Постоянно ме злепоставя
Здравейте жена съм имам една много близка приятелка познаваме се от 7 години, обаче съм забелязала, че всеки път, когато си намери нов приятел го "тества", но винаги въвлича и мен в тези глупости, не мога да кажа защо...
Всеки път го лъже за щяло и нещяло, измисля брутални неща и най-вече ме злепоставя и изкарва най-лошата, не разбирам, защо го прави всеки път, но и отговор от нейна страна никога не получавам. Все лъже новият за това, как сме ходили някъде било то ресторанти, барове, дискотеки или пътуваме до някоя вила или извън града и аз все я изоставям, защото сме се скарали, а това никога не се случва. Винаги ме изкарва лошата приятелка, какво ще спечели от това нямам си напредстава.

Има сега пореден излъган нов приятел и вчера беше "черешката на тортата" от нейните измишльотини.... Идва въпросният на работното ми място да ми иска отчет, защо аз така лошо съм постъпила с нея, а ние с нея дори не се бяхме виждали 2 дни... от него разбирам какви пак измишльотини говорила. Как сме били ходили на дискотека оставила съм я да се напие и при непознати мъже и съм си тръгнала, защото нещо съм й се обидила, а тя ме умолявала да остана, но нали съм лоша, егоист и за това съм я оставила сама пияна при непознатите мъже... Слушам го това и се чудя, какво да кажа, защото тя не ме предупредила абсолютно нищо и този стои там крещи ми и иска отчет, защо така съм постъпила с приятелката си и аз стоя като в "небрано лозе" мрънкам си под носа, защото не мога да му кажа тя те лъже, то не че и би повярвал. В крайна сметка смотолевих нещо тръгна си този, звъна й питам я, защо така ме излага, а тя в отговор "бе кво ти пука" казвам й излагаш ме, а тя пак същия отговор ама не мога да я разбера.
Уж сме приятелки ама не баж все съм най-лошата и защо пълна загадка и преди така, когато е имала по-сериозни гаджета все са имали лошо мнение за мен, то не беше че съм била "курва по погледа ми личало", "дърпала съм я надолу" и все такива глупости и това казано от нейните гаджета, само след една среща. Това толкова време се чудех, как пък всеки има лошо мнение за мен от една единствена среща, а ето каква била работата тя им говори глупости за мен, за съжаление късно го разбрах, обаче пак не разбирам, защо или с каква цел го прави дали бихте ми дали предположения.

Ще си огранича контактите с нея в бъдеще със сигурност.

Коментари

1.   От зависит има нещо за което ти завижда и се подсигурява пред заблудените й любови да не би случайно някой да се се усети навреме и да я зареже и да вземе теб или обича да го играе жертва чрез този глупав начин получава съжаление т. е. за нея това се равнява на внимание от потенциалния нов. Каквото и да е спри контактите с нея виж, че за 7 годишно приятелство грам не й пука обидно е за теб.

2.   Не общувай с нея, няма смисъл, търси качествени хора, има такива, това е добро решение.

3.   Бих зарязала подобна приятелка, да не говорим, че не ти е никаква приятелка.

4.   Направо я премахни от приятели. Тази история ако е истинската, смятай какви хора има на този свят.

5.   Трябвало е да кажеш истината на приятеля й!

Друг път, ако направи такова нещо - кажи истината на човека - да я знае каква е!

И тя не ти е приятелка!

Затова тотално спри контактите си с нея!

6.   Вдигни телефона и му кажи истината на този хубостник, че следващият път може и на бой да ти нслети от нейните долни лъжи.
Прекрати приятелството си с нея