Изневерих му с колега
Чувствам се гадно след случилото се, но за съжаление неможах да устоя на тази страст!
Та историята е следната. В началото нашата връзка беше страхотна, както е обичайно. Оженихме се и вече имаме 2 дечица. Да, но от около 1 год. съпругът ми започна да се държи лошо с мен и започна дори да ми посяга. Опитвам различни начини, за да мога да го отуча, но нестава-все по-зле и по-зле става положението вкъщи.

Винаги съм била ухажвана жена, но съм се държала на положение. Да, обаче стана така, че в офиса, в който работя се появи тръпка между мен и един колега. Опитвахме се повече от 6 месеца да прекратим тази тръпка, дори на моменти се отбягвахме, но в крайна сметка чувствата надделяха и стана така, че преспахме заедно.

Лошото е, че аз сега се чувствам много кофти от тази случка и незнам как да преодолея всичко това. Да, мъжът ми е гадняр и простак, продължава да се държи грубо, но въпреки всичко искам да съхраня семейството си......
Как да престана да мисля за новото си изкушение?!

Коментари

1.   Като продължиш да му се отдаваш ;)
Защо да спираш,ако ти е приятно..?

2.   Като е такъв простак мъжа ти защо не се разведеш и с чиста съвест да продължиш връзката с колегата?
Аз не бих търпяла някой да ми посяга, но ти щом искаш го прави.

3.   Авторката
Снощи получих поредната плесница и пак за нищо.Просто човека има нерви и си ги изкарва на жена си.
Знам,че нещата няма да се променят,а дори ще стават по-зле.Трябва да се спасявам,защото усещам,че от ден на ден той ме погубва като човек.
Благодаря Ви,за мненията!Дано да избера правилния път,по който да тръгна!

4.   Адвокатската ми практика не познава случай на едностранна вина, специално при семейните дела. Би било добре да направиш преценка и на себе си, нищо не става случайно в живота. Лошото е, че с любовника си сте колеги, отношенията ви едва ли са тайна за колектива и сещай се какво следва... Дали ще се откажеш от увлечението си или не - вече няма значение.

5.   Аз съм мъж и ще ти кажа следното.Съпруга ти е дебил.Знае, че те има и за това те третира като вещ.Покажи му колко много греши.Ако разбере, че може да те загуби може и да се осъзнае.Ако ли не няма какво да правиш с човек, който те бие.

6.   Махай се оттам. Може и по-зле да стане.
Д-р Хаус

7.   От всеки разговор с него вече ме обвзема страх,страх да не би да ми посегне пак.Даже отбягвам да говоря с него.Много съм объркана от всичко,което става.Нямам сили все още да го напусна,но нещата вървят на там.
Разбирам,че това е едно отлагане във времето.Усещам,че няма да ни бъде-много сме различни!Знам,че човек нетрябва да съжалява за нищо в този живот,но аз определено съжалявам,че той се появи в моя живот!
Авторката

8.   Много е прост мажати,взимаси си дрешките и се спасяваи...на някадеее

9.   Към автора:
Мен ако питаш, по-добре си стой на задника! Както казва адвокатката от четвърти пост , представяш нещата едностранчиво. Проблемът при теб не е че съпруга ти е лош, а че имаш любовник, в когото си лудо влюбена и търсиш подкрепа от случайни хора в този форум. От поста ти разбирам че си жена със слаб характер. Имаш ли представа в какъв екшън ще се включиш ако решиш да се разведеш? И какво ще правиш после с тези две деца? Този твой приятел- колега дали ще те вземе след това? И защо да го прави – за да гледа чуждите деца ли? Изневярата е както казваш тръпка, но бракът е сериозно нещо – иска усилие. Всяка една такава връзка се похабява след време, нали и със съпруга ти е било хубаво в един момент. След като не си сигурна какво точно искаш, по добре не рискувай. Ще направиш живота си многократно по-тежък. А и на другите около теб.

10.   АЗ съм жена на 49 г.
мен не можеш да заблудиш като останалите,че ти посяга без причина ,
Аз водих пияница,че той не ми е посягал ИЗОБЩО
СЕГА живея щастливо с 2-ят ми мъж, с две деца....
ТВОЯТ мъж се е усетил, че имаш ,правиш нещо навън, неуговата реакция ,не е току така.
СЛЕД КАТО МЪЖЪТ ТИ Е гадняр и простак ???????
Какво те задържа при него ???

11.   Напротив №10,той ми е посягал много преди да започна да се срещам с колегата!Освен това не съм си и помисляла да заблуждавам който и да е,както се изразявате Вие!Реших да споделя какво ме тормозеше и исках да прочета коментарите на хората,които са минали по този път!Аз за себе си намерих решение и това е най-важното за мен!Важното е,човек да осъзнае наистина същността на проблема и да се пребори сам!

12.   чукаи се докато си млада после и да искаш нама дати искат

13.   Не мога да повярвам как съветвате жена, която я бият да си стои при бияча?
Че даже и й насаждате вина, не било без причина? !!
Утре вас като ви сгази кола на улицата, щото шофьора е безотговорен насилник, пак ли ще кажете, че не е без причина? Може би вие сте го предизвикали?
Няма достатъчно основателна причина да търпиш да те бият, това е истината!
Оплети си финансовата кошничка и се раздели с него.
Той може някой ден ден да те цапне така, че да те убие, ти седиш и си траеш!

14.   Няма лошо да си правиш кефа, щом мъжа ти така или иначе ти начуква канчето....

15.   Махай се от там НО първо се подсигури (роднини, приятели, адвокати), да имате къде да отидете с децата, помисли за тях. Дори и той да се осъзнае (малко вероятно да стане реално а само на думи) по добре ще е да сте разделени. От друга страна това, че ще сте разделени не трябва да те хвърля в леглото на следващия в когото ще си "лудо влюбена", просто преди да "се влюбиш" в следващия си спомни щастливото, безоблачно начало с първия и пътя по който сте стигнали от любов до физически и психически тормоз. Ако не внимаваш може пак да се озовеш в същия филм но нов сезон, с нов актьор! Мисли за децата! Решението, колкото и да не ти се иска, е по- добре да е лично твое!
М41