Омайващите й снимки
Здравейте, искам да ви попитам дали има смисъл да се занимавам и да си правя илюзии, ще се опитам да бъда кратък.

Преди време, през лятото си говорих по скайпа с една моя, приятелка и по едно време тя предложи да добави една нейна приятелка, тя е от друг град, аз не я познавах. Съгласих се и си прекарахме една забавна вечер, смеехме се 3-мата, забавлявахме се, и така...
И това беше всичко, само си взехме скайповете и фейсбуците с тази нейна приятелка и всичко така си остана...

Преди един месец някъде, аз разглеждах снимките в фейсбука й, и по едно време нещо каточели ме сполетя, изведнъж се спрях на няколко нейни снимки и направо да не казвам "се омаях"", след това всеки ден гледах едни и същи нейни снимки в продължение някъде на една седмица, но след това престанах. Не знам какво ме накара да спра, може би това че сигурно само си въобразявам и че тя живее далече и че няма възможност да се получи нещо. И престанах да мисля за нея.

Но ето, че вчера пак минах през нейните снимки, и май пак се повтаря историята. Направо все едно ме омагьосват тези снимки. Затова реших да поискам мненията ви и да помоля за някакъв съвет ако може.

Благодаря на всички прочели историята ми и на тези, които ще дадат по някое мнение или съвет. :))

Коментари

1.   Живей в реалният свят, а не в този на Фейсбук, снимки... и Брад Пит е як на снимки, ама на живо не толкова вече... Не се подлъгвай... по - лесно е да идеализираш някого, който не се движи и жестикулира реално пред теб а стои застинал в поза докато ти го даряваш с утопични реакции....

2.   Пали колата и я виж на живо. Във всякакъв случай снимките и реалността са много различни. Ще дам пример с 2 мой приятелки.
Първата е голяма сладурана, вина ги изглежда на ниво, като излезем на кафе или по магазините мъжете я заговарят, а тя се усмихва широко и знае точно какво да каже на момента. От друга страна на снимки излиза като... просто много зле. Самата тя никога не си харесва снимките и по нова година и празници правим по 100 снимки за да излязат 20-30 наистина хубави.
Втората пък на живо си е като най-печената кифла. Толкова много грим, че лицето и е като нарисувано. Прави някакви гадни и пресилени флиртове с мъжете, но по-скоро тя отива при тях а не те при нея. Обаче на снимки изглежда с леко силен грим около очите и идеална кожа. Нямам думи! Просто има я усмивката, има ги онези искрящи очи, косата и не изглежда разрошена от птици, а леко бухнала.

Най-лесно е на живо, малко хора изглеждат точно както на снимката.

3.   Мдаа, освен че всеки човек има 2-3 много сполучливи снимки от всеки 100, на които е с пъти по-красив от самия себе си - има и още един момент:
тя е погледнала изкусително към фотоапарата, сякаш има особено отношение към снимащия, а ти си го приел лично към теб.
Ако на живо я видиш - надали ще има следа от този чар, все пак някои хора на снимки дават най-доброто от себе си, а на живо не се вживяват толкова.

Иначе няма страшно да си омаян, какво не бих дала да мога да се омайвам пак, но помъдрях :)))

4.   Аз пък съм хубава, обаче на снимки излизам ужасно винаги. Изобщо не съм фотогенична.

5.   Ако ти харесва, излезте и се вижте очи в очи. Опознай й характера, вътрешното, не само външността!

6.   Ееее номер 4, как така си убава девойка, па на снимка където може да те гледаме вечно, не си убава девойка.

7.   6 :D Незнам що така се получава. Нямам нито едно снимка хубава.
На всяка си намирам кусур.
А съм забелязала, че хубавите хора излизат гадно, а по-грозните хубаво. Но това е лично мое мнение.

от4