Гнус ме е от нея
Срещнах я преди около две години случайно около наши общи познати!
Тя е невзрачна, но пък иначе по другите критерии перфектна!

Готви УНИКАЛНО вкусно, може да прави всичко... сладко, солено никога не ми отказва каквото и да ми се яде!
Дори неделя следобед дояде ли ми се нещо веднага отива до магазина за продуктите и ми го приготвя!
Апартаменът й е в центъра, нов много добре обзаведен(има доста повече пари от мен и може да се каже че ме издържа плаща сметките, яденето, аз моите пари си ги харча само за излизане с приятели и тн)

Никога не мрънка, не ревнува, готви чисти и никога не ме кара да й помагам!
Не иска подаръци за празниците, а тя ми купува (последно за коледа часоовник от 390 лева и нови кецове на любимата ми марка)
Помага и на наще с пари и казва, че аз съм ги спечелил за да се гордеят с мен!

Като гледам мач сама предлага да поканя приятелите си, носи ни бири и ни прави едни малки сандвичета със шунка и разни кашкавалчета!
Никога не ми досажда докато гледам филм, не ме разпитва, но иначе ако имам нужда да разговарям ме изслушва и ми дава хубави съвети!
Винаги тя плаща сметката и почивките!

Общо взето характера й е страхотен направо не мога да повярвам че е жена :д умна, забавна, мила, подредена, добра готвачка!

И сега ето проблема има малки цици, не носи грим и е твърде бяла (аз обичам мургави жени, с големи стегнати задници иогромни диниии)
Тя не е такава и ме отвръщава в сексуален аспект. Искам да сме само приятели, но пък не мога да се откажа от всички привилегии!!!

Коментари

51-88 от 88

59.   Ей много, , мъже'' станахте такива бе.. то май вместо гаджета май по-добре да си вземем прасета или просто малко дете, но децата поне ги оправдаваме, едно малко детенце няма как да те издържа и няма как да помага в семейните задължения. Ей такива като теб авторе не ги наричам дори, , мъже '', такива ги наричам мъжки пу*ки и човешки отпадъци.

С какво показа, че си мъж.. може би си имаш, , член'', но това далеч не означава, че си такъв, защото много хора с членове си падат по, , мъже''! Жената му дала всичко, а той неблагодарен. Остави поне момичето, ако малко те е страх от бога, защото такива използвачи като теб не остават безнаказани, един ден си сърбат от собствената пумия. Благодаря!

Ненн

62.   Ха, и докога ще я караш така? Не мислиш ли, че си много егоистичен? Мислиш си, че щом тя самата се държи така няма никакъв проблем? И си мислиш, че жената е единствено красива с грим и цици? Тццц

63.   Това или е измислена история или ти хлопа дъската. Чак гнус го било от момичето. Ти не си вред бе!

65.   Абе какво се връзвате всичките на тази измислена история? Бас държа, че бялата женичка с малки гърдички е не друга, ами самата Мара Шепова на автора :Д
Иначе и мен ме хвана гнус от авторчето, че е отделил времето си чак да пише подобни проекции на въображението си. Дано наистина няма такива мъже

Оффф

66.   авторе ти си жалко подобие на човек като толкова те отвращава защо не я оставиш ааа защото ще си гладен и трябва да идеш мама и тати да те гледат на които дори и тя помагала нямам думи много си жалък мъжка проститутка неблагодарна много неща мога да напиша но дори няма смисъл дано момичето разбере как пишеш и сигурно говориш за нея че да те остави тя заслужава истински мъж а ти определено не си такъв

68.   Според мен това е измислена история. Ако е истинска, ти си абсолютно леке. За съжаление много свестни момичета и жени се хващат точно с такива...

71.   Авторе, пожелавам ти по-скоро да ти бие шута :}

72.   Рано или късно, жената ще осъзнае, че заслужава повече и тогава ти отиваш в кофата, където ти е мястото!!!!

