Самота
Гадно е да си самотен и един ден осъзнаваш какви грешки си направил в миналото. Не трябваше да късам с голямата си любов и чак сега осъзнавам, че това момиче ме обичаше истински.

Вече от няколко години сякаш съм прокълнат. Ослушвам се и се оглеждам за жена, а те все заети. Накрая сполучих да поканя една свободна птичка, но тя ми подряза крилцата и се почувствах много наранен. Тежка е съдбата понякога и не виждам вече светлина в тунела, а времето лети. Работя сред много хора и като дойде някоя млада двойка завиждам много и си казвам "брей В. гледай този пич какъв късмет има ".

Не знам вече какво да правя, просто не знам. Чувтвам се ужасно и почнах да се наливам с бира и то системно. Самотата ме убива и всеки божи ден си мечтая как е да си с жена, да я прегръщаш, да я целуваш, да и говориш мили думи. Ужас, истински ужас. Толкова ли няма вече свободни жени?

Коментари

51-56 от 56

52.   Номер 50- Благодаря ти, че приключваш да пишеш, защото ми писна да си говоря на шапката. Такива сляпи и глухи хора до сега не бях виждал.

51- Повтарям се за последен път. - НИКОГА, НИКЪДЕ НЕ СЪМ КАЗВАЛ ЧЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА. В НИТО ЕДНО ИЗРЕЧЕНИЕ НЕ СЪМ КАЗВАЛ ВСИЧКИ. ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПИШЕТЕ, АКО НЯМА ДА ЧЕТЕТЕ ЗА БОГА.

Мисли си каквото искаш, пет пари не давам за това колко си сляпа и затворена. Живей си живота, мисли си че има стена зад всеки ъгъл. Не ми е работата да се занимавам с вас и без това. Аман от хора като вас, не четат, а после ми се правят на интелигентни. По-зле сте и от една мравка.

-Death_Blade ^

-Модераторе, защо постоянно одобряваш такива коментари които са насочени към мен, като те дори не четат какво пиша, и после трябва да се повтарям по хиляди пъти? През цялата тема се случва едно и също нещо. Аз казвам нещо, те ме опровергат, аз им обяснявам, те пак ме опровергават, все едно нищо не съм казвал, аз казвам зелено, те виждат оранжево.

Модератор: Просто прекратете безсмисления спор. :)

53.   Има свободни жени, как да няма. Търси активно и ще намериш, и още по-важно- не се самообвинявай за грешките в миналото. Гледай напред, мисли за това, какво можеш да предложиш на една жена, кои са хубавите ти качества. Ако се отчайваш няма как да Я срещнеш. Когато излъчваш самоувереност, зрялост и си наясно и начисто със себе си- тогава ще я срещнеш.

54.   Е, опитва човек с добро, не става. Както и да е. Уважаеми Блейд, не помня някъде да съм твърдяла, че съм интелигентна. Даже съм си доста глупавичка да ти кажа... "Аз знам, че нищо не знам, но вие и това не знаете". Дано да знаеш на кого принадлежи тази фраза...

Та, докъде бях стигнала? А, да. Не казваш, че всички са еди-какви си (всякаквите му там обиди, които беше изброил), просто ти не срещаш свестни хора. Ха, ами че то ще ти извади очите - значи някъде в теб е грешката/вината. Само страхливците се оправдават с липсата на късмет... Може би нещо в теб отблъсква хората, знам ли. Мен лично в теб ме дразни прекалената самоувереност. Не знам, сам си прави анализите, аз приключих с т.нар. спор, макар че имах чувството, че споря с радиото.

П.П. Извинявам се на автора за ненужния спам. Всичко хубаво на всички! :)

55.   А защо не потърсиш голямата си любов ??? Може на нея може също да и липсваш и тя също да се чувства самотна. Дори и да е с някой не означава, че не мисли за теб ;) Ти обичаше ли я? Обичаш ли я ?

Нали знаеш - който търси намира! Така че не спирай да търсиш подходящата и не се отчайвай и най вече не показвай на жените, че си отчаян, защото това мн отблъсква!

За всеки влак си има пътници и след всеки дъжд изгрява слънце! Напиването с бири е напълно безсмислено като решение на проблема. Или търсиш въпросното момиче отново или приемаш нещата такива каквито са и спираш да се упрекваш и гледаш напред към хоризонта на живота, а никой не знае какво се крие там. Каквото и да е със сигурност няма да е само лошо !

56.   54- Еми не, не е проблема в мен, защото хиляди пъти съм мислил че е в мене, и всеки път нищо не съм намирал. Момичетата (грешните за жалост) продължават да се влюбват в мен без аз да правя нищо, така че съм повече от сигурен че в мен не е проблема. Не виждам как страх има нещо общо с това, за това ще игнорирам тази част.
Хах, еми радвам се че те дразни прекалената ми самоувереност, какво искаш да направя, когато споря с 10 човека, и те ми пращат обвинения, които всъщност важат единствено за самите тях?
Всичките се заблуждават, като постоянно повтарят как не им слушам съветите, (заблуждават се, че като са по-стари от мен задължително значи че имат повече опит от мен в тази сфера), като те всъщност са първите, които не слушаха мойте думи. От едно мое изказано изречение, всичките почнаха да спамят тази тема, защото не дай боже някой да се изкаже фигуративно, защото иска да избегне нещо, което ще изглежда като фукане, и всички му се нахвърлят.. но най-забавното ми беше как постоянно пращаха обвинения, които зависиха единственно за тях. През цялото те не приеха да разберат моя дума, и хвърляха по 100 техни, с простите им номерца като се правят на възрастни. Е това е мания за величие дами и господа. По-голяма заблуда от там не се стига лесно.

-Death_Blade ^

57.   Не спориш с 10 човека, а с около 3-ма, защото на мен hash-a ми всеки път е различен, нямам идея защо (за протокола - аз съм 9, 37, 54 и още няколко номера :)
Аз не съм възрастна, но според мен е изключително важно да натрупаш повече житейски опит (който идва с годините, колкото и да не ти е приятно), преди да правиш такива генерални заключения и изводи от рода на: "не е в мен проблема, в другите е! " и " аз съм перфектен! "
Абсурдно е, само като се замислиш!
И кои точно обвинения се отнасят за "нас"? Уточни се за кое става въпрос поне. Всъщност по-добре недей, че можем да си спорим цяла вечност (и аз не отстъпвам по инат). Дай да спрем вече, видя се, че не стигаме до консенсус... :)

51-56 от 56