Любов от пръв поглед
Никога не съм вярвала че мога да се влюба в мъж от пръв поглед но уви... Вече се влюбих жестоко, всяка минута без него ме побърква, летя в облаците и виждам неговият облик жив... Но тук идва това, че той е по малък от мен с 7 години и това ме претеснява, иначе е страхотен мъж с чувство за хумор.
Но тук идва това, че се съм женена и имам съпруг, който май сгреших, че се ожених...

Почнахме да се виждаме да го правим в къщи в нашето семейно легло. Когато ме докосва ме възпламенява огън, жесток гори и ме изпеплява Влюбена съм. Ама май моят млад любовник не ме обича. И това много ме тревожи...
Моля обърнете ми внимание побликувайте го. Искам съвет, как да го привлека към мен... Обичам силно

Коментари

1.   Това, че е по-малък не е проблем.. проблема е, че си омъжена.
На твое място бих прекратила всякакви отношения с въпросното момче. :)

2.   Това че съм женена искам да кажа че от скоро след 10 годишен брак без подпис Преди 6 месеца се ожених ме аз съм 32 а той 42години. Обаче това вече между нас е вече навик...

3.   Знам, че жени не се питат на колко са години, ама трябва да знаем, че да ти дадем съвет??? Ако си на сериозна възраст ти е късно да палуваш:D:D:D

4.   ... ""уви.... май сгреших.... ама май ''... историята ми звучи отчаяно и елементарно.... странно в ъв всички теми тук осн. фигура е триъгълник, но едни ми звучат толкова естествено и неповторимо, а други ей така... като тази... и що за съвет очаква да получи авторката... освен може би да сменя редовно чаршафите.... що за поведение... ЗАРА36

5.   помощ помогнете на тая да се одави по бързо в любовта граници няма маце. Преми че това е факт бъди истинска и не се предавай

7.   Може да ме сметнеш за брутален, но искаш честно мнение и аз ще ти го дам.

Това са пълни глупости. Честно казано съм шокиран как жена на години, със съпруг и брак, не е осъзнала какво всъщност е любовта. Това не ти е екстаза от секса, нито пък мислите за него. Не е гледането по чужди мъже, когато си незадоволена или пък просто недоволна от своя. Това, което изпитваш ти, си е чиста проба химическа игра в организма, която бъркаш с любов.

Да, за мен любов от пръв поглед няма, това е само илюзия. От пръв поглед изпитваме чиста прова влечение, което по никакъв начин не може да се нарече любов. Според мен това е примитивно ниво, на което си представяме някакви работи, породени от флуидите. Любовта се открива, когато напълно опознаеш характера на другия, когато можеш да предвидиш евентуално бъдеще с този човек, когато това бъдеще ти хареса. А при пръв поглед това е невъзможно.

Писна ми вече единият секс да се лепи с етикети любов и излишно да се драматизира покрай него.

8.   Щом е по-малък от теб и не те обича, тогава какво всъщност очакваш от него? Едва ли ще ти предложи брак или сериозна връзка. Само си губиш времето. Накрая ще се разделите, въпреки хубавия секс и май с това ще си останеш. С един хубав спомен.

9.   И аз имах такъв случай влюбих се в 1 момче от пръв поглед бяхме на еднаква възраст много го обичах но той мен не. Беше ми първият имахме много прекарани нощи заедно. Но той не ме обичаше и ме нарани страшно много. Затова щом мислиш, че не те обича спи да се виждаш с него, защото колкото повече се виждате толкова повече ще започнеш и да го обичаш и да се привързваш към него и ако той наистина не те обича после ще има да страдаш много затова по добре не се виждайте ако наистина мислиш че няма чувства към теб

10.   Няма как да го привлечеш към себе си - много си му изгодна, женена, ще те шиба на корем - просто си му в кърпа вързана, защо да си усложнява живота? Няма кой да откаже на отракана кака, но не мислиш ли, че си е доста просташко да се чукате в семейното ложе? Дори да се е сетила Мара, че не обича съпруга си?
Мечо Пух

