Как го разбирате
Ако жена ви, приятелката ви каже, че иска да и обърнете внимание, какво ще си помислите? И какво бихте направили?

Коментари

1.   Зависи. Ако наистина я пренебрегваш, отдели и време. Ако не се виждате често, не спиш с нея редовно, не я изслушваш, не и помагаш, не правите нищо заедно- права е да се сърди.
Ако е мрънкаща глезла и ти наистина не си спрял да си с нея-нищо не прави.

2.   Зависи от жената - някои просто искат да си приказваш с тях, други да ги заведеш на заведение, а някои искат просто секс точно сега.
"Обръщането на внимание" е всичко, което правите заедно.

3.   А ако ти каже, че иска да скочиш от високо какво ще направиш?
Забелязал съм че тези, които нямат хобита и интереси искат някой да им обърне внимание. Тоест ре сами не могат да си обърнат и за това очакват друг да го направи. Такива връзки са мъка.

4.   Буквално, бе пич, буквално!

5.   Директно секс значи, кое не ти е ясно?

7.   Обръщаш внимание. Радвай се, че е честна и ти го казва, а не го търси в други, защото вярвай винаги има кандидати. В последната ми връзка точно така стана. В един момент започна да си излиза само с приятелите си, с мен като се виждаше искаше само едно. Спря да ми прави комплименти, можеше и цял ден без дори да пита как съм. Докато в началото сваляше звезди. Повярвай, усещаме го. И седим и се чудим къде сме сгрешили и с какво не сме достатъчни. Ако не желаеш отношения с нея, просто ги прекрати, защото нещата ще станат по-зле. Дали от едната или другата страна, в един момент все ще се намеси и трети човек. Спестете си го.