Пишат ми само арабки, африканки и азиатки
Защо по разните международни сайтове все ми пишат някакви арабки, африканки, рускини и азиатки? И то не японки и корейки, ами все са филипинки. Имам чувството, че само си търсят мъж с парспорт от ЕС да се уредят. Единствените бели жени, които са ми писали са от бившите съветски републики - рускини и подобни.

Коментари

1.   А какви искаш да ти пишат?

Освен това е редно мъжът да пише първи, така че какво чакаш на теб да ти пишат? Пиши ти на които искаш!

По мое мнение - недей се занимава с други, освен с жени от рускоезичните народи, защото с тях сме от една вяра и имаме и сходен славянски произход!

2.   Защото друга не връзва на Ганьо. Няма французойки, японки, корейки, италианки. Само бедни, западнали нации, които с всичко от мъжки пол ще си лягат, човек или не.

3.   Тоест ти пишат само нуждаещи се.

4.   Не пич, пишат ти ботове

5.   И на мен, само че ми казаха, че съм имал някакви черти на лицето свързани с Близкия Изток, което аз категорично не смятам така.

Е не са чак толкова много тези, които са ми писали, но бяха черни.

Но да - прав си, че вероятно това търсят(паспорт) и ще кръшнат ако примерно не си заможен.

6.   Е ти си си отговорил сам. Ама я сподели кои са тия международни сайтове, аз нямам проблем да уредя някоя филипинка.

7.   Къде ги намираш?

8.   Еми хвани се с рускиня тогава, какъв ти е проблема с тях? ! Те са си бели жени, по-бели, светли и красиви от всяка друга националност на света, какво те спира да си с тях? По политически причини и предразсъдъци ли? Ако е това, значи много тъпа причина да ги избягваш! Аз не бих върнал никоя рускиня, белорускиня или украинка заради политическата ситуация, която се случва по света в момента! За войната само и единствено политиците са виновни, не намесвай жените от съответните воюващи държави, които нищо не са направили! На българите вече им е дошло до гуша от претенциите на надутите, дебели, ниски, черни, грозни родни квазимодота, и биха дали мило и драго за някое младо, сладко руско маце! Рускините са благи, топли, нежни, женствени жени, винаги ведри, бодри и с усмивка на лице те посрещат у дома след работа. Няма по-свестни жени на света от тях, като паднали ангели са, чак не е за вярване, че такива жени съществуват!

9.   Ако ти е трудно да разбереш, западняците ни третират точно както ти третираш тези националности които изброяваш.

10.   Ами точно така е, целта им е Европа, няма значение коя част. За тях това е (единственият) шанс за по-добър живот, който за нас е даденост и просто не го забелязваме.

11.   На мен рускиня ми е искали пари, за да дойде в България, но не им се вързах. Говореше само на руски, като се видяхме, а аз не знам руски. Беше почнала да лъже, че взела заем и сега и трябват останалите пари, за да може да ми дойде на гости. Преди да се видим държеше на имейл кореспонденция, защото уж нямала смартфон, компютър или друто устройство с което може да пише постоянно. Казваше, че ми пеше от работния компютър на работата и. Предложих да отида аз в Русия, но тя отказваше понеже искала тя да ми дойде на гости в България. Беше много хубава и умна.

Ако си търси паспорт и има някаква искра между вас няма лошо да се видите наживо.

12.   Здравей,

В кои сайтове ти пишат арабки и африканки?

Аз такава си търся, ама в приложенията за запознанства, само една индийка ми бе върнала like от по-тъмните, ама дебела.

Предимно рускини, украинки и българки ми пишат, а славяните са "боклук". Нацист съм в това отношение.

Но с арабки, африканки, индийки бих си писал и т. н. с кеф. :)

Поздрави!

