Споделена история от Други

Булчински рокли на Маги Сотеро?
Здравейте. Харесала съм си ужасно много една булчинска рокля на дизайнерката Маги Сотеро. В България няма магазин на нейната марка, а единствените, които служат като посредници са ''Bridal Fashion''. Изпратих запитване за въпросната рокля, цена и възможно ли е да се достави до тук, но отговор така и не получих. Познати и приятелки нямам, които да са били с такава рокля примерно, за да ги питам и реших да пиша тук, ако случайно някое момиче има представа как варират цените и как става поръчването и т. н. ще чакам с нетърпение да видя отговорите. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Аз ще съм булка това лято и си купих рокля от там за 2500лв. Има и по евтини. Но там някъде варират.

2.   Да си призная за пръв път чувам това име, та се разгуглих малко... Според сайта на Магито, Bridal Fashion са дистрибутор за БГ, така че защо просто не им звъннеш? Телефонът е 02/944 12 75, или ако си от София директно отиди виж на място. Току виж си харесала нещо на друга марка и директно си го купила...

В краен случай нищо не ти пречи да го поръчаш по интернет да ти я доставят (на риск, разбира се), ако не ти стане - ще я върнеш.

Като цени по американските сайтове ги дават между 600 и 1500 долара, така че тия 2500 лв. от номер 1 явно са в горния клас.

3.   Има марката магазин-представител в София

http://www.maggiesottero.com/stores.aspx

Иначе, ако имаш време, избери си от някакъв каталог и всяко ателие (у нас доста) за булчински рокли може да ти я направи, но ще ти излезне по-скъпичко

Лаура