се е шпаклирала с 2 санта лайна и тн и тн...
За сметка на това пък минимума който иска е: висок 1. 80, интелигентен, богат да плаща сметките, красив, нацепен, джентълмен с обноски... като не си дава сметка, че да си богат, нацепен с добър външен вид, да имаш култура и тн се градят с години постоянство. Не е като да се събудиш и просто да съществуваш, и света да ти е длъжен, защото си се родила малко по-красива от другите.

51-74 от 74