Имам любовник, той има любовница
И двата сме семейни, от година и половина сме заедно, толкова ми е тъпо, че направо не знам от къде да започна.

Той е женен от 2години, аз от 14г. Имала съм връзка и преди, но с необвързан мъж, бях готова да зарежа всичко и да съм с него, той пък реши, че иска първо да походи, и така ни се разделиха пътищата, но сме приятели :)

Та да мина на сегашната ми драма, която не е драма за мен. Тази връзка започна с голяма моя съпротива, да се занимавам с женен мъж беше абсурд за мен, но ето ме на, и аз в статистиката :) Ох не знам, толкова много имам да казвам, че не знам от къде да започна.

Чувствам се изхабена от тази връзка... ще разкажа много на кратко, искам с подробности, но се вбесявам... започна лятото, време за любов хехе, есента замина в чужбина за 4 месеца, то големи обещания бяха, моля те любов моя чакай ме, аз те обичам, аз къде да ходя, чакам, върна се и ме заряза, с обяснението-ами не съм добре нещо, пък и жена си наранявам.

Ок, преживях го. След 3 месеца се сети за мен, но вече го бях отписала, хиляди молби, обещания, извинения, по 15 пъти на ден обичам те, и аз клекнах :( мразя се за това... пак с него и пак след 2 месеца замина в чужбина, пак обещания, пак ти си моята любов и ето след 1месец заедно аз пиша тук:/но вече аз не искам да съм с него, писна ми, аз не мога да деля, днес му заявих, че не искам да сме заедно, цял ден не ме остави, на всичко би се съгласил само да сме заедно, не и да остави жена си разбира се, защото имал дете от нея и тя била девствена като я взел, пълен идиот, не пиша тук за съвет, аз знам какво да правя... искам момичетата да не се захващат, четете и си взимайте поука, моля ви, оставете ги тия боклуци на жените им, лъжат момичета и то красиво, за единия секс с вас, защото това, което ще направят с вас не смеят да го направят на майката на децата им... пълни тъпанари... не им вярвайте!!!!

Съжалявам ако пиша объркано, афектирана съм...

Коментари

1.   Авторке, забрави да предупредиш мъжете от жени като теб. С какво си по-добра от любовника си?
Ти си омъжена жена, той е женен мъж. И двамата сте лъжци. Ти си поне толкова лоша, колкото и той.
Мисля, че си знаела, какво те чака, когато си се хващала на хорото. Наранявала си самата ти преди необвързани мъже, които си използвала за любовници, просто нямам думи.

2.   Така де, ти с какво си по-добра от него. Хубаво е, че предупреждаваш, но тези истории са винаги напълно еднакви, каквито са и изводите, но всеки начинаещ е сигурен, че при него няма да е така. И двамата сте знаели как ще се развие връзката, ама га еде кифтеата що не рева?
Мечо Пух

3.   Направо усещам злобата ти особено към жена му. Обаче наясно ли си че в случая ти си тази дето разваля семейства. Направо ми е смешно как се палиш вместо да си седнеш на д-то и да кротуваш

4.   А ти авторке защо продължаваш да живееш с мъжа си? Въртиш любовници, а не ти стиска да го напуснеш. Много добре ние жените знаем, че повечето мъже не изоставят съпругите си заради любовниците си и пак им налитате като мухи на мърша. А, после се чудим защо мъжете ни наричат курви.
Критикувам те, но и аз съм била в същото положение - омъжена любовница на женен мъж. Не се надявах да се съберем с него и да живеем заедно, но си мислех, че има някакво елементарно уважение към мен, докато не видях на телефона му един непрочетен sms от негов приятел : "Добре забавлявай се с курвата в хотела, но утре ми се обади към 10 ч. ". Не съм му проверявала телефона нарочно просто исках да ползвам неговото зарядно за моя телефон и съобщението лъсна. После се разрових и видях, че за него съм просто една играчка, с която се хвали пред приятелите си.
Прекратих всичко на момента. Имах два опции или да се разведа със съпруга си или да се опитам да оправя брака си. Избрах второто. Големи усилия ми костваше, но си струваше.
Ясно съзнавам, че колкото и да пишем жените- любовници няма да се поучат и да преодолеят собствените си слабости. Просто трябва да се изживее, като мен и авторката, че да се достигне до някакъв извод и вземе радикално решение.

