Според вас ревността ми безпричинна ли е
С приятеля ми се "занимаваме" вече 2 години, като в началото той явно не ме е вземал насериозно.
В момента живеем заедно.
Написах насериозно, защото си пишеше с мен, търсеше контакт... в един момент спираше, после ми се хвалеше, че имал някакви други.
Имаше един случай, за който става дума и в следващите редове.
В началото уж бяхме приятели само, ама той винаги ме търсеше, правеше ми намеци... изведнъж спря.
Каза ми "трябва да ти кажа нещо".
После ми сподели, че отивал да се види с някаква.
Като се върна ми каза, че е спал с нея.
Тогава бях съкрушена, но както ви споделих - ние не бяхме. все още никакви.
От миналата година края, нещата се задълбочиха и започнахме да се срещаме и т. н.
Февруари месец бях заминала за Турция за два дни, той вечерта ми написа как му чакал и т. н
Преди обаче една седмица ми подаде телефона си да гледам нещо и реших на своя глава да отворя Месинджър - писал си в същия този ден с онази другата и я питал "омъжи ли се вече", тя "не", той "чакаш мен", тя "да, може", той "да идвам да те прибирам".... това буквално минути, след като ми написал, че ме чака.
Чатът свършва дотук.
Или е изтрил друго, или изобщо не са писали повече.
Но аз полудях, направих скандал. Казах му - какви са ви били отношенията?
Той отвърна, че преди 2 години се видял на кафе с нея и това било. Нищо друго не бил правил.
Аз му казах - тогава защо ме излъга, че си спал с. нея?
Той - за да те дразня.
Аз - ами това "да идвам да те прибирам" какво значи...
Той - нищо не значи, да съм я прибрал? !
После ме обвини, че отново "твоите ревности" и т. н.
Според вас аз ли съм грешната?

Коментари

1.   Не си грешната, защото се предполага, че ако сте двойка такива писаници или нещо повече няма да има. А извъртанията му кое какво значи и дали я е прибрал, все едно някое дете се оправдава след беля. Този е някакъв малоумник. Зарежи го. Отношението му към теб не е подобаващо, заслужаваш по-добро.

2.   Не. Трябвало е да прекратиш още след хваленето с други и спането с тях. Какво значи, че сте били никакви? Прегръщал ли те е, целувал? Защо баш на теб ще се хвали за жени-потенциалното гадже? Мъжете трябва да си споделят за свалки помежду си, а не с жени.
Вашето е отворена връзка. По-добре раздяла, отколкото подобни мишкувания. Та той още в началото ти е показал, че не може да му се вярва и е поредният несериозен.

3.   Това за татусите и брадата да го пиша ли?
Голям процент от жените сте страшно глупави и от тези избори си патите. След това не се оплаквайте от отрепката, която сте си взели у дома. Направили сте си избора, ще си поемете последствията. За мен е необходимо около седмица максимум да разбера един човек какъв е. Къде ти е била главата?

4.   Имаш, поставяш му ултиматум или спира с нея, нито деца има от нея, да ги свързва, нито нищо. Ако те обича, ще спре, ако не, явно има привличане между тях и на теб не ти трябва такъв мъж, който не знае какво иска и кого иска.

5.   Еми, според мен един човек, ако те иска, не гледа другите булки. Но нали това са мъже.

6.   Да бе, ще изтрие половината чат и ще остави началото, което напълно ти стига да се ядосаш. Там, където свършва чата, може да е имало обаждане, среща, секс и т. н. и т. н. Съмненията са за теб. И нищо да е нямало, най-малкото е обидно.
Смятам, че е една ВРЪЗКА (не някакво си там "занимаване") трябва да носи основно положителни емоции, сигурност и доверие. Не съмнения и терзания.
Не споменаваш възрастта ви, но подобни отношения и губене на време някак си се ядват като си до към 22-23 години, от там нататък се предполага, че си изградил характер, ценности и знаеш стойността си.