73.   от автора
Защо такова болезнено гърчене и изливане на злоба от собствени възгледи към нещата от живота?
Ето например аз съм позитивен и се старая да уважавам приятелката която ми угажда.
Страхотно се живее така, искам да отбележа не съм използвач, напротив - дарявам я с присъствието и излъчването за което тя така копнее. Гордее се с мен, обича ме, обожава прищявките ми и това и доставя страшно удовлетворение.
Вината ми единствено е че не я обичам така, както тя мен и не изпитвам интимен нагон към нея.
Разбира се коства ми усилие да не бъда себе си и затова винаги съм усърден в отношенията ни.
Мисля, щом една жена обича - има право на всичко за да запази мъжа до себе си. И тя го прави за разлика от вас които не приемате поведението и.
Моля госпожиците с пяна на уста, да четат с кърпичка защото мониторът не обича да го плюят, мерси

74.   въпрос към автора:
при положение, че живееш с жена, която не обичаш ''чак толкова'', изневеряваш ли?

75.   Отиди на лекар, защото си болен.

Първо това е една доста аматьорски написана фантазия. Всичко е ок до момента в който, казваш, че те отвращава и изглежда зле. Т. е. ти не можеш дори в собствените си чекиджийски фантазии да си представиш перфектната жена. Това значи, че си болен и имаш нужда от помощ.

О последно: ако по някаква невероятна случайност на съдбата, тази история е истина, като мъж ти казвам, че си най-жалкия пропаднал тип, който съществува. Дори и да не истина, само факта че си фантазираш, че си такъв боклук само затвърждава мнението ми, че имаш нужда от лекар.

Здравната каса да е с теб!

76.   Авторче, измисляш си яко. Може би си решил да опишеш идеалната за теб слугиня, с цел да ти завиждат другите мъже, а жените да те ругят. Смешен си. Като същество от женски пол ще ти ажа, че такава жена няма нийде по света!! Иначе не си наред, сериозно.

77.   Вижте какво... Той човека, че е използвач - такъв е! Самият факт, че не си позволява да бъде себе си в една връзка ми говори що за човек е въобще. Поне се надявам на мъжете да им е ясно, че не само жените са к*рви. Имало и мъже такива, видиш ли? Открихме топлата вода...

Та той, че е слабохарактерен използвач - няма две мнения по въпроса, обаче аз искрено се чудя на това момиче, ако се усеща какво се случва, защо аджеба търпи такъв паразит, вместо да намери половинка, която да й е на нивото? Чудя се и се мая колко сляпо трябва да обичаш такъв човек и кога любовта става мазохизъм?

Жалко, че явно те обича безкористно и безрезервно, а ти си лицемерен, егоистичен... Абе, ужасен човек си!

78.   Нищо не е такова, каквото изглежда! Вината е в двамата! Предполагам, че жената е по-възрастна, финансово обезпечена, с ясно съзнание, че е невзрачна, а мъжът, е лекомислен, изглеждащ добре и лабилен. Тази връзка е обречена, когато няма истинска близост и наслада, краят е предизвестен.

79.   как може такова нещо искам да те попитам когато ти дава пари и ти готви и прави подараци не те е Гнус нали тогава ти не я заслужаваш а един вит си с нея само заради парите и но дано някои ден и с теп се подиграят така пожелавам ти го а на нея да и се падне мъж които да я обича истински

80.   Според мен историята е измислена. Няма начин момичето да не е усетило как автора няма интимно желание за нея, как се преструва че всичко е наред, "усърден в отношенията си" и т. н. , а иначе го е гнус от нея и точи лиги по някакви кифли гримирани с изкуствен тен от солариум и огромни бомби... Тези работи се усещат от всяка нормална жена, дори и много влюбена.
Ако историята все пак е истинска, това означава, че или автора е много голям артист, или и мацката на свой ред го използва за нещо - не се споменава за какво - общо взето Танту за Кукуриго...

