Това любов ли е според вас?
Видях, че има пуснат на моя подобен коментар, та и аз реших да пусна един. Запознах ме се преди около 3 год. Tя е омъжена аз също съм женен. Споделяхме си всичко или поне аз мисля така. До преди 2-3 месеца, нямах чувства по нея, но от приказка на приказка "ти откъде знаеш, че не те обичам... " взех се влюбих незнайно как в нея. Чувствата ми към нея, нарастваха всяка следваща минута. Тя беше всичко за мен, бих дал живота си за нея... Започнах да и пиша любовни мейли (като се има в предвид, че никога не съм писал стихове... )

Лягах и се събуждах с мисълта за нея. Не ми е минавало и през ум, че мога да се влюба в нея. От както започнах да и пиша стиховете, тя отговаряше с от рода на: много си мил, благодаря... Като се има в предвид, че и пиша по 1 час. Имах чувството от тогава, че стана по студена към мен с две думи си мислех, че е преигравала с мен. Ставаше ми много гадно, обзе ме ревност и няма да опиша как и влезнах в скайп-а (което си презнавам, че постъпката ми не е за пример... , но ревност както му се казва. Виждах какво си пишеше с него от рода на: Много те обичам, не мога да живея без теб, обичам те, ти си моя живот... През това време сън не ме ловеше, идваше ми да се "гръмна". Все още не и бях казал, че съм разбрал за него разбира се. Попитах я да ли ме обича и тя твърдеше, че ме обича.

След 3-4 дни не издържах и показах, че съм разбрал за другия. Тя ми каза, че не го обича, че е преигравала с него, че едно е чувствала към него а друго към мен... Постепенно нещата станаха такива каквито са били в реалност, започнахме да се упрекваме... Защо съм се намесил в личния и живот, че постъпката ми е гадна, подла... Имам чувството, че ми втълпява постоянно чувство за вина (не, че постъпката ми е редна), но едва ли не аз съм виновен за всичко. Просто я обичах до полуда, дори и секс не сме правили, имаше няколко целувки само.

Връзката ни приключи, болно ми е, гадно ми е, но съм стиснал зъби. Имам чувството, че съм бил подведен, излъган, приластен и изоставен :(. Искам да разбера поне кои е крив и кои е прав, защото мисля, че един виновен няма. Та кажете си мнението и вие.

Коментари

1.   Тя просто си е търсила другар и някой да й обръща внимание. Чувства никакви и никога не е хранила.

2.   Има чувства към другия. С теб се е опитала да компенсира някакъв проблем там. Може да й се е искало да те приеме като нещо повече, но не й се е получило.
С обясненията и писмата си направо си й изкарал ума - това е отблъскващо за не-влюбена жена.
Ядосана ти е, защото си разбрал за другия и по този начин си се докоснал до нещо наистина важно и съкровено за нея. Лъже, че не го обича.
Нямаш шанс. Преодолей я. Стой далеч от нея, защото ще направиш някоя дивотия, за която ще съжаляваш. В ревността и гнева си мъжете са способни на големи низости.
Ако наистина сте семейни - обърни се към партньорката си. Излишно е да ти казва, че, докато пилееш безсмислени емоции навън, я нараняваш. Някой ден може да съжаляваш за това.

3.   Автора:
За какво ме е лъгала тогава?
Нали си има някакъв си.. не е ли подвеждащо...?

4.   Много си влюбен, тива е много красиво чувство, а тя се опитва да ибяга от нещо като заместител в нета. Не търси вина, какво ще ти помогне ако разбереш в кой е?
Двамата имате семейства, за да сте заедно ще се наложи да нараните хортата около вас. Знам, сърцето ти плаче, но по добре забрави. Ако чувствата са взаимни след време ще сте заедно, ако не отиди при жена си целуни я, и и дай част от тази любов, тя със сигурност има нужда от това
Желая ти щастлив живот :)

5.   4 Благодаря ти много от сърце. Днес се чухме и миказа, че съм развалил всичко м/у нея и мен, че ме е обичала, но не искала да ми развали сем. Като не е искала, защо ми е казала, че ме обича...
Иначе да си жив(а), здрав(а) и щастлив(а) и ти, от сърце ти го желая а щом е от сърце повярвай ми ще стане :)

6.   Благодаря ти много щастие и любов :)

7.   Артист без ВИТИЗ :)