Къде сбърках
Всичко започна края на май месец, запознах се с едно момче което страшно много ми грабна окото. Пишехме си всеки ден постоянно, уредихме си среща и се видяхме. На живо беше тройно по-привлекателен.. Мога да кажа за първо впечатление, че е адски интересен и забавен човек, умее да развива теми на разговор и не мисля, че с такъв човек би ми било скучно. Започнахме да се виждаме в продължение на месец и всичко вървеше идеално. Ходихме по гледки, гледахме звездите буквално като по филмите, просто за първи път срещам такъв човек. Нито ми се е натискал, не ми е давал зор за нищо сексуално. В тях ходихме, готви ми и си говорихме, милва ме и някво се чувствах мега добре с него. Излизах след първа смяна без да съм спала и съм седяла до сутрини да прекарвам време с него. В един момент той просто спря да ми отговаря както преди, спря да ме търси, започна да ме оставя на “сийн”. На мен ми дойде тва всичкото като гръм защото не го очаквах, всичко беше идеално. Дори аз внимавах как се държа, защото много ме привлече това момче, исках да съм идеална за него. Бях супер внимателна как и какво ще кажа, какво да облека, винаги да изглеждам максимално добре и всичко. И накрая така да се откаже.. Споделих му какво ми тежи, казах му че имам някви симпатии, харесва ми и имам намерения за в бъдеще с него. Той просто ми написа, че съм много готина и времето му с мен минавало супер бързо и приятно, но не искал да бърза. И от както стана това спря да пише изобщо, последва се с няква мацка и ми стана ясно, че съм аут. Нали знаете как ние жените винаги имаме едно чувство което не лъже и не знам защо си знаех, че с тва момиче той ще има нещо. За жалост бях права, но защо ме занимаваше досега, защо ми казваше как покрай мен забравя как се говори, защо ме галеше по косите и ме гледаше в очите сякаш има същите намерения като мен.. не разбирам какво направих, къде сбърках, много го мисля и ми е много мъчно. Липсват ми дните прекарани с него дори чисто приятелски.

Коментари

1.   Искал е да бодне бързо. Не е станало и не му се е занимавало да чака. Мъжете усещат какво иска да чуе жената. Усещат и кои жена искат сериозни неща и бягат като дявол от тамян.
Сбъркала си единствено с това, че си го допуснала до себе си. Другият път не вярвай на думи.

2.   Не си струва да се тормозиш с подобен несериозен и повърхностен индивид.

3.   Сбъркала си в това, че си се повлияла от външния вид и си вложила чувства, без да опознаеш първо човека и да прецениш дали е подходящия човек за твой съпруг?

Независимо, че явно си млада - винаги преценявай даден мъж по критериите - дали е подходящ за твой съпруг? - и ако не е - прекратявай веднага тези отношения!

А иначе конкретно в държанието си към него - не си сбъркала, дори си се държала много добре! Просто този човек е бил повърхностен и е гледал да се възползва от теб...

Затова радвай се и благодари на Бога, че си се отървала от този!

4.   Не си сбъркала, просто е харесал някоя друга повече.

Не се е свършил света - на мъжете се случва постоянно да им отказват.

Ще ти мине и ще си намериш друг.

5.   Ами реално той в тези ваши срещи и разговори, говорил ли ти е колко те харесва и такива неща? Наистина, отношението му обаче те е подвело а той просто си е играел, докато другата му върже. Урок, сладкодумните мъже сме много опасни.

6.   Не си му предложила каквото е искал в една връзка, което е най-често секс, защото мъжете са обратни в това отношение спрямо жените - първо секс, после чувства, - да не мислиш, че е асексуален или какво? С другата сигурно набързо са се свалили и са почнали полов живот. Може и да е била по-хубава, по-умна, по-забавна или по-богата -в случай, че си търси да се задоми, а той не е финансово добре, - кой знае...
Сама казваш, че бил привлекателен, а жените в днешно време гледат предимно това, при следващия такъв да си знаеш, че пак ще имаш конкуренция, ако не го оплетеш набързо по някакъв начин.

7.   Не съжалявай за него. Явно не иска да е с теб и не иска нещо сериозно

8.   ... заглавието на темата ми напомня за вица:

На конгрес по Гинекология обсъждали разгорещено някакъв проблем, излялъл най-старият доктор и се изтъпанчил:

"-Колеги, да се съсредоточим върху това къде бъркаме! "
....

9.   Модерните изисквания към мъж
- да грабва окото
- да готви
- звездите да му говорят

Абе шматко, то е пределно ясно че е играч и те е свалял. Очаквал е секс. Друга, по-готина му е пуснала преди теб и е отишъл при нея. Явно си повърхностна, и те влекат играчите, ама трябва да разбереш - при тях номерът със задържането на секса не минава. Те имат още десет като теб.

Всичко било "идеално"... за кифла като теб чийто представи за мъжете са от анимационните филмчета... ами естествено, че е идеално, на професионалист си попаднала.

10.   Може да си била “стръв”
Някой не те иска и ти демонстрираш колко си влюбен в друг, та този първият да те гони.
Тъпо е, но доста хора го правят.

11.   "... имам намерения за в бъдеще с него. " На което ти е отговорил, че той не бърза. От ясно, по-ясно, какво има за чудене и за питане?
Колкото до сладките приказки, казвал ти е това, което искаш да чуеш. Да ти е за урок- не са важни лафовете, а делата. И не бързай да се филмираш и да правиш планове за бъдещето с някого.