Може би изневяра
Здравейте, пиша тъй като съм много объркана. Имам мъж и две прекрасни деца едното на 6 другото на 1 годинка. Мъжат ми по принцип е много работлив да не кажа работохолик ходи на две работи, нищо в къщи не ни липсва. Аз от моя страна докато съм в къщи гледам децата, чистя, готвя, пера, гладя като цяло гледам като се прибере в къщи всичко да е топ. Вярно че след второто раждане напълнях, но ми откриха инсулина резистентност и Хипогликемия и от там доста проблеми, но гледам постоянно да отслабна и да се върна в предишната ми форма. Секса уж е ок разнообразен. И до тук хубавата част онзи ден слязох до колата да потърся нещо и в жабката му открих презервативи и лубрикант (не разпечатвани) но са там. Когато се прибра седнахме уж да поговорим и той каза че са били за мен. И до тук вече не мога да се вържа, тъй като ние вече почти 7 години сме заедно и никога не сме използвали презервативи, а лубрикант си имам, но той си е в къщи в спалнята. На въпроса защо са в колата отговора му беше че ги е забравил и до там. Каза ако искам да му вярвам той не ходиш никъде и нищо не правил... но някакси се опитвам да му повярвам и не мога и това ме измъчва още повече...

Коментари

1.   Лъже те, и ти го знаеш. Но някак си много ти се иска да повярваш в неговата версия. Изневерява, отваряй си очите.

2.   Това, че са за теб е плитка лъжа. Човекът се е приготвил да чука в колата.

3.   В себе си знаеш истината, винаги я знаем, но някои жени предпочитат да се залъжат.
Естествено, че не са за теб. Щом са в колата-проститутки или колежка.

4.   Сложи записващо устройство в колата на място, където няма да види. 100 на 100 е изневяра според мен. Въпроса не е дали ще разбереш, начини много и ако искаш ще разбереш. А какво ще направиш с информaцията, която получиш
Или ще се разделиш с него с две деца, и "всичко, което не липсва" ще запретнеш ръкави ти да осигуриш, което за 3-ма ти и децата е безкрайно трудно.
Или ще се примириш, защото на обещанията на изневеряващите хванат в крачка никой не вярва, че някой ден няма как.

5.   Ми ти какво очакваше да ти каже този палав "работохолик", че друса няк'ва чужда к*рва ли? То малко като вашето "ти си ми втория" всеки знае, че не е, ма така са ти казали. Или го приемаш, че е друсал чуждо или не и си усложняваш живота неимоверно. Това е реалността. М38

6.   Хаха, явно не възбужда достатъчно жената.
Много лошо

7.   Ще трябва да отслабнеш. Друг начин няма.

8.   Частен детектив, снимки, развод, издръжка/споделено родителство.

10.   Ми дотегнало му. Не работиш, нали? Защо? Вечното майчинство докато децата станат на 30.
Той за това се е разпънал човека на 2 места да те дондурка. Няма нужда да врачувам, ясно е, че 7 години не си бачкала. Явно другата жена бачка и затова спи с нея. Мъжете ценят жени, които не висят на вратовете им и не чакат жадно да им дадеш пари. Жени, които са им равни партньори. А ти само си родила и дотам. А, и домакинстваш, че да не е без хич.
Напускай го и виж как се оцелява без касичката. Той се е уредил.

12.   Щом се е стигнало до там, да ги остави в колата и то в жабката, значи не само че изневерява, ами и не му пука толкова дали ше хи откриеш. Кой адекватен мъж, който не иска да нарани цена си ще ги “скрие” толкова нескопосано. Работата е хващай си децата, дано има къде да отседнеш роднини, майка, баща, и му напиши бележка “взех лубриканта, който си купил за мен, мерси”

