Ето ги и моите критерии, според които бих си взела някой мъж
И така, ето ги и моите задължителни критерии, според които бих си взела някой мъж, с които не правя никакви компромиси, и никога няма да ги сваля:

- Висок, поне 1, 90, строен, красив, синеок, рус, с искрящо бели зъби, трениращ, с брутална физика, мускули, плочки, брада и готини татуси.

- Младичък до 25, сладур в лице, мил, добър, грижовен, интелигентен, учтив, възпитан, галантен кавалер с обноски, уважаващ жените.

- Самостоятелен, трудолюбив, отговорен, да изкарва най-малко поне 100К на месец, да има чисто ново БМВ и свой собствен мезонет, да ме води на ресторанти и екскурзии когато аз поискам.

- Да не живее в мазето на Мама, да не е безработен, да не е Мамино синче, да не е стипца и скръндза, да не чака за всичко на жената.

- Да е верен, честен и откровен и винаги да казва само истината, никога да не ме лъже, да не ми изневерява, да не пуши, да не пие, да не друса, винаги да ми показва сторитата на чатовете си.

- Да не е токсичен, контролиращ, обсебващ Нарцисист, да не ме задушава, да не е параноичен, да не ме дебне кога ще вляза в банята да се къпя, та да ми гледа в телефона, кой ми бил писал и кой не.

- Да ми дава лично пространство и свобода, да ми позволява да излизам с приятелки до мола и на кафе по женски, да не ми звъни през 10 секунди да ме пита как съм, къде съм, с кой съм и др. То си е моя работа.

- Да не се рови в миналото ми, да не ме разпитва за бройките ми и да не ми държи сметка, с колко и с какви съм била - пак си е моя работа.

- Да НЕ ме кара да му готвя, чистя, пера, и най-вече ДА МУ РАЖДАМ ДЕЦА - не съм ничия робиня и слугиня, и никога няма да бъда.

- Да върши домакинската работа, да пере и глади дрехите, да изхвърля боклука, да прави всичко, каквото аз му кажа, никога да не ми противоречи - Аз съм по-умна от него и винаги съм права.

- Да има Духовни ценности, да бъде емоционален, чувствителен и състрадателен, да ме разбира и изслушва, когато имам нужда от емоционална упора и подкрепа.

- Да не е повърхностен комплексар, да не съди по външния вид, да не ме обижда на тегло и възраст, да вижда Вътрешната Красота в мен.

- В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да не е насилник, садист, психопат, женомразец, сексист, мислещ жените за по-низши, как мястото им било в кухнята и др. простотии!!! Такива комплексари мястото им е само във затвора, да ги обладаят там мъжката ласка, на тях много ще им хареса!

- В секса да бъде нежен, мил, чувствителен, бавно и постепенно да ме предразполага с език 2 часа, и чак после да пристъпи към действие, а не да го ръгне изведнъж рязко, да мушка бясно като разгонен нерез 5 минути, да се изпразни и да се обърне на другата страна да хърка. Такива най ги мразя - егоисти и Нарцисисти, гледащи само своя кеф, а удоволствието и щастието на жената за тях е на заден план. Такива нямат място до жена, за тях по-добре или на чикий, или с друг мъж.

Е, както видяхте, това са моите задължителни, но скромни и справедливи условия, на които един мъж ТРЯБВА да отговаря, за да бъде достоен да се нарече мой Мъж, и НИКОГА няма да ги сваля, само за да ми се лепне някой селски Ганьо. Ако се сетите за още, добавяйте! :) И помнете, момичета: знайте си цената, и никога не се примирявайте с по-малко от това, което заслужавате!

Коментари

51-61 от 61

61.   От човек на близо 60г. - щастливо женен.

до авторКАтА след коментар 48

Като прочетох темата помислих, че някой просто се е пошегувал и хиперболизирал критериите, за да покаже колко нелепи и нереални критерии може да има.

Но след като разбрах, че авторКАтА е написала това сериозно, ще кажа следното:

Авторке, ти не си добре с главата и спешно трябва да се прегледаш!

Критериите ти са нереални и абсурдни, ако ще и да си мис свят!
Ако наистина разсъждаваш така - ще си останеш сама, завинаги!

п. с. Пиша ти това съсвем добронамерено като човек създал прекрасно семейство...

