Той каза, че ще ме убие
Здравейте, страх ме е. Работата е на живот и смърт. Историята ми е следната:един мъж мюсюлманин започна да ме сваля, аз му казах, че не искам да съм с него и той ми каза, че такива като мен "нямат място под слънцето" и че щял да ме убие. И аз много се страхувам. От понеделник започвам да тренирам някакъв боен спорт, било то карате, айкидо или нещо друго, но пак се страхувам.

Сега ще кажа на един мой много добър приятел за тази заплаха, но съм много уплашена. Не ми се умира още. Но по-добре да умра, отколкото да съм в ръцете на мюсюлманин. Знам ги тях, не уважават жените. В началото всичко е рози и цвята, а после-жената е вещ. Много българки са умряли заради вярата си. Не искам да си сменят вярата, по-скоро бих умряла. Също така преди ми казваше, че НИКОГА няма да му обиди, но го направи. Да не ви споменавам какви неща ми наговори. Така, че не му вярвам.

В момента цялата треперя, защото знам за кръвните отмъщения и ме е много страх. По дяволите, не ми се умира, обичам друг, животът е пред мен. Ако той ме убие всичко ще свърши. Просто искам да ви кажа да се наслаждавате на живота-той е прекрасен. Съжалявам ако съм обидила някой с коментарите си. Ще се радвам ако съм помогнала на някого с коментарите си. И все пак живота е прекрасен.

Ще кажа на най-близките си кой е и от кой да търсят отмъщение. Ще напиша писмо и ще го сложа така че да го открият. Хора, обичайте живота и се радвайте на всяка измината секунда.
~~~Приказната кралица~~~

Коментари

1.   Вземи си газов пистолет, електро шок, поддай жалба в полицията, напусни града и може би държавата...

2.   Е... недей да разсъжваш така, все едно си умряла вече. БЪРЗО отиваш и подаваш оплакване в полицията (още днес, утре). Казваш на колкото хора можеш, показваш снимката му. Ако се наложи наемаш някой да го посплаши мално и да му каже, че ако те докосне, ще му е последния ден живот. Такова боклуци са страхливи - повярвай. НЕ ГУБИ време, не се знае колко е луд. БЪРЗО се заемай с това, което ти казах. Няма да умреш, не го позволявай заради някакъв ненормален тиранин. Пиши какво е станало после!

Тони

3.   Пробвай да отидеш в полицията. Това не е шега работа.

4.   И също така си носи някакво ножче или въобще нещо, с което можеш да се отбраниш. Гледай да не излизаш сама или по тъмно.

5.   Мръсни резаци.... Не се връзвай, много често говорят от гняв, едва ли наистина ще го направи. Правилно си разказала на всички, движи се повечко в компания, а не сама, и ако историите продължават се оплачи в полицията - може да ти се струва смешно, но понякога полицията действа. Сега си още в шок от казаното, но ще ти мине, убеден съм че няма да стане нищо!

Късмет!

6.   Абе иди в полицията кажи им за това.. бъди с някой твой приятел или ако си имаш гадже не оставай сама в къщи или където и да е, но още сега иди и подай жалба..
Момиче на 14.

7.   така.. първо както каза ти се записваш на боен спорт препоръчвам ти таекуондо или кик бокс. купуваш си боксова круша и у вас и тренираш и там като нямаш работа.. в чанта си винаги носи нож и спрей.. избягвай да ходиш сама кога се стъмни.. препоръчвам ти да се придвижваш с кола.. ам аз обаче невярвам да те убие! УСПЕХ напиши ни какво мислиш да правиш.. (h)h)(h)

9.   Хахаха, никой няма да те убие току така : )

10.   направил ли е първата крачка, т. е. освен заплахата посегна ли ти, опита ли да ти навреди вече по някакъв начин?

11.   ОТ ЛИЧЕН ОПИТ:
Най-разумното би било да кажеш в полицията и на родителите си.
Със сигурност полицията нищо няма да направи, но поне ще го хванат като се случи нещото, ако се случи. Не показвай страх пред този. Кажи му, че вече си казала на куките. Те ще го извикат да го препитат и да го сплашат. Особено, ако си непълнолетна, както си мисля че си-законът е на твоя страна. Не се панирай.

12.   От понеделник почвала да тренира хах знаеш ли че 1 година стаж в бойните спортове е като първи клас ( запознат съм от близо ) кажи на ваще на приятели и избягвай да си сама вземи си газов пистолет и тренирай избягвай да ходиш пеша и на мен преди година и половина един ми каза че ще ме убие от тогава съм го виждал 2 пъти и двата пъти нищо не ми каза щот и двата пъти щях да му скоча гледай на кръв и никой нищо няма да ти каже инъче ти си момиче накарай твойте приятели да те пазят

БеЛиЯ МеЧоК

13.   Да попитам 15 години имаш ли? Детска работа ако така се убиваха хора нямаше да ни има бре. Стегни се.

14.   Приказна кралице, жива ли си? Пиши поне да знаем.

15.   Леле това къде се случва? Няма ли кой да те защити?

16.   Ако някои наистина иска да те убие трябва да го изпревариш, по добре в затвора, от колкото 200см под земята. Това е моето мнение.

17.   Еее, че тя тази тема е от преди близо две години. Дали е живо момичето, ако е било вярно?