14.   Я стига, ама много големи моралисти се извъдихте. Какво толкова, ако мъжът изневерява, та той не може да забременее, не може да промени генетичният код на родът и ако е с "чиста" жена няма да зарази съпругата си. Да спиш и да се гушкаш с други жени, не значи, че не обичаш съпругата си. Всеки мъж или почти всеки възпитан, културен и високо образован мъж го прави или го е правил. Беше времето на последните години на социализмът и си бяхме купили апартамент. Всяка есен имаше конференции в МДУ"Жолио Кюри". разбира се, за да участваш още през април се пишат доклади, минават през научна комисия на направлението, а след това на института и вече си сигурен, че ще участваш. Режийните, под това се разбира транспорт и хотел и някакви дребни командировъчни са от института. Транспорта е със самолет, тогава билета до Варна беше 22лв и в ранната есен бяха някъде към 5-6 на ден. Винаги си вземаш отделна стая, като си доплащаш. Ако времето е хубаво след обяд може да се отскочи на плаж на Златните, колежките млади, хубави тела, бански тип "танга", умни, културни и възпитани. Радваш на колежките, а ако е лошо времето има басейни в "Интера", "Варна", че даже и в МДУ. Така, че нещата се случват. Както казах в началото бяхме вече в самостоятелен апартамент, устройвахме се, радвах ме са уединението си. Дъщеря ни през седмицата е при моите родители, те тогава бяха млади пенсионери, голям апартамент в тихият комплекс "Ленин"/сега Яворов/. Та на един симпозиум приятелството ми с една колежка ескалира, прекарахме четири незабравими нощи. Когато се върнах изпитвах някакво чувство микс между угризение и гузна съвест, та отидох и купих на съпругата си една автоматична пералня. Така, заради секса с колежката ми, съпругата ми се обзаведе с "Перла-04-Вариант", ами беше доволна, не от колежката, а от пералнята. Е, връзката с тази колежка продължи повече от две години, но се забърках и с друга от технологичният отдел на завода производител, та настанаха тежки времена. Това се отразява и на семейният бюджет, защото апартамента, който с още двама колеги наехме от четвърти колега си имаше своите режийни, а ментално и емоционално е силно натоварващо. имаш чувство, че разпадаш на няколко човека, винаги си нащрек, да не сбъркаш нещо някъде, защо и двете колежки не трябва да знаят една за друга. Но пък беше и интересно, все едно си Щирлиц и тръпката да не хванат. Е, бяхме млади. През всичкото време, това не ти пречи да си обичаш безмерно съпругата си, тя владее твоето сърце, тя е другарчето за цял живот, тя е твоето втора, по-добро "АЗ". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

15.   Тъща ми намери презервативи в жабката на мъжа си и стана голям скандал как видиш ли тя била напълняла, а той уж на две работи, пък ходил да чука... Няма да казвам за какво точно ги е използвал, че ще се се смеете, но ще кажа, че няма нищо общо със секс.
П. п колата му е с два видеорегистратора и GPS.

16.   А защо ви е лубрикант?

17.   Вече бачка на три работи.

18.   10, нелепо! Мога да ти кажа, че жените в майчинство, които не работят и познавам сами си купуват дрехи, плащат си телефоните, купуват дрехи на децата си, често и храна за вкъщи купуват. Те харчат парите си до лев от майчинството за домакинството, къщата, детето, често и от спестяванията си. Препарати, неща, поддръжката си изцяло сами, не знам къде ги видя тези мъже, които издържат жени в майчинство, но не са от средната класа. Една жена в майчинство много повече работи от жени на работа, бебе, отговорности, къща, готвене, пране, чистене. Мъжът може всичко да си иска, това не значи, че една жена ще остане без деца, защото мъжът искал неработеща бездетна, по предположения пак на бездетна жена. Ж, 34

19.   Не би трябвало да е проблем. Дори и да се среща с друга жена, това означава че държи на безопастност и че се грижи и за дамата си извън къщи. А това пък е полезно за разнообразието в секса, което пишете че все още имате.... Радвайте се на това. Притеснения трябва да има когато сексът намалее или изчезне.

20.   10 Ако мъжа иска деца, трябва да може да подсигури семейството.
Жената сигурно скоро е родила и се справя сама.

21.   10, ти идея си нямаш какво означава две малки деца, без помощ.