7.   И двамата сте зле. Той - не е пораснал, а ти да му търпиш. Той само за е" бане мисли, а ти си се захванала с него, въпреки, че не е сериозен.

8.   Ох, ами ти от самото начало си знаеш, че се занимаваш с без отговорен комплексар.
Или приемаш поведението му за нормално? Как реши, че с подобен можеш да имаш сериозна връзка? !
Изумявам колко много жени все още приемате абсурдното в мъжкото поведение за нормално.

В този мисъл, не, нямаш право да ревнува, защото сама си избрала и приела да си с човек, за който си знаела какъв е.
Илюзиите как някой ще се промени...

9.   Това "с приятеля ми се занимаваме" да не е българската версия на американското "we are talking"? Чувала съм го и преди, но ми е абсурдно. Или си във връзка или не си. Няма нещо по средата. Един човек, който те обича, няма да те мотае или да иска "да те дразни". Дай да излъжа приятелката ми, че съм спал с друга, и да рискувам да ни съсипя връзката. Ха-ха, много забавно. Не се държи като човек, на който му пука за теб.

Като си намериш мъж, който наистина държи на теб, ще видиш, че разликата е ОГРОМНА, спрямо това, което описваш за отношенията ти с този. Да бъдеш обичана е най-хубавото чувство на света. Сегашният ти "приятел" няма да ти го даде.

10.   Чудя ти се на акъла защо изобщо се занимаваш с него.

11.   Ти ами, какво правиш с тоя гризач? ! Махай го от живота си!

12.   Това не е почтен човек, зарежи го.

13.   В месинджър ако се изтрие съобщение, но без да триеш целият чат, ще изписва “Message unsend” или “Message deleted”, което означава, че чата им е приключил до там.

Гаро

14.   Има ли смисъл да ревнуваш? Не! И да ревнуваш - все тая. Просто го зарежи. Не си струва.
Ж36

16.   Ако му върже някоя друга по-хубава... Нямате силна емоционална връзка, деца и т. Н.

18.   Ти си глупавата, ревността ти е най- малкия проблем. Сменя те в миг когато не си му под ръка. Каква ще е тази връзка/брак, ако го дебнеш всеки път като шпионин!? Защо се вкарвате сами в беди и душевен гнет. И се докарвате до там да се питате "нормална ли съм"!?

19.   Не си струва. Мразя такива "мъже". За мен това са комплекси и с годините стават по - зле. Уважаите себе си и не си губете времето.

20.   Изобщо не се занимавай със скандали за неща от преди не знам си колко време. Хора, научете се да живеете в настоящето. В момента щом се държи зле към теб, какво значение има миналото? Каквото и да е станало вече е станало.

21.   6, абсолютно вярно и аз съм на същото мнение.

22.   Изневерява ти. Не е спирал. Лъже щото няма кво да каже друго. Ако ти каже истината, ще го разкараш на мига. Той може да не прави секс с нея в момента, обаче от чатът ясно се вижда, че това е човек, който си пише всичко с всяка и не те уважава.
Аз бих му го върнала моментално с друг. Връзката ви така или иначе е отворена, така че възползвай се от екстрите да можеш да бъдеш и ти с друг. Не би трябвало той да има против, при това аморално поведение. Ако ти каже нещо, ще му отговориш, ми то и ти не си сериозни с мен. Както се вижда от поведението ти, сме в отворена връзка…

23.   Зарежи го, съмнението и недоверието вече са налице, оттук нататък няма смисъл да си в някакъв филм/ игра. Връзките са безсмислени ако ще си играеш на котка и мишка с някой, само ще ти подрива самочувствието с комплексарщината си. Режи и не търси вина в себе си, щом се чувстваш несигурна това е достатъчен знак, че трябва да бягаш. Казвам го от опит, трябваше бая да се изтормозя с един такъв инфантилен играч, докато осъзная, че няма смисъл, такива не се променят, само евентуално стават по изобретателни с лъжите, за да имат нещо по-сигурно, докато гледат да кътат и други за резерва.