11.   Не можеш да го привлечеш към себе си, ако не те обича. Може само да го накраш да съжалява и да изпитва чувство на вина, че не е с теб. За тази цел трябва постоянно да му помагаш, да му спасяваш кожата ако е необходимо и да му правиш много услуги. След това му кажи, че го обичаш и на него ще му стане неудобно да ти откаже да е с теб. Но идва проблемът, че си омъжена... защо се омъжи за някой, който не обичаш? Поискай му развод, но само ако си сигурно, че ще бъдеш с мъжът, когото обичаш. Единият вариант е просто да му кажеш директно и без заобикалки"Бракът ни повече не може да продължи. Искам развод. "И не обясняваш причината. Успех в начинанието!
~~~Приказната кралица~~~

12.   11, не може да не обяснява причината, когато подаваш молба за развод винаги трябва да дадеш причина.

Друг е въпросът, че да си бил 10 години с един човек и после 6 месеца след като се ожените да се сетиш, че искаш да се чукаш с 25 годишни... де да знам, не че е лошо, но просто е тъпо, не знам как иначе да го определя.

Авторката е толко неориентирана, че чак няма хабер колко е неориентирана.

14.   Номер 7 колко си прав.. всяка една дума все едно е от мен.
Напълно съм съгласна с теб и много се радвам, че има мъже с твоето мислене.

А с последните 2 реда описа 70 процента от "любовните" истории в този сайт.

А авторката колкото и да се опитам да и вляза в положение, да я разбера - е, не мога.
Все едно слушам 14 годишно момиченце, което за първи път лапа въдицата..
Неорентирана е слабо казано, без да обиждам.
Не знам какво да кажа. Може би, ако чувствата бяха споделени можеше да коментирам нещо, но тук просто няма какво.

Лоша

15.   Приказната кралица, може ли да те попитам на колко си години?

16.   7 ги обясни нещата доста точно, ясно и разбираемо. За единия оргазъм се смяташ за влюбена и готова да затриеш брак, поради щото първия оргазъм е по-добър от втория. То нормално де, по-млад любовник все пак, почти сигурно сингъл и доста радващ се на увлечението с теб в момента.

17.   Ама ти сериозно ли...? ! Чак да те обича искаш:D. Ти си стара чанта, ще те по*бе малко и ще ти бие шута. За какво си му? Стои си при мъжа и гледаи да не разбере какви ги вършиш, че тогава ще си останеш сама... време ти е да мислиш за деца а тебе те е хванал сърбежа и незнаеш каде се намираш....

18.   Хора, прочетете отново историята - това е ФЕЙК. Някой мъж е решил да се изгаври, вие му се хванахте!
Никоя жена няма да пише, как се... в леглото на мъжа си с любовника. Това е ФЕЙК!!! Подигравка към хората тук, чудя се, как са го публикували

19.   Защо да не го напиша мъжъжт ми няма да ме разбере....
Аз знам как да г о направя за да излеза извън...
обсега си

20.   Към номер 17 едва ли можеш да кажеш на жена 32 че е стара чанта. Аз първите осем години го гледах в очите обаче останалите 2 ги одарих на скритата връзка мен това ме претеснява че ако се разведа незнам какво да направя после той маже ли деиствително да бъде смен

21.   А ти ще го разбереш ли ако дойде и ти каже - "Ами, виж сега, от 2 години се виждам с по-млада жена, май трябва да се разделим с теб". Ти вместо да търсиш решение на проблема, си избрала да го заобиколиш, отложиш. Ама тя тая работа... той пък и мъж ти да не види кризата в отношенията... Абе на спектакъл ми мирише тука.

22.   Написаното от авторката е много неграмотно и неистинско.
Моля, фантазьорите да уважават публиката тук и да се постараят повече!
Сара