С един ходя, за втори мисля, трети обичам.
Здравейте, от сега ви казвам, че историята ми е малко объркана и за това ми трябва съвет.
Преди известно време излизах с едно момче и наистина се привързах към него, но той трябваше да замине за Лондон и не се знаеше кога ще се прибере в България. Наистина имах чувството, че го обичам, но него го нямаше много дълго време и започнах да излизам с друг.
С този втория излизахме известно време, но нещата между нас не бяха сериозни, бяхме заедно само заради едно нещо- хубавия секс.
Но цялата тая работа взе да ми писва и намерих сериозно момче, което държи на мен. Сега съм с него и нещата си вървят по мед и масло, както се казва. Има само един единствен проблем... още обичам първия, за който ви разказах и в същото време не спирам да мисля за перфектния секс, който правихме с втория. А не мога да зарежа просто ей така третия, защото той ми дава топлината, която другите двама не можаха да ми дадат.
Моля ви, дайте ми някакъв съвет... много съм объркана.

Коментари

1.   Поизчакай още - ще се появи и четвъртият, па тогава ще се завихри още по-голяма сапунка. Засега какво ти липсва - обичай първия, чукай се с втория, а третия използвай за отопление. Гледай следващият да е богат и ще затвориш цикъла, само внимавай да не разберат един за друг, че тогава ще останеш с пробитото корито.
Мечо Пух

2.   Ще има и 5, 6... Не се притеснявай, ще има 100, 101... ;)

3.   Тъпотии :) Вземи бачкай нещо стига си седяла да мислиш по цял ден за простотии. Да те хване живота малко да видиш как ще се оправиш набързо...

4.   И аз съм в подобно положение. Омъжена съм, влюбена съм до полуда в друг мъж, който също е женен и ме обича, но се страхува да имаме връзка и много често ме огорчава и не е мил с мен, но в същото време зная, че ме обича. По стечение на обстоятелствата той ме запозна с брат си, който живее в Испания. Той започна да ми пише и каза че съм красива, мила и забавна и той е такъв, а аз се чувствам гузна, заради това, че го харесвам. Едновременно с това поддържам телефонна връзка с мое старо гадже отпреди 20 год, с когото се срещнахме случайно и сме приятели, ама както сме си приятели така правихме секс, вярно само веднъж, но беше... невероятно преживяване. Винаги съм се смятала за обикновен и може би скучен човек, а какви неща ми се случват. И ако това не е сериал....
НИЧИЯ

5.   Зарязваш всичките и си намираш четвърти. :)

6.   Ало мъже четете номер 4!
Това се случва с всеки един от вас.
Без изключение!

7.   Хаха, браво момичета, бива си ви, затова трябва да има мъжки хареми, защото сърцата ни са големи и са като автобус - винаги има място за още един в тях.
Жена

8.   Подкрепям номер 6. Мъжете да внимават, че иначе ги правят на маймуни....

9.   Всички ли жени сте такива к+++и?

10.   А може би заглавието би селдвало да бъде: "С един ходя, за втори мисля, трети обичам, а с останалите се чукам"?