Хубави жени се продават за пари
Преди малко излязох по задачи в центъра, за кой ли пореден ставам неволен свидетел, на дадена двойка при които като си казват довиждане както сега например видях, мъжът-гаджето-любовника, даваше на жената три банкноти от по 50 евра и го чух да казва разпускай си...

Знам че при всяка жена е различно, не ви слагам под един знаменател, но защо мили дами трябва всичко да се върти само и около парите (отнася се за жените материалистки).... парите са средство и необходимост, но не е най-важното...

Аз имам възможности, но за мен това е като нож с две остриета, как ще знам коя ще е с мен заради мен самия, а не заради парите.... Тъжно ми е за тези жени:(, тъжно ми е за мен самия, защото в този материален свят всичко явно е пари, пари и само пари:

Коментари

51-57 от 57

55.   Лицемерни женски коментaри. Комплексaрски мъжки коментaри.
Кaкто и дa го въртите, мъжът трябвa дa е носи "уловa", женaтa дa пaзи огъня. Нaли все пеете, че сте ловци мъжете, a?
Пък кaто ви попитaт "де е уловa"..."aуу, меркaнтилнa".
Обaче!!! Искaте и зяпaте сaмо добре нaточените тунинговaни мaдaми. Aми търсете си по- скромнички, ненaточенки, с тук- тaме мустaче, някое килце в повечко и т.н.
Aмa се пулите и лигите ви текaт по зноните хубaвици с очевидно скъпa поддръжкa.
Еех, кисело грозде дa му се не види.
A инaче, aко случaйно aвторът още си следи темaтa:
Изкaрвaм пaри нaрaвно с мъжът си, но си ме кефи кaто сме нaвън дa сочa хaресaното и той дa купувa зa мен. Ей тaкa ме кефи дa си лигaвя и той дa ми угaждa, при товa го прaви с по- голям кеф от мен. Случвaло се е дa сме нa кaфе компaния, звъни прятелкa дошлa от много дaлеч зa съвсем мaлко време. Кaзвaм и къде сме, дa мине дa ме вземе и ще отидем някъде сaмички дa се нaприкaзвaме. Идвa тя, aз измърквaм нa съпружето "дaй дa хaрчa по женски". От съседнa мaсa гледaт възмутено и с укор, съпругът ми се хили и ми млясвa целувкa, вaди портмонето и ми дaвa кеш и дебитнa кaртa зa всеки случaй. Вземaм пaрите и кaртaтa и се фръцвaм според мен и съпругът ми кокетно, според онези от съседнaтa мaсa кифленски :))). Знaеш ли колко ни дреме кaкво си мислят зяпaчи?!
И пaк дa уточня...пaрите ни сa общи, имaло е в които единият печели повече от другият, но никогa не сме си мерили...цифрите.
Тaкa си ни е гот, тaкa си живеем. Когaто се зaпознaхме си беше бедно момче с много мечти, но нямaше изгледи зa рaзвитие тогaвa. Когaто кaзaх ДA, още нямaше рaзвитие :).
A ти aвторе, че тaкa бързо и точно тaкивa пък изводи си прaвиш, сaмо говори, че в себе си нямaш доверие. Единствено с пaрите си смятaш, че можеш дa имaш любов...товa е твой проблем, a не нa момичетaтa. A че ти се хилкaт и мaжaт кaто им покaжеш положението си пaк си е твой проблем. ТИ си ги избирaш тaкивa.
И много моля, жените дa спрaт дa лицемерничaт и подaвaт лъжливa информaция към мъжете. Въпреки че моето си беше обикновен рaботник кaто се зaпознaхме и се влюбих до уши в него, все пaк искaх дa знaм кaкво бъдеще предлaгa точно. Успокои ме, че имa собствено жилище ( aз също имaм) и зaделя мaкaр и по мaлко пaрички зa товa, от което смятaше дa печели зaнaпред.

A н 52- " Даже предпочитам аз да подпомагам някой мъж, а
не той - мен." Не е ли по- добре дa посетиш някой секс шоп.
Но нямa лошо, щом толковa си го зaкъсaлa, предложи се в някой сaйт, виж пък колко зaкъсaли мъже имa, ще ги ощaстливиш- и секс ще им предложиш, че и издръжкa :).

56.   55 - то истинският майсторлък е да чукаш такива с мустаче и с някое килце отгоре, то тея натоканите всеки ше им го тури :)

57.   №55, 52 съм - явно изобщо не си вденала за какво говоря - не да купувам някой мъж, просто да си помагаме взаимно без оглед на пола в тежки моменти, ако се наложи. И че не виждам нищо лошо в това, ако мъжа НЕ изкарва и не дава повече пари на жената - това с пещерите и улова извинявайте, ма от колко хиляди години го няма и живеем по коренно различен начин? Тия кифлета дето чакате на мъжа да ви дава - ми ходете си в пещерите и си чакайте улова до гърнето с манджата вметсо да ходите по козметици и молове.
А това твойто/вашто с мъжа ти наистина е грозно - изкарвате по равно, ама мъжлето нон стоп трябва да се ръси за теб - наистина кифленско и проститутско. Пък ти му се радвай колкото си щеш.

58.   Супер изтъркана тема за хора без работа :))

59.   Авторе, на 25 съм. Имам приличен доход, а съм и от семейство малко по-богато от средностатистическото за България. Въпреки това винаги съм живял скромно. Като цяло парите, луксовете и лигавщините не са първостепенни за мен. Който не може да предложи друго на една жена се надява на парите си. Аз никога не съм хвърлял пари за момичета. Ако можеш да впечатлиш една такава мадама с мъжкарско държание, чувство за хумор и непукизъм, тя не само ще се чука с теб, а даже и ще те черпава с парите, които и дава богатото и гадже.

61.   Никъде по света не се вдага толкова шум на тоя тема, както в България. Той трябвало да дава пари, тя не трябвало да си търси - голяма показност, голямо диклариране на статус, голямо нещо, ей. Как веднъж не съм чула тук някоя мацка да се провиква, че да я чуят през 3 маси, че мъжа й дава пари. Защо се прави в България? И не стига, че се прави, ами му отдаваме и необходимото внимание чрез тюхкане: ама той как може, ама тя как може. Пошлост до безкрай. Гледайте си вашите чинии и връзки, кой какво прави си е негова рабоота. И сега преди да ми скочите всички: издържам се напълно сама ;)
Лола

62.   ми те и грозните се продават за пари, но са по евтини

51-57 от 57