Направо ми идеше да го скалпирам !
Та относно темата става въпрос за свети валентин.

Имам сериозна връзка от година и нещо и напоследък не са въобще добре нещата лесно се палим и двамата постоянно се караме и тен подобни. Днас на 13. 02 отидохме заедно в мола той да гледа да си купи обувки и аз му викам дали ще си подаряваме нещо за свети валенти. Той каза че не знае.

Аз му казах че нищо не съм му взела но макар че цял ден обикалям магазините да намеря перфекния подарък и в керайна сметка взех сувенир (той обожава сувенири) една нахапана ябълка с две мечета отпред и държат писмо на което пише I heart you, едно червено вино елегантно опаковано и бонбони милка с формата на сърце.

Та той каза че ми е взел нещо, каза малко скромно за 2 лева и аз си викам бре какво ще е това. Помолих го 2 3 пъти да ми каже защото любопитството ме хвана жестоко и в крайна сметка той ми се разсърди защото нищо не съм му взела нищо за празника и като го каза направо откачих. Аз ще го оправя утре :Д. Благодаря предварително и пожелавам на всички да си изкарат хубаво празника то свети валентин то трифон зарезан.

Коментари

1.   Така и не схванах точно какъв ти е проблема? Само му хвърли подаръците в лицето, да го видиме тогава какво ще прави като му знае толкова пипето!

Ian_the fucker

2.   Е, ти защо толкова настояваш да знаеш какво ти е взел. Такива неща не се разпитват- ама ти взе ли ми, ама аз не съм, ама не знам си какво. Човек да се чувства длъжен. Ми ако не е взето с желание, специално за мен- не мерси, не искам нищо.
Какво ще го научиш и какъв по-точно ти е проблема? !

3.   Хайде Честит Празник на всички влюбени! А авторката после да каже какво и е подарил, че ми стана любопитно! :Д

4.   Може ли да занимаваш аудиторията с подобни глупости, сериозно?
Поне да се беше постарала малко, бъкано е с грешки.
Липса на всякаква тактичност - как може толкова да го разпитваш за някакъв си подарък. За теб това ли е най-важното?

Лоша

5.   Просто гадно ми стана, че ми се разсърди за глупост и в краина сметка аз как трябва да реагирам неска като него ли?

6.   От цялата работа печелят търговците, а стига сте внедрявали католически измишльотини. Че и като вземете да се вързвате, да се карате и да търсите поводи за скандали. Не можете ли да пиете по едно вино за Св. Трифон и за здраве?
Мечо Пух

8.   Не мога да повярвам колко сте материалистични! Не, наистина, не ви разбирам.
Подаръци не се правят защото така трябва, или защото другият ще ми подари нещо. Подаръци не с изпросват. Ако някой не ти подари нищо, това не значи, че не те обича. Също така ако някой ти подари голям или скъп подарък, това не значи, че те обича.

Преди години си бях наумила, че нали мъжът трябва да подарява цветя на жената, а аз много обичам люляк, значи приятелят ми трябва да ми подари люляков букет.
Цяла пролет повтарях "Кога ще ми подариш люляк", "А, забравих, утре" и люляците увехнаха.
Цветя не ми е подарявал, но ми е подарявал много мънички работи - малки кибритчета, чайничета, чашки и др, защото знае, че обожавам малки нещица. И това без повод. Аз също съм му подарявала книга на любим писател, тениска, чаша с картинка от любим сериал... пак без повод.

По празници рядко си разменяме подаръци, защото рядко имаме възможност. И въпреки това, достатъчно е аз да сготвя любимото му ядене, или той да изчисти вкъщи... или дори само да гледаме някой филм на компютъра заедно. Важното е, че сме заедно.

Не мога да ви разбера. "Кажи какво си ми взел", "Няма, сърдит съм ти, че нищо не си ми взела", "Аз пък ще те замеря с подаръка по главата", "Аз пък ще изхвърля подаръка за 2лв, който ти взех"... Това ли е Св. Валентин за вас? Подаръци?

10.   АЗ получих най-хубавият подарък за Свети Валентин.. :) Събудих се до човека когото обичам и прекарах целя ден с него! За мен това е най - хубавия подарък! Нищо друго няма значение!! Весело изкарване и на Вас! :))

11.   И аз не съм особено романтична, но при вас случаят е безнадежден;що за отношени и поведение... та дори и да празувате празника на влюбените.... пародия... и вярно, че жестът, а не подаръкът е важен.... , ама подарък от два лева подарък ли е.... и то направен от мъж... ЗАРА

12.   Немога да ви разбера какво сте луднали по тоя Свети Валенти.... ама ние такъв празник нямаме. Хванете едно църковно календарче и ми посочете къде пише Свети Валентин. Това е един католически празник който е привнесен от разни медии. Същото е и със хелуин.
Аве хора осъзнайте се имам къде по хубави и красиви празници, а вие се хвърляте на западното.
Ако кажат че е международен ден на влюбените, както е 8-ми март, да ще го приема.
Ама защо ви е специален ден за да сте романтични. Не е ли по романтично ако го правиш без повод и по свяко време. На деня е някак нагласено