Приложения за запознанства! Към мъжете!
Пичове ползвате ли приложения за запознанства? !?
Аз знам два чужди езика английски и руски и досега срещите които направих бяха хубави срещи главно с чужденки тук в БГ полякини, чехкини, рускини и украйнки. Няколко пъти ходих в Несебър на среща с една украйнка, която е страхотна и да ви кажа струваше си и все още си поддържаме контакт и се виждаме. Та при вас как стоят нещата с онлайн запознанствата ми е интересно?

М32

Коментари

1.   Преди няколко години ползвах, почти няма жени там, няма и да има, когато им пишат по 50 човека на ден в социалките за запознанство

2.   М 23 г Братле, ползвам само Тиндър и имам доста добри бройки. В другите Бг сайтове е пълно с педофили и загорели старчоци.

3.   Суша. Имах всичко Фейсбук Дейтинг, Тиндър, Баду, Буу. Ама е суша за такива като мен, не съм красив, не съм висок. Отбягват ме като дявол от тамян.

В интерес на истината в Буу се запознах с Украинка, бе други хора са си. Искат да общуват, не са като другите.

Ама с българки... абсурд. Поне за такива като мен.

4.   Ползвам само grindr. До сега не съм имал случай да не намеря нещо.

5.   Аз ползвам - ама ми показва предимно българки, та реално не ми върши работа.

Само с една индийка си паснахме, ама беше дебела и не и писах.

Какви приложения използваш и сложил ли си някакви филтри за да си съвпадаш с чужденки?

Аз съм по-насочен към туркини, мулатки, индийки (по-тъмни), но ако дадеш съвет сигурно ще мога да го приложа.

Поздрави!

6.   пич, ако верно си на 32 години, не ти ли е малко гъжно, че се занимаваш със "запознанства"

7.   Автора:

Ами ползвам предимно баду и тиндър и нямам филтри просто си плащам на месец и така ми дава да им пиша директно без да чакам някакъв матч. Само да се чака на матчове е доста трудно! И аз не пиша на българки боже толкова са надменни и нагли, че дори не помня кога съм си писал последно с българка. На българките когато съм им писал "Здравей" и след това виждам, че съм блокиран хаха, но не ми дреме отдавна не се занимавам с тях. Откакто се напълни с украйнки е супер. Та влизам и директно им пиша на руски или английски и лафа тръгва. Отворени са за разговор и срещи нали и при тях има надути шматки, като нашите ама са рядко и ги подминавам.
Със туркини, филипинки или сирийки и такива не се занимавам гадни са ми на мен лично харесвам бели жени със светли черти (кожа, коси, очи).
Пък и закакво са ми когато сега в България има към 70-80 хил украйнци от които повечето от половината са самотни бели хубави жени търсещи си мъже. Съветът ми към ергените тук налягайте ги здраво научете малко руски или полвайте преводач. Ако не първата то до третата, четвъртата ще ви се усмихне късметът. Някой дори искаха от мен да им говоря само на български, за да го научат по бързо. Аз не съм красавец нормален мъж съм, като досега съм бил с четири и когато найстина си паснем с някоя по сериозно обмислям и сериозна връзка.
И още нещо за разлика от нашите които могат да те мотаят на чат пет месеца и накрая да не излезнат с теб с украйнките е обратно. Повечето искат среща след няколко дни чат и ако им откажете ви считат за несериозен и ще ви отрежат! Споделям ви неща от моят личен опит досега. Аз така изпуснах една доста читава с която си бях писал и видял и директно ми каза искам сериозен мъж за връзка и семейство и аз по нашенски се стъписах още в началото и я бях попитал ама не е ли рано писахме си една седмица и след това се видяхме се два три пъти пъти, а тя ми отговори "ами сама съм и двете ми приятелки вече се омъжиха в различни краища на България и аз останах сама в Слънчев бряг". В крайна сметка докато аз се наконтя да взема решение мина малко време и някой ме изпревари. В крайна сметка тя се омъжи за нашенско момче от София (писа ми да ми се похвали). Беше ми малко тъпо ама аз не го очаквах така бързо хайде и хоп. Който може отидете и по Черноморието тази година там е пълно аз бях няколко пъти вече особено Св. Влас, Слънчака и Несебър!
До номер 6 нищо не ми е тъжно занимавам се със запознанства, за да си намеря половинка като я намеря няма да се занимавам.

Поздрави на всички и успех!

8.   Как ги научи тези два езика?
" Украинка " не се пише с "й"!
Голям смях, толкова сте и говорил на срещите... :)

9.   6 и 8 пак са от злобите които когато видят, че не се интересуват от тях почват да му търсят кахъри и да плюят по човека отсреща. "На 32г. не му ли било тъжно.... " и понеже не било с "Й", той не можел да говори езици на срещите си мухаха. Жалки сте!
Това са коментари отново от поредните злобни българки. Не спамете и тук не се интересуваме от вас вече.

10.   7, хората деца имат на тия години, той още се прави на гларус. Че и скаран с родния си език.
Тъжна и самотна работа.

11.   Умряла работа. На живо е бая по лесно да свалиш някоя.

12.   Как ги сваляте Тея жени бе хора? Аз тия дни ставам на 41 и още една приятелка не съм имал. Къде Тея украинки от 18 години всяко лято съм на морето за по 3-4 месеца и нищо. Кво трябва да направя за да ме забележи някоя? Счупвам се да тренирам уж за да съм нацепен плочки това онова, но пак нищо

13.   До номер 12:
Щом досега ти не си успял да си намериш партньор, то това означава, че всъщност животът за теб никога не е започвал.
6485% си невронетипичен, сигурно с недиагнозиран синдром на Аспергер (като повечето от случаите). Вече е твърде късно за тебе батко... Като искаш продължавай да се утешаваш по какъвто и да е начин, но това е самата истина. Нито фитнес, нито плочки - нищо няма да ти помогне, освен евентуално пари за да станеш мухльо на някоя която ще те използва докато тя си прави кефа с останали мъже.
Казвам ти го от личен опит.

15.   От Автора:

10. Дреме ми какво имат или нямат хората на тези или онези години. Кой си ти да ми четеш морал? Това, че знам 2 различни езика от родният ми не ме прави скаран с него. Абсолютно патетичен коментар най вероятно писан от жена, а ако е мъж то още по зле.

16.   12 - Не четеш внимателно съветите на гларуса! Учи руски първо, може и с ръце и крака да си помагаш, пиши в някой сайт и то платено, ама само на украинки и рускини, че са най-ниските топки и на първа среща предлагай всичко, каквото ти дойде на ума. После им кажи, че трябва да им пробваш "стоката" преди брака и давай!
И си напълни портмонето с долари и евро (ако нямаш, нарежи цветни хартийки), да се издуе хубаво и го развявай пред тях по-често. Ако нямаш кола, вземи от някой или наеми и иди с нея на срещата.
Хайде успех!

19.   15, може и 100 езика да знаеш, все тая. Срамно е да бъркаш родния си.
С това мислене скоро нещо стойностно няма да създадеш. Разсъждения тип пубер, трупащ бройки. Рашките ще те ползват за гражданство, ти се мисли за неустоим.

20.   Автора до 19
Виж сега нито съм ти искал нито ти искам жалкото патетично мнение. Нищо не бъркам аз говоря и трите такава ми е работата, а иначе съм русофил и на теб ако нещо ако ти е проблем ходи нали знаеш къде! Разсъжденията ми са такива каквито искам да бъдат и ти не си този които ще ми дава наклон на живота.

22.   20, личи си, че си русофил, но и в руския има запетаи.