Аз ли бъркам или просто е самовлюбен тип
Здравейте, преди месец започнах работа на едно място и там видях мъж, който много ми грабна интереса и не спирам да мисля за него. Така, аз съм на 24, той на 27, но май направих грешка още с първата стъпка! Споделих на друга негова колежка, че ми е симпатичен, тя му е казала, а той е разбрал и ми заяви, че не си търси нищо. Във фейсбук се вижда, че не е обвързан, ама не е и обратен. Може би не съм негов тип, а не съм закръглена или прекалено слаба, нито пък толкова висока или супер ниска. Голям избор ли има, друг проблем ли? Мен все ме харесват разни тъпанари и скучни типове, сега видях един сериозен и се получи толкова скапана ситуация. Мъжете ли са странни или?

Коментари

1.   Много е вероятно да има тайна връзка с някоя омъжена... нищо чудно това да е въпросната колежка.

2.   Значи това жените сте направоо.. На нея тия които я били харесвали й били "тъпанари и скучни типове". А като ти си харесаш някой, говориш така сякаш едва ли не той е длъжен да те харесва. Какво нередно имало, не била такава, не била онакава, значи трябвало да я харесва.. Сякаш егати изненадата, ще се види в изневиделица как така някой посмял да не я хареса.. Значи трябва да се самовлюбен или обратен. Ми изненада, май самовлюбената си ти.
Нищо ти няма, просто пича не те харесва. Както за тебе другите са тъпанари и скучни, вероятно и ти за него попадаш в графата тъпи и скучни.
И като не я харесват, бил самовлюбен. Ха -ха. Това ли ти е начина да си защитиш нараненото его? Половината жени трябва да разберете, че с нищо не сте толкова специални и никой не ви е длъжен. Ето сега виждаш през какво минават голяма част от мъжете постоянно.

3.   Защо мъжете да сме странни или виновни затова че не те е харесъл. Може за него и ти да си тъпанарка и скучна, както ти определи всички останали мъже. Понякога става така че получаваш това което даваш като отношение към другите за да го усетиш на собствен гръб.

4.   Защо всяка си мисли, че щом някой не я харесва то той или е обвързан или е гей.
Просто не те харесва!

5.   По какво разбра, че е сериозен?
Щом не те ще, не те ще. Край. Насочваш се към такъв, който те иска.

6.   Щом ти го харесваш навярно и други жени го харесват.
И някоя друга му харесва повече от теб.

7.   "сега видях един сериозен"

Интересен лапсус... Мъж който не те харесва, ти определяш като "сериозен". Всъщност имаш предвид "привлекателен", и в твоя акъл, с него искаш да имаш нещо "сериозно".

Така че мъже, добавяйте в женския тълковен речник какво значи когато една жена каже - "няма сериозни". Значи - няма някой да ти грабе окото/интереса. Ако не грабне окото е "тъпанар" и "скучен".

8.   А не ти ли идва на ума, че човекът си харесва някоя друга? Дори и да няма друга, може да не му допадаш. Поне е честен и директно си го е казал, не се възползвал от теб. Няма нищо странно.

10.   Не е длъжен да те харесва, много ви се вдигна егото в днешно време покрай социалките и търсещите еднократен секс...

11.   Имал е предвид "не търся нищо С ТЕБ". Само че последната част се спестява обикновено, за да не бъде отсрещният човек отрязан твърде грубо.

12.   Гадно, а.
Как така, мъж да отказва :)
Когато бях млад съм отказвал поне на 25- 30 момичета защото не ми ли харесваше момичето, не ми се занимаваше! Приятелите ми ми завиждаха и казваха, че ако та на мое място ще ги минават всичките!
На всяко второ излизане, някоя ме харесваше!

13.   На времето и аз харесвах една квартална бръмчалка. Оказа се, че тя също ме е харесвала, но аз не съм й обърнал внимание. Даже и не съм разбрал. Ние, момчетата узряваме по- бавно, за да сме активни по - дълго. А, вие сте малко клюкарки- защо споделяш? Действй.

