Споделена история от Други

Спирам да посещавам този сайт
Здравейте, драги читатели. Уведомявам ви, че считано от днес, аз спирам да посещавам сайта. Причините са няколко. Едната от тях, най-главната е че често ме съдите без причина и ме нападате без да имате доказателства.

Коментари

1.   Кога и за и какво? По-конкретно, моля.

2.   Познай на кого кривиш ракетата с тая "ексклузивна" информация...

3.   Тва, че се съди вссеки и за всичко е едно на ръка. Обаче другото е, че тоя сайт е абсолютна загуба на време. Преди години мненията бяха доста по-интелигетни и наистина имаше какво да прочетеш.
Сега буквално темите са едни и същи, половината и повече сигурно са пълна измислица, защото съм хващал една и съща тема с две заглавия, която я бях чел в чужд сайт. Въобще е пълна трагедия.
Избиват се масово комплекси, но понякога то не ти идва да напишеш друго освен простотия като видиш каква е темата. И аз съм писал многократно и съм бил псуван по същия начин. Не си само ти.
Аз на всяко влизане си казвам, че е за последно, ама ми е просто навик вечер късно да го отворя да видя какво има.

4.   Въх! Както е казал Вазов за народа загуба велика!

5.   Горката лесно ранима душа... Твоето самочувствие, его, неспособност да си добре със себе си не е нипий проблем, само твой.
Нямаш проблем с останалите потребители на сайта, щом така се чувстваш ТИ, е нещо вътре в теб.
Всеки може да ти каже каквото си иска, да проектира каквото си може или е, но ти си който приема като свое каквото ти подадат, е, защо това да е проблем на другите? !

6.   Влизай си, чети си, просто недей да коментираш и пускаш теми. Аз така си реших проблема.

7.   Ооо не, моля те стой! Сега какво ще правим без теб...

8.   Първо - кой си ти?

Подписвал ли си се под мненията си - примерно както прави Кифлоприземителя?

Второ - като не искаш да посещаваш сайта - НЕ ГО ПОСЕЩАВАЙ!
Някой да ти е опрял пистолет в челото за да пишеш тук?

Но само не ми е ясно - от какъв зор пускаш тема за това тук?
Демонстрации ли правиш?

Въпросите са риторични - няма нужда да отваряш.

Вече ти казах - като не искаш да посещаваш сайта - НЕ ГО ПОСЕЩАВАЙ!

Но няма нужда да го афишираш!

9.   Сбогом

10.   Дано удържиш на думите си, но не ми се вярва.

11.   И държиш да ни информираш за решението си, защото?

12.   Ще ни бъде много тъжно и самотно без теб. Жалко е, че няма да посещаваш този сайт. Какво ще правим без теб от тук нататък?

13.   Коментар 3 е прав, но все пак е факт, че повечето коментари са писани от хора, които само обиждат.

14.   Явно ти си оня, дето беше против "хейтърите", т. е. тези, които не са на твоето мнение :-) Чао!

15.   На кого ни оставяш, автореееее? На когоооо? ;(((

16.   В този ред на мисли, уведомявам моите почитатели тук, че вторник и петък няма да влизам тук, понеже ще съм зает с авторката да си чешем... гръбчетата и да си правим един друг комплименти колко сме готини и като цяло сме "пътя, истината и живота" за останалите. Убеден съм, че много ще скърбите за нас и ще пуснете по една сълзица. Така де, като няма на кой да липсваме, поне на вас. А да ви е гадно сега, изяжте се от яд.

Винаги съм подозирал, че на някои хора тук им хлопа дъсчицата, и то сериозно. Е, сега поне съм сигурен, поне за един. Т. е - двама. Единиият съм аз, очевидно :)

17.   Защо правиш така? :(

18.   Те половината теми за секс, другата половина са някакви безсмислици, а малкото смислени теми са безинтересни за аудиторията и нямат коментари. И аз вече спрях да пиша, чета много малка част от тях и още по-рядко коментирам.

19.   Браво бе, народе! За пръв път да има толкова отговори и прочитания на безсмислена тема в раздела, , Други"! Иначе темите в този раздел едва с триста зора събират има - няма четири, пет отговора, както моята скорошна тема за важен проблем събра само два отговора. Изумявате ме всеки ден.

20.   Нали каза, че няма да посещаваш този сайт, тогава защо си написал коментар номер 8. Ти си въцърковния библейски папагал. От теб нищо не става и ти ще продължаваш да лъжеш докато си жив. Няма никога да проявиш честност защото при теб това благородство го няма.

21.   ОК