5.   Към №4-"Не се надявах да се съберем с него, но си мислех, че има някакво елементарно уважение към мен"-Ама ти сериозно ли? Наистина ли си вярвала че си нещо повече от една курва за него? Не, не наистина не искам да те обиждам, просто винаги така става. Пише ти мамена съпруга. Само че когато нещата се разберат и им запари на задника гледай какво става. Тогава ухажваната любовница става пачавра, боклук и всичко каквото се сетиш. Само и само да си останеш в дома, на чисто, да ти е сготвено, изпрано и изгладено-както си свикнал. А любовницата-кучета я яли. Тя да се оправя както може. И след толкова много истории, разказани тук, които са почти едни и същи не знам тия жени, дето тръгват да се занимават със женени мъже не са ли са си извадили някаква поука? Или се имат за нещо супер специално?

6.   № 4 - А мъжете ви на теб и подобните к... те къде са в историята? В поддържаща роля? Провайдъри някакви? И защо се криете, лъжете ги, мишкувате и после като ви хванат пак си налягате парцалите като посрани? Или като ви начешат п.... те любовниците и ви мине тръпката вече ставате много верни и предани? Дали трябва да ви се прощава? Аз с кеф щях да те пребия и да те изритам. Или ако те оставя да си водя любовниците в къщи и ти да им сервираш кафето и да те унижавам и тормозя докато сама се махнеш.

7.   Боже, колко простотия има по тоя свят... А ти що щеш 14 години с човек, за който явно ти е през Малката? Защо не си се разделила с него и оставила да си живее живота, а го лъжеш с други? И очакваш да получиш почтено отношение от любовника ти, който е същата мастия като теб? Ами сорка! Ама няма как да стане. Ти сама си се поставила в ролята на парцал, затова недей да се чудиш, че само се бършат с теб. Каквото даваш, от същото ти сервира Животът. Та даже и допълнително досипва.

8.   Такааа... мила, ще ти споделя моя опит, пък ти както си прецениш. И аз имах връзка с женен, докато живеех на семейни начала с вече бившия ми мъж. Това беше първата ми и последна изневяра, случи се по ред причини - с мъжа ми бяхме заедно 15 години, бяхме се отчуждили, спряхме да си говорим, защото непрекъснато се карахме, той се занемари и все по-рядко правехме секс.. до тук баналната картинка. И тогава се появи Той - интелигентен, успял, влиятелен и.. женен. С дете. Засипа ме с комплименти, показа ми отношение, за което жадувах, почеса ми Егото и хоп - влязох с двата крака. Криехме се, аз измислях невъзможни сценарии, за да се измъкна... Още на втория месец започнах да чувствам неудовлетвореност от ситуацията - да го виждам за по 2 часа на седмица, да внимавам кога му пращам смс-и. Да не мога да го чуя когато искам, щото е с жена му. Веднъж случайно ги видях в един ресторант с техни семейни приятели - седяха един до друг и той я беше гушнал през раменете. Ревала съм като идиот. И защо? За нещо което предварително ми беше ясно. Изкарах в тази връзка 3 години! То не бяха мили и сладки приказки за това как „някога“ ще се съберем (кога обаче? като станем на по 80? )... и лъжи, лъжи, лъжи. Докато в един момент бях натрупала толкова болка и така се бях овъртяла в лъжите, че не знаех коя съм. И слава Богу, тогава нещо ми прищрака. Реших, че това не е моя начин на живот, и че повече не желая да живея по този начин. Скъсах с любовника си, разделих се с мъжа ми и... след това няма да изпадам в подробности, защото около 2 години живях в абсолютна сапунка. Единия тръгна да си отмъщава, другия все още не може да приеме, че го зарязах въпреки парите му... Но нещата се наместиха лека полека. Аз се промених много, израснах вътрешно. Харесвам се повече и се ценя повече. Защото знам, че заслужавам най-доброто. Сега за нищо на света не бих заменила свободата си и спокойствието си за да живея пак в болка и лъжи. Отскоро имам до себе си човек, който също като мен, беше необвързан и се чувствам страхотно. Това е моята история, дано ти бъда от полза.