Моите критерии бяха: да се обикнем и да имаме общи възгледи, цели, приоритети, интереси и виждания по най важните неща в живота и да положим брака си на стабилна основа, която е Христос - и това действително е най-важно, за да се създаде и поддържа добро семейство!

62.   Изчетох всички коментари.
Има нещо крайно сбъркано в нас, хората.
Изискванията винаги са насичани навън.
Искам съпруг ( такъв, такъв, такъв).
Никога не съм прочела “искам да бъда съпруга”
И с децата е така. Искам да имам дете. Искам да бъда майка.
Разликата е от земята до небето.
Хората все искат да имат, да притежават и никога да бъдат.
Всеки има списък за някой друг, за мечтания партньор. И той винаги е насочен към другия.

Хората станахме консуматори и егоисти. Дали времената, в които живеем ни направиха такива или винаги човешкият род е бил такъв? ! Но сякаш отказваме да търсим ценното.

Моят списък би изглеждал така:
- искам да бъда обичана, уважавана и ценена
- с мъжа ми да се смеем, да се впускаме в приключения
- искам да бъда достоен и добър човек, който той с гордост ще запознае със семейството си
- искам да бъда майка на децата му
- искам да намирам поводи за усмивка в дребните неща
- искам да имам свобода дата да се грижа за мъжкия му свят
- искам да създам уют вкъщи, където вечер да се прибираме и наистина да си почиваме
- искам да бъда с човек, с който имаме сходни политически, религиозни, духовни и философски виждания, за да можем да се разбираме
- искам да му подаря себе си и грижата си, и обичта, и уважението си

63.   Тази компилация е писана от мъж напатил се от "елитни дами" с претенции. Няма такъв мъж никъде по тоя и оня свят. Провокацията е иронизиране на самозабравили се самозванки.

64.   Казват, че е притча почерпена от реалният живот. "На някаква сбирка, състояща се от млади жени се разгорял спор, на тема какво най -много обича жената. За почнали всякакви предложения, една казва, че жените най-обичат секса, друга казва, че най -обичат парите, трета децата, четвърта съпруга, пета -домът И да е подреден и чист и т. н. Така не и достигнали до някакво съгласие, и решили да отидат при много възрастна, и мъдра жена. Речено сторено, изслушала ги бабата и се усмихнала, като казала "Всички само до някъде сте прави, но истински жената най-обича властта над мъжът. " Ако жена твърдо "играе", то тя среща още по-твърд отпор, но други постъпват в съгласие, с мъдростта, че водата и най-твърдият камък разрушава, само е въпрос на време. Умните жени постъпват като водата. Постига се с търпение и последователност, бавно, упорито полагайки, непрекъснато грижа за съпругът и го оформя в желания от нея модел. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

65.   До 62 Явно наистина има нещо крайно сбъркано в нас хората. Вместо да си помагаме и живеем в разбирателство и радост правим точно обратното и се чудим защо сме нещастни. Много ми харесва как разсъждавате и мислите. Най-сетне да прочета нещо смислено и стойностно. Аз идвам в тоя сайт именно зашото си мислех че е сайт за споделяне и взаимопомощ и че хората са добранамерени а то се оказа че не е така. Честно казано и на мен ми идват малко повече лошите коментари ама няма какво да се направи, никой не може да оправи другите всеки трябва да оправи първо себе си. Това е нещото което трябва да научат някои хора вместо да обиждат и да се опитват да оправят другите.
А като гледам списъкът с критериите ви и как мислите определено бих търсил жена като вас за връзка.

66.   Тази статия не е писана от жена.

67.   Ще си останеш стара мома....

68.   "54. "И помнете, момичета: знайте си цената, и никога не се примирявайте с по-малко от това, което заслужавате! ""

То добре, ама цената я определят мъжете, жените и да си определят цена, няма да е реално, защото стока, която не струва нищо за мъжа, си остава стока за бракуване и изхвърляне на боклука. За това такива момичета почти сигурно си остават с измислената си голяма цена и с котките до края на живота си.

