Брат ми е жена
Вчера хванах брат ми да облича дрехите на по-голямата ни сестра. Сега не знам какво да правя - да кажа ли на нашите или не? В нашето семейство това се смята за сбъркано. В момента избягвам брат си. Отвратих се, но е част от семейството ми все пак и го обичам. Вие какво бихте направили?

Коментари

1.   Бих ти спрял нета, за да спреш да пускаш тъпи измислени истории.

2.   Бих си затраяла, включително и пред сестрите. С него да говориш-за какво, няма да стане друг. А и след като жените носим панталони от край време, защо мъжете да не носят " женски " дрехи. Когато някои жени са обували панталони в началото, е било голяма драма. Може би и сега сме в такова начало.
За добро или зло, хората обикновено не са това, което нас би ни устройвало, включително и най-близките.

3.   На първо място бих се успокоил. На второ, след като съм спокоен, бих отишъл при човека и бих го изслушал. Обаче трябва да си сигурен, че водиш разговор с цел да чуеш другия и да го разбереш, а не да го обвиняваш. Простичък въпрос, "видях те, че обличаш дрехите на сестра ни и не разбирам какво се случва, моля те, обясни".

Оттам нататък, вече имаш да поработиш върху себе си, защото може да ти се наложи да се сблъскаш с факта, че светът е много по-разнообразен, отколкото родителите са ти набивали в главата.

А да, принципно не е окей да се използват чужди дрехи без разрешението на собственика. Независимо каква е причината, хубаво е брат ти да си намери собствени женски дрехи, ако ще продължава да го прави. А най-вероятно ще продължи.

4.   Кажи на баща ти да му намести чакрите. Иначе си мисля че темата е фейк.

6.   И сега какво? Яд е че има по яки крака или че роклята му седи по-добре?

7.   Прибързани ТВОИ заключения без да си говорил с него и чуеш дали според него е жена, е травестит (различно е) просто е любопитен или е загорял и разиграва в главата си женската част от фантазиите си.
Бъди добър брат и говори с него приятелски.
Как ще се отвратиш от брат си само защото си го видял с рокля?? !
Убил ли е, изнасилил ли е предал ли те е по някакъв начин, нож в гърба ли ти заби? ! Теб ли облече в рокля и против волята ти? !
Я по сериозно!

8.   Не виждам нищо лошо в това брат ти да носи женски дрехи, като му харесват. При мъжките дрехи няма разнообразие откъм модели и също понякога са направени от груби платове. Например дамските дънки се правят от по-мек плат в сравнение с мъжките дънки.

9.   До 2:

Модата се променя.
Едно време мъжете са носили бастуни, като модни аксесоари а сега не носят.
Напълно възможно е след години, ако пуснат мъжки поли и рокли по магазините много мъже да си купят.

10.   Е какво ненормално има в това да ги носи в стаята си от любопитство? Нали не е излязъл с женски дрехи на улицата, какъв е проблема? На вашите недей да казваш, защото като родители е нормално да са чувствителни на тази тема и само ще ги натовариш психически и няма да могат да спят и най-много да се поболеят, а няма да промениш абсолютно нищо, напротив само ще задълбочиш нещата.

11.   Не е жена, а с наклонности за траверс или просто гей. Пишката видя ли му или няма такава?

12.   Ще си затрая. Дори да сте роднини е негов проблем да каже или не и всичко извън това се счита като интрига и клюкарска история. Няма да го обичам по-малко. Бих обичала някой по-малко ако е подлец, подигравчия, но не и заради ориентацията му.

13.   8 и 9 - Айде стига глупости бе, всички знаем защо е носил дрехите, не е защото нямало разнообразие откъм мъжки модели или че щото платовете на мъжките им били груби...

14.   Авторе не уточняваш брат ти какви дрехи на сестра си облича скришом в стаята. Неин панталон, тениска или бельото и? Тя от своя страна да си я виждал да се разхожда разголена пред него или да му показва все какво бельо носи като сяда на леглото пред него по къса пола и разкрачена?