14.   Показателна извадка от съсловието на модерните жени. Типичният манталитет, тип "как смее някой да не ме харесва, аз съм такова готино парче". Един ще се намери дето няма да иска да и го сложи веднага и тази вече изпада в тиха истерия. "Дали пък всъщност не съм грозна? Или може би тъпа? Я да пусна една тема, та лелките с котките в сподели да ми дигнат малко крехкото самочувствие, че ще си изгриза ноктите вече 2 дена. "

Знаем и твоето бъдеще - низ от "чук и бег" с разни "интересни" типове, щото вие все такива ги харесвате. Ако си късметлийка, някой яко закъсал "сериозен" може и да си сложи таралеж в гащите за по дълго време с теб. Макар, че ме съмнява. Повечето "сериозни" би следвало да са се научили да не мислят с онаа си работа и такива като теб са им пределно ясни. С този ти начин на мислене, никой нормален мъж няма да те вкара в дома си за повече от една нощ. Чукваш 35 и тогава ще видиш какво значи липса на внимание, особено от сериозни мъже.

15.   Погледни нещата от неговата гледна точка: "Мен ме харесват само някакви досадни смотани мацки... "

16.   Всеки интелигентен мъж би си замълчал какво е научил. На информация, че някоя жена или мъж са казали за друг от противоположния пол пред трето лице, че им е симпатичен/нс, не се отговаря по никакъв начин.
Отговор може да има само, ако директно отидеш и предложиш връзка.
Извод за авторката: Не само по теб си падат тъпанари, а и ти си си паднала по екементарен и тъп колега.

17.   Може да прозвучи малко грубо, но от няколкото реда, които си написала, остава впечатлението, че не си много за харесване.

18.   Само като ти прочетох мнителните бръщолевения и разбрах защо не иска да се занимава с теб.

19.   Боже, какви са тия детски истории? Харесвам Х от Б клас, ама казвам на У от А клас, пък гя му казала и той се изсмял... извинявай, ги на 24 ли си или на 14? !
А иначе точно както ти не харесваш всички, които те харесват, по същият начин и той не харесва всяко момиче. Същото е!
Примири се, че няма да се получи и толкова.

20.   Хубаво изглеждащите момичета са харесвани и е трудно някой да ги отблъсне. Той вероятно си пада по такива, а ти преувеличаваш и се виждаш в добра светлина, а всъщност не си. Ако греша, значи или е обвързан, или някакъв тъпак дето не знае кскво иска от живота. Имах познат, който отблъскваше много яки мацки инвеички му се чудихме на тъпия мозък.

21.   "Мен все ме харесват разни тъпанари и скучни типове"

Ето го проблемът. Мъжете, които те харесват, са тъпанари, а тези, които не те харесват, са сериозни, ама и странни, че и самовлюбени.

Казваш, че не си нито дебела, нито прекалено слаба, нито висока, нито ниска, ама как всъщност изглеждаш? Облечена и дегизирана в грим като всяка втора? Корекции имаш ли? Ако не те харесва визуално, 80% е заради лицето ти и 20% за телосложението, и как си го облякла.
Ако се разхождаш с потник и къси гащи от които ти виси гъза, не е особено привлекателно, особено след като си се нагледал на стада от подобни момичета.

Втората възможност е, че ти няма нищо на външността, а характерът ти е кофти и той някак, може би с чужда помощ, е преценил, че няма смисъл да се занимава с тебе. Все пак, щом само тъпанари и скучни типове привличаш, или нещо в тебе куца; най-вероятно преувеличаваш от глезотия. Нека позная, тези скучни типове са онези с добри намерения, които не те карат да се подмокряш от постоянно сексуално напрежение и свалки? А този понеже, видиш ли, ти си неустоима в своите очи, веднага ти хрумва, че може да е обратен...
Да не се окаже, че момчето е един от тези тъпанари или скучни типове, ама просто не е отчаян да преспи с някоя си.
Как така необвързан мъж няма да ти скочи веднага и то след като си го удостоила с честта да го намираш за симпатичен... усещаш ли сарказма?

Момиче, приеми че жените не сте неустоими, не можете да съблазните всеки и не заслужавате всеки, който намирате за симпатичен.

Все пак искам да чуя за тези "тъпанари и скучни типове". Какво ги прави тъпанари и скучни?

22.   По-скоро ти ми приличаш на самовлюбена. Нищо му няма на човека, само не те харесва, не иска да ти тича по г-за и да ти се мазни като онези, които определяш като тъпанари и скучни.

23.   Стой си спокойно и не споделяй.