13.   Брей, авторът бил прозорлив човек

А, не бе... Ще очакваш ти южно корейки да ти пишат или японки, на които социалния и материален статус е в пъти по-висок от твоя. Естествено, че ти си симпатичен на филипинки, индийки, африканки, рускини, беларускини и т. н. единствено поради това, че България е в ЕС, а ти си български гражданин, с право на свободно придвижване и престой из ЕС.

14.   Такива рядко се хващат с мъж по любов, а гледат имиджа си и искат бял мъж, заради статуса и по- добър стандарт на живот. Но вие, мъжете, винаги търсите любов при възможно най- материалистичните жени, така че не виждам проблем. Само не свършвай паричките и "любовта" също няма да свърши.

Black Sabbath

16.   По скоро ти пишат, араби или африканци, които само чакат да им пратиш пари или да ти източат сметката.

17.   Търси сайтове с бг жени, това е решението.

18.   Защо ти не направиш първата крачка? Мъж си, а чакаш жените да те търсят... И във връзките си ли така правиш - жената да се старае за всичко, а ти само да приемаш и да се радваш, че си желан и обгрижван?

19.   Номер 2: Ех, пак тоз Ганьо...

На мене защо ми пишат корейки, японки, датчанки, американки, германки, редом с филипинките? С какво може един мъж от "провинцията" да им е интересен?

Към автора: Отговорите на въпроса ти са два и то много прости.
Или японките, корейките и там други не те намират за привлекателен, или ако има такива, които те намират за такъв, ти си в грешните сайтове.

20.   Нихилизма и комплекса в някои от коментарите е стряскащ.
Подобен тип хора сте за съжаление.
Относно въпроса на автора - Мисля, че имаш погрешна представа и това не е проблема. Трябва време и търпение.
Аз съм си писал със жени от много нации и не е имало проблем в комуникацията. Потърси друга причина, според мен не е тази.

21.   12 ОкКупид. Аз пък искам скандинавки и австрийки да ми пишат. Може би и латино американски. Не се интересувам от някакви други.

22.   19 и в кои сайтове ти пишат корейките и датчанките?

23.   13 а дали ако пиша, че съм грък или италианец ще е по-добре?

24.   19, и като ти пишат и какво?

25.   Хубаво е да коментират хора с опит в подобни сайтове, така мнението е смислено, решение подходящо е.

26.   22, в Дискорд ми пишат; дори и да се срещнем изначално другаде, 90% от разговорите са в Дискорд.

24, и нищо. Харесват ме, пишат ми. Не всички сме "Ганьо", дори и тези от "провинцията".

27.   26, а връзка имаше ли с тях? Не, нали? Сигурен ли си, че жена е отсреща?

28.   26, така ли, интересно, в кои сървъри има датчанки и шведки?

29.   27, не нямам и не съм имал връзка с тях. Имал съм предложения от някои от тях, които съм отбивал, понеже не са жената която търся и вероятно не бихме били щастливи заедно.

Сигурен съм, че са жени, защото сме провеждали разговори и видеоразговори. Имало е киновечери с rabb. it или някакви лекции, или да играем заедно някоя игра, като UNO.
Даже съм ходил на гости на някои.

28, навсякъде. Присъедини се към някой сървър според интересите ти и все ще намериш някоя. Ако играеш някоя игра - ще ги намериш, интересуваш ли се от литература - ще ги намериш, изобщо в англоговорящ сървър ли си - ще ги намериш.

30.   29, или те са се разочаровали. Ако се избиваха за теб, щеше да разбереш.

31.   30, нито са се разочаровали, нито са се избивали за мен.
Споделят си чувствата, правят предложения и както казах съм бил на гости при някои, но чисто интуитивно усещам, че не са жената.

Ако имам недостатък, той не се изразява в липсата на женско внимание, а по-скоро в целенасочеността ми към жена, която може би е отвъд моят капацитет? Може би, но все пак посредствени връзки, ей така, не ми харесват.

32.   31, или просто не ги е кефело чук и бег.
Хубаво е да знаеш своя си капацитет.