81.   това е невероятно тъпо ако е истина
Какво самочувствие имаш като мъж, ако ще да си най красивия на земята, си егоист миличък и неудачник неспособен да се засрами. Нарцис
Жалко подобие на мъж си

ще те издържам ли балсам та във възпитанието

С кърпичка на устата бях

82.   Не съществува такава жена батко ;) Бъркаш се много

83.   Писано е от жена, ще ме прощавате, но не сме расли на полето...

84.   Аз мисля, че автора лъже. Има такава приятелка ама е безпарична, като него.

85.   ти си неблагодарен ;)

87.   Абе братле къде я намери бе, говори за двама??? Като не я искаш, аз ще я взема ако трябва ще я къпя, водя на солариум ще направиме импланти. Пък и без тях лошо няма. Ти разправяш за наи търсената жена а намираш кусури това или са мечти или се имаш за Ален Делон с джоб на Рокфелер и по добър готвач от Ути, Звездев и там.... не знам си кои това ми се струва ебати опашатата лъжа и се чудя как може да си губиш времето да го напишеш, а не търсиш твоя идеал!!! Е Вярваи ми такива няма въпроса е да си паснете по характер и да се търпите по външност да сте приятели на 1во място, а ти я изкара идеалната, ама и били малки циците е голям праз даи я насам като не я искаш.

88.   P. S Не знам ама обикновено ние сме добре изглеждаща касичка в очите на жените, гледа те в очите и вика ти си супер, а зад гарба ти еб*ти балъка, а с тази си си паднал на х.. я не ми се вижда нормално от твоя страна, ама ти си знаеш. Освен поста ти да не е преразказ по картинка, ама ако не я искаш казах ти даи ми я насам , мене не ме е гнус от малки цици;0

89.   Алооо ей там дето нареждате автора какви са тия коментари от вас? Я малко по- съобразително Виж приятел, който и да те нарежда , аз не съм от тия хора от номер 2 нататъка са пълни идиоти всичките дето те нареждат

90.   Ако историята е истинска - значи си пълен боклук, ако е измислица - време ти е да идеш на психиатър.

91.   до 90. И при двата случая е за там!!!!

92.   Ето от такива мъже трябва жените да се пазят
Съжалявам, че го казвам но е така

93.   аз съм номер 89 алоо номер 90 ти на кой викаш боклук ма тоя мъж го познавам и го защитавам а вие идиоти се чудите как да го нервирате ай спрете са вече бе мама ви да еба

94.   дано момичето да влезе в сайта и да види къв боклук си сори ама тя не те заслужава

96.   И после жените са материалистки.
Иво,23

99.   Измислица е.

В неимоверния случай, че греша... ти си отрепка.

100.   Глупак, ползващ момичето за свои нужди. Нещастник си честно

101.   Долен паразит - това си ти.
Надявам се приятелката ти да те изостави и да разкаже истината на родителите ти, които в момента те мислят за нещо, което очевидно не си и едва ли някога ще бъдеш.

104.   Как не те е срам, авторе. Ти я използваш и на всичкото отгоре се оплакваш.

105.   Жалък си - като ти харесват мургавите - що не ходиш в циганската махала - там е пъло с менгянки с едри бомби а?Щото освен да пискаш да мрънкаш и да врякаш за всяко нещо ми просто не вървиш.Супер смачкан си като ти гледам историите, а девойката нз как те търпи още но такива като теб аз на нейно място с една бухалка бих те размазал от удари и после те мятам от последния етаж.По принцип не съм човека който ще ти го каже, но ако не се промениш - един ден ще се молиш да се самоубиеш, защото като те разберат малкото ти останали приятели какъв си - ще си останеш един вълк единак!!!

108.   я виж ти колко бели талпи са се разпознали тук. защо ли почти всички постове са от жени при положение че се иска мъжко мнение

109.   Чукай я само на задна и само на тъмно

110.   Авторе, бихте били перфектна двойка, ако тя се изживява като феминистка. Такъв партньор е достоен за жепа, която се'бори' с този 'мъжки свят'.

51-88 от 88