" Моят списък би изглеждал така:
- искам да бъда обичана, уважавана и ценена
- с мъжа ми да се смеем, да се впускаме в приключения
- искам да бъда достоен и добър човек, който той с гордост ще запознае със семейството си
- искам да бъда майка на децата му
- искам да намирам поводи за усмивка в дребните неща
- искам да имам свобода дата да се грижа за мъжкия му свят
- искам да създам уют вкъщи, където вечер да се прибираме и наистина да си почиваме
- искам да бъда с човек, с който имаме сходни политически, религиозни, духовни и философски виждания, за да можем да се разбираме
- искам да му подаря себе си и грижата си, и обичта, и уважението си"

Браво 62, това е признание заслужаващо възхищение от всеки истински мъж, който винаги ще иска да има такава жена, за да я обича и да се грижи за нея, защитавайки я от посегателства. Такива бяха жените през патриархалния период, мъжете искрено си ги обичаха и умираха във войните на фронта в името на семейството.

71.   Номер 68, не ми публикуваха коментарът към теб... Ти си НАЙ-ГОЛЕМИЯТ женомразец, сексист и дискриминист, който съм чела някога през целия си живот! Бас държа, че жена нито веднъж не си помирисвал наживо, с тая твоя чудовищна злоба към жените и обидите, които сипеш по тях... Както и, че по цял ден се бараш по дудата, докато гледаш порнхъб и само си мечтаеш, ти да си на мястото на тоя мъж... Или на жената... Еми нищо, като не ти става със жените, винаги си има и друг пол, към който можеш да се обърнеш!

73.   71, 68 съм! Я се самопрочети и проумей злобата и мизандрията която те е увредила психически. Басът, който искаш да имаме си го загубила още преди да си помислиш за него.

"Бас държа, че жена нито веднъж не си помирисвал наживо, "

Повярвай, казвам ти на живо жената мирише много лошо. Влез ако имаш възможност в шивашки цех или там, където работят само жени, особено сега при високи летни температури и ще разбереш за какво говоря. Едно умряло куче на една седмица мирише по-хубаво от нея. По-малко от 10% от жените не са миризливи, и моята е от тях. Не знам защо когато говоря с факти-истини ти ги вземаш за обиди? Обратния пол към който ме пращаш е женско творение и е женски електорат. Аз съм гнуслив по рождение и както ме е гнус от смрадливите жени, още повече ме е гнус и от ляворезбестите. Порно не гледам, защото моята жена ми е достатъчна, дори вече ми идва в повече, но още се справям. Ти да му мислиш, с тоя гаден "език" мъж едва ли ще те пожелае, а колкото до публикациите над 50% от моите коментари не се побликуват, нищо че няма нищо, което да не е истина, но истината е болезнена за такива жени с мизандрия като теб!

75.   От 71 до 73: ето, пак не ми публикуваха отговора към теб, въпреки, че в него нямаше никакви обиди. На теб ако не ти публикуват 50% от коментарите, на мен пък не ми публикуват над 90%, така, че аз съм тази, която има право да се оплаква, не ти. Модераторите очевидно са женомразци, след като толерират и пускат коментари с женомразки език, а цензурират всички женски отговори на тях. Това е сексизъм и дискриминация по пол, което в ЦИВИЛИЗОВАНИТЕ държави е подсъдимо!!! Исках само да ти напиша, че и мъжете миришете, като не се къпете 1 ден, и пениса ви завъжда смегма и почва да вони на синьо сирене. Отделно и подмишниците ви миришат, като се изпотите и нито дезодорант, нито ролон не могат да ви замаскират миризмата. А устната хигиена на българския Ганьо да я споменавам ли? !? Устата му вони не на умряло куче, ами на умрял, разложен плъх на 2 месеца. Не си мие зъбите никога, освен ако не отива на среща. Половината му изпопадали, другата му половина пожълтели с кариеси. Много мъже и задника не си мият след ходене по голяма нужда и не се обезкосмяват, щото ги мързи и единственото им оправдание е, са "мъже" и на тях всичко им е позволено. Гнус го било. Гнус трябва да те е от себе си, че си толкова гнусен сексист и женомразец, дискриминиращ и плюещ жените със злоба. Отиди ти във един фитнес, пълен само със мъже на едно място да видиш там, какъв благоуханен "аромат" се разнася. Направо ще припаднеш на секундата от вонята на пот и крака. И да, басът знам, че съм го спечелила, няма нужда да ми го казваш. Нямаш жена, нямаш деца, безработен девственик на 40, с тайни, прикрити мераци за мъжки ласки - това си ти. Хайде сега, давай 100-те лева (ако имаш и толкова, ма като те чета какъв си скъсан прошляк, май трябва аз на тебе да ти давам хахахах ;)))

Авторката

51-61 от 61