Наивен до безобразие
Здравейте... моята история изглежда малко тъпичка и наивна, но пък имам нужда да я разкажа, защото повечето ми приятели не ме разбират!!!
Студент съм и то в много хубава специалност, от известно време съм сам, но пък не съм се влюбвал от доста време, имал съм гаджета, ама нещо не се получава. Запознах се много случайно с едно момиче, всъщност тя се оказа приятелка на едно момиче с което се заби един колега...

Аз още като я видях много я харесах, то аз по принцип съм си такъв. Естествено се запознахме, тя обаче се държа доста тъпо и странно... първо се шегуваше с мен и то доста дебелажки шегички от сорта на "като не ми говориш не ми пречиш", което в първия момент направо ме гръмна... аз по принцип съм много възпитан, дори говоря на Вие с непознати момичета(нещо за което доста ме подиграват моите приятели). Обаче тя си играеше на границата с шегите... точно когато усети, че съм на път да и тегля една майна и се усмихне, докосне, дори се снима с мен, даже аз я поканих на танц и танцувахме на някаква бавна песен от нея избрана...

И това не е всичко, оказа се че моя приятел е организирал парти в моята стая, като аз разбрах последен... когато тя си тръгна, обърна се и ми каза "аз отивам в стая номер... , ти няма ли да дойдеш и се усмухна", а номера на стаята беше моята!!!

И там бяхме отново 6-7 човека, но нещо се случи... тя продължи с дебелашкия хумор и наистина ме засегна!!! Постояха може би 1 час не съм сигурен и си тръгнаха, тя обаче отказа да ми даде телефона си под предтекст, че ако ние е писано да се видим отново, съдбата щяла да го направи!!! (този път май не се шегуваше)

Аз по принцип съм човек със самочувствие и никога не съм търпял глупости, но този път може би точно това ме грабна, тъй като моя приятел имаше телефона на приятелката й направих последен опит чрез нея да взема телефона, но тя му казала, че момичето имало мъж до себе си в сложни отношения и не иска да й се карат после(забравих да спомена, че приятелката на моя приятел ме хареса доста като човек).... Аз имам възможност и от други места да го намеря, ама нещо не виждам смисъл...

На мен ми е пределно ясно, че тя е гледала да си изкара добре и аз просто съм някой си там, обаче така ми се искаше да се боря за нея, както казах съм сериозен, мразя лесните жени, ценя жените, които си заслужават, но просто се чудя как може да има момичета които са готови да прекарат 5 часа с някой за когото не им пука, даже да се снимат, танцуват с него, усмивки, жестове и това е...
Целта с която писах тук е, че просто ми е трудно да спра да мисля за нея, макар че няма да я видя никога повече... а дори и да се видим е явно, че това би значело нещо само за мен!!! С две думи-не ме заслужава дори... А, иначе от женско внимание не се оплаквам, даже имам проблеми с бившите, които ми се обаждат от време на време и доста ме объркват на моменти, нещо не знаят и те за какво го правят.

Почвам да се чудя, дали моите приятели не са прави да се държат тъпо и дръпнато с повечето момичета, хич да не им пука, даже на моменти да са абсолютни простаци... Почти съм убеден на 100%, че това момиче се занимава с пълен простак или човек, който не му пука много за нея.

Дано сте ме разбрали правилно и не сте ме сметнали за много голям балък... макар че този път така изглежда. :)

Коментари

1.   Брат и аз съм студент. От къде си?

2.   човек зарежи.. няма смисъл.. тая е много зле..

3.   Каква е тая мърла дето ще ти казва "като не ми говориш не ми пречиш"? На твое място директно бих й теглил майната, някаква дрисла дето те познава от има-няма 5 минути ще си прави гавра с теб? Я не се излагай, покажи достойнство и хич не я поздравявай даже тая, бъди сигурен че това е правилният ход. Тази не ти трябва, повярвай ми!

4.   Твоите приятели се държат като простаци с момичетата, а тази не се ли държи така с теб и ти хлътна?

5.   Еми номера е, че съм попадал само на свестни момичета... много рядко някоя по-нагла или тъпа!!! А и по принцип, трудно ми отказват... или го правят по цивилизован начин и най-вероятно и това ме амбицира в известна степен. Иначе естествено, че няма да правя каквото и да е свързано с нея. Просто такъв тип жена, не бях срещал.... Мерси за коментарите, които ми беше ясно какви ще са... :))))
От автора :)

6.   Аз като жена да ти кажа, че повечето момичета са свикнали на просташкото и мачовско държание(като на твоите приятели) и като се опива да ги сваля по-интелигентно и възпитано момче не знаят как да се държат. Като толкова ти е интересно намери й номера. Обади се. Пък виж какво ще стане...

7.   И какво излиза, че трябва да се държим като простаци с момичетата за да ни харесат.... И след като се държим така на другия ден ще има пост тук ама той това, той онова, вие жените не знаете какво искате...

8.   Аз съм номер 6- не, нямах предвид, че трябва да се държите като простаци. Напротив. Един интелигентен човек би оценил доброто възпитание.. поне мен такива неща главно ме впечатляват в един мъж...

9.   Прочети мнение 18: http://spodeli. net/story. php? ID=18708&err=102&err1=0#errPos

саво