Обичам я! Но се прецаках
Здравейте, Историята която ще ви разкажа за мен е голяма мъка. Започва преди 2 години и половина с едно момиче което все още обичам повече от всичко на този свят но го разбирам едва след като съм я загубил. До онзи ден се гушкахме и се чувахме за лека нощ, а сега дори не иска да ми пише във скайпа.

Разделихме се защото си дадохме отсрочка от един месец да си дадем малко почивка един от друг(защото пак нещо се скарахме вече не помня) обаче този един месец се видяхме на 6-тия ден и аз бях малко груб със нея. На осмият ден тя си намери някакъв друг. Аз ги видях да се натискат. Сърцето ми се скова на място като ги видях. На следващият ден трябваше да се видим и и вдигнах грозен скандал за който съжелявам но не можах да се въздържа. Обидих я и и казах че това е края. А, тя се съгласи със лекота дори си призна за ония другия. В интерес аз и вдигнах скандал защото тя доста време отричаше да е била с друг. Иначе мислех всичко да е много кротко, но тя ме изкара от контрол като оричаше.

За капак ме обвиняваше че аз съм бил чукал някви момичета. -Никога не съм го правил!
Ако има значение тя ми е първата и единствена.
Тя ми е изневерявала в началото, после съжеляваше, а след една година пак се видя с онзи дето ми изневери но нищо повече.

Сега се чувствам много зле и на сърцето ми става тежко като се досещам някои моменти от нашата връзка. Чувствам че всяко нещо което правя го правя за последно нищо че се повтаря. Не минават и 10 минути без да се сетя за нея.

Много съм чувствителен към нея. Тя ми е по важна от семейството-тя е всичко което имах/м. Искам да се върне при мен но мисля че няма да стане за мое огромно нещастие.

Искам да и се извиня за всичко сторено през цялото време. Обвинавах я нея а всъщност видях че аз съм грешния. Не съм някой преследвач да я тормозя и притеснявам. И няма да я търся да я причаквам някак си щом не иска значи значи не трябва.

Коментари

1.   Няма шанс да се получи нещо между вас.
Ти си верен, тя не. Липсва й някаква мозъчна гънка и усет за нещата, които ти имаш.
Приеми, че сте два коренно различни типа хора. Отношението към изневярата е основния показател, по който се делят хората. Имате противоположни ценностни системи, което означава - различни езици, на които говорите. Никакъв шанс за разбиране и близост, следователно никакъв шанс за любов.

2.   Според мен, трябва да си помислиш добре дали всъщност тя наистина те е обичала някога или си и бил само един остров за определено време!

3.   Аз на твое място бих я разкарал още при изневярата явно много я обичаш за да я искаш още до теб. Но хора всякакви има, изневерянат и не им пука аз не бих го допуснал. Винаги има надежда нещата да се оправят дори и във най-кофти ситуациите просто почакай някакво време ако не се обади се обади ти без да досаждаш и ако нещата отново потръгнат бъди коренно различен към по-добро. Имах приятел който беше попаднал във същото положение но накрая нещата завършиха със хепи енд.
Старата любов ръжда не хваща или просто можете да си останете приятели.
Успех!

4.   Забрави я и не си губи времето с глупави женки

5.   Щом е била две години с него, значи го е обичала. За изневярата винаги си има причина, може би нещо е липсвало.

6.   Мани го тоя боклук

7.   вижте не е така човекът се дави нямате ли съвест защо го предавате толкова бързо.
Пич гледай копуваш 17 рози бокет една нощ в средна класа хотел после червено вино бутилка.
Ако нямаш толкова пари виж следното купи пак една роза и я заведи у вас за една нощ но пак с една бутилка червено вино.
И обесняваш какво мислиш какво искаш какво тя може да реши какво иска от теб и тн

Виж секса винаги помага.
Евгения 32години

8.   Пак от Евгения 32 години

Колко пъти хората си изневеряват и продължават какво е това зарежи-
Нее така той се бори за любовта си пич борисе продължавай ако не можеш да я спечелиш оставия ама вече в послевната надежда да тие раздялата.
Пак оставия примерно шест месеца ако не те иска и после пробвай на ново може по интересно да е разбрала какво е загубила.
Виж за другото в никакъв случай няма да показваш, че ревнуваш от другият няма да питаш говори за вас какво би искал и какво бидал.

9.   Хей приятелче, не знам на колко години си, но твоята история много ми напомни на нещо което се случи със мен преди около две години. Бяхме цели 5 години заедно, също ми беше първата и единствена. Не искам да се впускам в подробности защо и как се чувстваш, но те разбирам, защото аз бях като парцал. Около година се гърчих от мисли по нея, а не го заслужаваше. Влагаш твърде много в нея, но лошото е че го правиш несъзнателно. Тя просто е била отговора на копнежите ти, които си задоволил с нея, но не е тя човека да знаеш. Сега се чувстваш ужасно, защото си изгубил всичко едва ли не чрез нея... Не страдай, тъпо е да ти го казвам, защото сега си безсилен към това. Но бъди сигурен, че времето ще те излекува. Втълпи си го че това е един чужд човек просто, който не те заслужава, тя си е търсила повод да се разделите, едва ли е отскоро с тоя тип, освен това те обвинява точно за собствените си постъпки - прехвърля ти топката един вид, за да се предпази тя...
И един съвет - блъскай повече витаминчета, ще ти се отразят добре, сега си подложен на стрес, но ще я преболедуваш... спортувай и ще ускориш забравянето и :)
Поздрави и горе главата пич!

М 29

10.   Браво на номер 9! Искам да можех гласувам десет пъти за това! Невероятно проницателно, намерил е и най-точните думи.