Защо жените искат висок мъж
Не съдя никого, просто ми е интересно да разбера логиката зад това. Повечето жени имат изискванията мъжът да е висок и красив. Моето мнение е, че жената трябва да си вземе мъж, който прави животът и по-добър, в противен случай е по-добре да си стои необвързана. В случая това, че мъжът е висок какво значение има? С какво това, че е висок ще допринесе с нещо? Да е красив също, какъв е смисъла? Какви качества са важни според мен? Например нещо, което ще помогне много в живота ви е мъжът да има пари, това е много важно качество. Друго важно качество е да бъде добър, защото когато е такъв вие ще живеете добре и спокойно, няма да имате много от проблемите. Също не е от значение дали мъжът е умен. Просто когато си избирате мъж мислете с какво той ще допринесе за живота ви, колкото и да отричате най-важното е да има пари, защото тогава животът ви ще е хубав, ще можете да имате всичко, което поискате, животът е хубав когато имате пари, тогава сте свободни, а ако имате заможен мъж няма и да се налага да работите, което е много хубаво. Под богат разбирайте според вашите стандарти, на някои жени са им нужни да плаща сметките и една екскурзия в чужбина всеки месец, а на други с много повече желания ще им е нужен много по-богат мъж, това е спектрум и всяка си преценява колко трябва да бъде, за да се чувства добре.

Просто високият мъж с нищо не допринася в живота, за какво ни е. Същото и с красивият. Умният също и т. н. Знам, че може би ви бушуват хормоните, но е важно като жени да бъдем отговорни и да мислим практично.

Коментари

51-51 от 51

54.   Това че съм 1. 68 и грозноват, не ми е пречило да бъда с красиви и интелигентни момичета. Развивай други качества просто.

51-51 от 51