Излъга ме
Здравейте.
Случвало ли ви се е случайно да се запознаете с даден човек и да усетите, че крие нещо/а от вас?
Преди четири месеца се запознах с един мъж по негова инициатива и малко след това приключих комуникация с него защото усетих лъжа. Излъга, че родителите му са разведени, каза, че е интроверт, но видимо поведението му говори съвсем друго... Струва ми се, че и за професионалната си квалификация също
Правел ми е намеци, че докато бил в чужбина не било задължително да ме водил на покупки, а можел да ми праща пари...
Запознах го с една позната която е свободна (аз наскоро приключих връзка и нямам желание за друга), но той ми говори за нея няколко пъти. Казах, че личният му живот не ме интересува и да я покани на среща да се уточнят, но той каза, че не бил сигурен дали не било само физическо привличане...

Може би аз съм задръстена и неопитна, не разбирам това поведение. Или просто е търсел провокация, не знам.

До момента съм била саов една дългогодишна връзка и нямам нужния опит. Аз съм го блокирала и няма да възобновя контакт.
Само не разбрах какво е целял с това поведение...

Нямам желание да се сближаваме, искам да разбера защо ме излъга, защото не обичам лъжата, аз не съм го лъгала за абсолютно нищо, вероятно това ми беше грешката

Коментари

1.   Здравей, авторке! Според мен прекалено навътре ги взимаш нещата, какво като не ти е казал всичко от начало? Има време за всичко и не е нужно да знаеш целия му живот, все пак това за родителите е нещо лично и може би болезнено. Като не ти е приятно да говори за познатата ти просто му кажи в прав текст, че не те интересува и това са си техни неща. А ако наистина не ти пукаше за него в момента нямаше да се чудиш тези неща :) Поздрави- жена на 20 и нещо

2.   Няма как да разбереш защо те е излъгал, а и това не ти е важно. За в бъдеще избягвай въпроса "защо", защото това е най- тъпият въпрос. Няма значение "защо", а какво се случва и ако не ти изнася- чао, както и си направила.

3.   Е, има си доста патологични лъжци и от двата пола. А той вероятно е пишман манипулатор, ти е пускал измислици от тук- от там, да види дали няма да вържеш на нещо, евентуално да се задълбочи разговора и да те бодне и тен и приятелката ти.
Предполамагам гледа от онези видеа на закъсали неудачници, които учат други закъсали неудачници, как да имат много секс с много жени.
Иначе браво за инстинкта ти и бързата реакция-блокаж!
Това е здравословното, а не като някои жени, които е змаотават време да видят какво може да му "поправят" и се оказват във връзка, измъчен, не удовлетворени, стресирани т. н.