Какво бихте предпочели
Мъж с нормално тяло и 5000 лв заплата или мускулест, татуиран с брада и 2000 лв заплата?

Коментари

1.   Пусни тая брада най-накрая, стига рева като вдовица за брада! Тренирай, стига рева като вдовица за мускули! Татуирай се, стига рева като вдовица за татуси! Накарай ги тия жени да те избират!

2.   Бих предпочел да няма подобни кретенски теми, от крайно комплексирани индивиди, но уви не ми върви с тези желания.

4.   "По дрехите посрещат, по ума изпращат"

5.   Хахахахаха нито един от вариантите не ме устройва

6.   Уф, банално стана вече това с татусите, брадите, лошите погледи и пр. глупости!
Омъжена съм, но не съм си избирала мъжа по заплатата му, а татуировки и брада няма.

7.   Първият тип, разбира се, вторият ме отвращава. Заплатата не е толкова важна. А ти вместо да пишеш под всяка тема за бради и брутална физика, вземи отслабни, тренирай за здраве, защото никоя нормална жена не харесва деформирани тела, чети подходящи книги, гледай и харесвай себе си, да да те харесат и момичетата. Ако пък чак толкова не си спечелил от генетичната лотария- избери си момиче като теб, средна хубост, с добро сърце и ще ви се получи. По- често топ мацките нямат и толкова мозък- за какво са ти?

8.   Мускулестия разбира се. Но освен заплатата трябва да се гледа и семейството и бъдещи сигурни приходи. Моя партньор не е с висока заплата, мускулест и направен е. Обаче, е един син, а родителите му имат 3 апартамента в София, къща в Банкя и няколко наследствени парцела пак около София, което ги прави милионери по сегашните цени

9.   Така и не разбрах как се наложи тая мода, че мускулестите с татуси и бради са секси...
Определено избирам първото хаха.

10.   Нормален, спортуващ мъж с мечтаната от НЕГО работа, но да ми допада и на мен работното му време например и среда. Не бих била да речем с тираджия ако ще и 10 000 лв да му е заплатата, не бих била с овчар или барман ако ще и 50 000 лв да му е заплатата.
Дали ще има или не татуси ми е все едно, брада НЕ. Наскоро пак случайно засякох един как му тече суша по брадата :( гадно е.

12.   Татуиран, с брада и мускули мухльо - пак си е мухльо.
Същто е и ако има пари.
Не те харесват защото си смотнаяк и това няма да се оправи с реване по анонимни форуми.

13.   Ми моя мъж не ми дава пари, така че ми е все тая заплатата. Аз също получавам до 2000 лв. Мъже с бради не харесвам

14.   Зависи какво означава за теб нормално тяло… Може цял живот да си бил дебел или кльощав и за теб това да е нормално тяло. Има калкулатори в нета ИТМ (индекс на телесна маса). Въвеждаш години, ръст, тегло, пол и ще разбереш дали тялото ти е нормално или не.
Но не в това е въпросът! Човек на първо място трябва да се харесва, да е доволен от себе си, да е щастлив, да е позитивен. Всичкото това ще бъде забелязано от околните и няма да остане невъзнаградено. Така ще привлечеш нови приятели, също така и любовта на живота ти. Я погледни колко сърдити и сиви хора има по улиците. Ти ще искаш ли да общуваш с тях? Не, разбира се. Имам приятели, които са големи мрънкачи и предпочитам да се виждам рядко с тях, защото не мога да ги усмихна. Имам и позитивни приятели, с които ми е много приятно и се виждаме, и се чуваме, и си пишем глупости. Това е. Успех.

15.   Моят. Той има брада, в началото имаше оформени мускули, вече не, и е без татуси. Парите нямат значение. Избирала съм го по други критерии. Най-вече, че му пука за мен и е добър човек.

16.   Мъж с нормално тяло и нормална заплата.
Мускулест, с статуси и брада не бих взела, независимо с какви пари е.

17.   Като тийн много си падах по младежи с тренирана физика. В момента грам не ме интересува дали човека до мен е с плочки примерно или не. За мен важното е здравословно да е добре. Да, бих се радвала да си тренира, защото и аз самата го правя. Но има много по-важни неща.
Финансовата стабилност е важна, съгласна съм. Ама сладури, нали се сещате, че дори да е красив и с пари, не означава, че ще имате перфектен живот. Ами, ако е някакъв наркоман, кръшкач, алкохолик, виси постоянно в казина и т. н? Хубав живот ли ще е?
Гледайте да сте със стойностен човек, който е способен да се развива. Разбирателство и уважение да има. Взаимно да се дърпате нагоре. Другото ще се подреди само.