Жените масово излизат с льопляци
Чудех се какво заглавие да сложа, че да хване читателския интерес. Но от много време насам наблюдавам нещо, което наистина ми прави огромно впечатление.
Поне в София, където живея положението е такова при жени от всички възрасти.
Тука в сайта има един пич, който на всяка тема пише един и същи коментар за това как трябва да имаш брада, да си нацепен, да имаш татуси... и всеки път му се смея, защото аз съм такъв и това не е ключът към това да имаш жените. Аз съм точно с образ на батка, тип леко мутра, ако съм повече килограми. Лицето ми е сравнително симетрично с брадата, затова и съм с брада, иначе не се харесвам толкова. Никога не съм си променял външния вид заради жените, а просто защото така съм искал и ме кефи да изглеждам.
Какво обаче ми прави впечаление, че масово и млади момичета и по-големи, та дори и зрели жени излизат с едни сладникави момченца и мъже. Пълна противоположност са тези мъже от това да бъдат мъжествени, здрави и да всяват респект. Точно обратното, буквално ми лъхат на гейове. Особено по-младите, ако се загледате масово движат с момченца с прическите с дрешките тип - тик ток звезда. Масово виждам мъже с едни плетени чантички през рамо, абе педераска история. И въпреки това винаги има жени с тях.
И в същото време чуваш жените да казват, че искат мъжествен мъж, който да излъчва увереност и сила, както физически така и психически. Защо тогава не излизат с такива мъже и момчета?

Коментари

51-61 от 61

59.   56, мдааа. Коса има по главата и то солидна. Не е офъкан като ММА борец, или гола тиква. Не е плешив. Сресан е. Висок, а не 161 см с мъка. Има добре сложено тяло, а не е буренце с къси крака. Облечен стилно, изгладен. Не ходи със суитчъри, анцузи, кецове, шорти. Носи обувки, а не джапанки и кецове. Избръснат, а не е брадат като талибан. Наистина е странно защо красива и известна жена е с него, а не с Иванчо. :)

60.   Истината мили мъже е, че в днешно време грубата сила не е нужна и с нея нищо не се постига. Аз като жена (и все пак, аз съм само една от многото жени по света) смятам, че моят мъж е олицетворение на мъжеството. Той не е нацепен, но е във форма. Вярно, че има брада, но аз обичам бради по принцип и има една татуировка, не повече. Не носи анцузи, а дънки и тениски или ризи. Маратонките също не са му в постоянния гардероб и никога не съм го виждала с чантичка. Изключително спокоен е и винаги мога да намеря утеха в ръцете му. Говорим за абсолютно всичко, защото и двамата имаме широк спектрум от интереси. Той е моята скала, а аз съм неговото спокойствие. И така, не смятам, че отговаря на представата на автора за мъжественост (моля да бъда извинена ако греша), но за мен той е най-мъжествения мъж, който съм срещала. Мпже дамите в сайта да опишат как изглежда мъжеството на тяхния мъж в очите им? В крайна сметка, мъжеството не е само външен вид, а е усещане.

61.   Изчерпани сте всички жени в тоя сайт. Едно и също си говорите. На никой не му дреме. Уж големи красавци са ви мъжете, а висите и пишете фермани и обиждате по сайтовете.
Само от тоя факт ми става ясно що за стока сте. Повечето сте толко комплексирани, грозни и нещастни, че няма спасение за вас. Ае със здраве, тая тема се изчерпа

62.   6, именно защото не са красиви, висим тук.

64.   Дънките навлизат като работни дрехи, защото не се късат толкова лесно, само тъпите българи ги асоциират с по-висша класа, защото бедните им соц. родители не са могли да си ги позволят...
Анцузите са най-удобната дреха, колкото и да не ви се харесва, псевдо сноби такива, най-големите милионери предпочитат да носят най-обикновени дрехи, но нашите бедняци искат да минават за горен клас хора, хахаха.

65.   Аз пък виждам точно обратното - красиви, добри момичета се мъкнат с агресивни, нацепени или поне в добра форма еднокнижковци, които не могат да изпълнят с акъл и способности, затова компенсират с мускули, външен вид, олигофрении, дебилизми и агресия. И нашите шматки им се връзват. Вземи си свери часовника, защото наблюденията ти са криви.

67.   Отдавна знам за стоицизма, но напоследък се задълбочих. Ако бъдеш стоик като древните гърци /спартанци ще те харесват. А ако не те харесват, няма и да ти пука толкова, защото си мъж и си движиш твоите неща в живота. Ходя всеки ден с колело на работа 25 км( 12 в едната посока), това е нормално за тук. Вали ме дъжда, тренирам на въздух, не пред огледала, питат ме защо имам пари, а не си купувам кола. Защо тренирам на лостове зимата на минус 10, а не си купя карта, защо разтоварвам контейнери, а не се възползвам от позицията, която ми предлагат. На всички отговора е, че съм тук с конкретен план за пари, когато ги спестя минавам на следващия етап, който няма общо с позиции. Не ми трябва кола, защото не ми е в акъла как ще возя нечий задник по дестинацийки за да ми пусне, не ми е проблем и, че ме вали понякога. Гледам на това като каляване. Важното е плана да се движи, защото времето си върви.
35 г.

68.   В СОЙфия друго няма да видиш. Златотърсачки навирили носа до небето и разни богаташчета със съмнителна сексуалност до тях. Ако имаш възможност смени града, да видиш разликата.

69.   Абсолютно точен коментар на номер 65

70.   Това, което искаме не е външен вид, а отношение!!

71.   Аз съм мъж и съм на мнение, че няма такова животно като " изглеждам добре, поддържам се, умен съм.... изброяват се един тон качества ама си стоя сам/ сама. Никой не бяга от хубавото, за да стои един човек сам мъж или жена значи нещо в него куца което отблъсква околните - или се надценяват като визия, или нещо в характера яко куца

51-61 от 61