Къде във Варна мога да намеря хора от LGBT обществото
Здравейте, Да започнем с това, че съм младо момче от Варна не искам да изтъквам нищо свързано със сексуалноста ми, но също така искам да попитам къде във Варна се събират така повече гей хората, където са една идея по-свободни и готови за нови запознанства. Предполагам по някои кафенета, нощни заведения и дори в морската градина. Ще съм благодарен на всеки взел участие в коментарите и всички стигнали до тука. Извинявам, се за евентуално допуснати правописни грешки.

Коментари

1.   Здрасти, ами във Варна няма много места, особено за млади момчета. На топлата вода ходят разни старчоци, не ти препоръчвам дори да минаваш покрай тях. По заведенията на плажа тълпата е малко по-тренди и млада, но не бих търсил в чалготеките в никой случай. Ако търсиш ЛГБТ сейф спейсес бих заложил на места като котешкото кафене, там съм убеден, че всеки различен е добре дошъл.
На плажа на Златни пясъци след пречиствателната станция и след големия камък, както и в горичката над него (ще се ориентираш по опаковките по земята) често стават по-разкрепостени партита. Преди ставаха и на плажа на Почивка след завоя, но напоследък е много мръсно.

5.   В някой гей бар предполагам, ако има такива във варна.

7.   В бар синята стрида се събират. Чул съм че се събират доста морячета.

8.   Коментарите са съответно номер 1, 5 и 7... толкова непубликувани коментари.. Аз се отказвам вече да пиша, нито теми, нито коментари ми се публикуват.. какво стана със свободата на словото в тоя сайт? Нали това му беше идеята? Тук беше едно от малките места, което все още не беше засегнато от "политически коректната" пропаганда, но явно и това вече не е така.. Така, че аз бях до тук.. Админе или модераторе, знам че няма да публикуваш това, но ще го прочетеш и поне се замисли.. Нищо чудно защо сайта замира, и активността бавно намалява.

9.   До 8, не са публикувани, защо най-вероятно е хейт за това че си джендър!

10.   8, не е редно да говориш така, при положение че не знаеш какви са били коментарите. Може да са били примерно нещо от сорта "ей педераст, имаш нужда от психиатър". Според теб трябва ли да се публикуват такива коментари? А че мода понякога публикува избирателно и то не е лъжа, но все пак не трябва да се правят прибързани заключения.

11.   До 8, и моите теми понякога не се одобряват, а са написани грамотно

12.   10, да трябва да се публикуват. Нали е анонимен сайт. Целта му беше да можеш да споделиш и изкажеш всичко, без някакъв филтър. Но явно цензурата стигна и до тук..

13.   Аз бях написал думата "педал" на едно място, ама като обяснение за нещо, не да обиждам някой, ама явно е проблем :)

14.   До 12. Не, не трябва да се публикуват! Обиди на расова, сексуална основа не са нормално нещо! Това не е нормална част от едно общество! И не, това не е политическа коректност! Това е основна търпимост и уважение в едно цивилизовано общество.

Казвам го това като човек, който не принадлежи към ЛГБТ обществото. Казвам го като хетеросексуален мъж. На тези, които им пречат гейовете да си намират жени, да се женят, са жалки и комплексирани!