Каза, че съжалява...
Здравейте!

Не ми е за първи път да пиша тук, но се притеснявам.. Та .. Имам приятел от 9 месеца, до скоро всичко беше наред , но напоследък не знам изобщо какво се случва с него.

До преди месец беше мил, внимателен , всичко както си му е реда, но сега.. Преди 2 3 седмици ми каза, че иска да е сам за малко. Не знаех как да разбирам това, но все пак всеки има право на личен избор. Аз се дръпнах от него. Спряхме да се виждаме и си пишехме от време на време в Skype i facebook, той постоянно се отбелязваше на супер разголени снимки на момичета.. аз лично нямам такива, не защото съм скучна, а защото според мен никоя уважаваща себе си жена не би си направила подобни снимки, още по-малко пък би ги качила в нета..

Както и да е.. след това той просто ме блокира и не ми звънеше.. нищо. Аз започнах да си излизам диско това онова и той ми звънна и поиска да се видим.. видяхме се каза че му липсвам и уж се събрахме, но в телефона му открих снимки на момиче в неговото легло.. излиза че за това е искал да е сам.. момичето беше облечено с негова тениска и след като го попитах какво е това той взе тениската и я накъса каза че съжалява и сега аз съм многоо объркана.. незнам да вярвам ли какво да правя.. дали няма да се случи пак..

Коментари

1.   Хм., ти си знаеш, но аз лично не бих останала с такъв мъж.
И не е заради „изневярата“ (технически погледнато не ти е изневерил, преди това е скъсал), а заради това, че не знае, какво иска в този живот, както и заради начина, по който е скъсал - да те блокира във фейса? Това се прави само за най-гадните врагове, стокъри и т. н.

Изненадващо е за мен, че именно наранена се чувстваш от това, че е бил с друго момиче в този период, а не от това, че се е отнесъл толкова гадно, унизително, игнорантно с теб самата.

Колкото до въпроса, дали ще се повтори - да, ще се повтори, защото човекът определено не знае, какво иска. Може би се чувства задушен във връзката ви, не знам, но ще се повтори.

Лаура

2.   Явно ти не си могла да му дадеш това, което той иска.. Той иска секс, а не любов. Ти го обичам не заради заради него самия, а той - секс. Просто за такива момчета, които те зарязват, отиват да наебът някоя друга и след това се връщат при теб - нямам думи.

3.   И на мен ми се случи нещо подобно преди няколко месеца. Само дето ние сме заедно от 4 години и отдавна сме минали тинейджърските години. Просто господинът се беше увлякъл по една моя "приятелка" и искал да пробва дали може да бъде с нея, без да се чувства гузен след това. Е, вразуми се. Сега сме заедно, но... осттана горчивия вкус от случилото се. Изгубих си доверието в него. Просто не си струва. Събери сили и се откажи.

4.   Изживяла съм подобна история.. знам и предполагам колко ти е тежко, когато ми се случи исках да прекратя всякакви контакти с въпросното момче, но при мен проблема беше, че не исках да остана сама... естествено нямах му никакво доверие и заради случилото се започнах да си мисля, че всичко ще се случи отново, затова реших да бъда с него докато намеря истинският и подходящият човек, който наистина ме обича и държи на мен! И сега съм щастлива че имам до себе си такъв човек а предишният за мен е затворена страница, минало за което не искам дори да си спомням.. съвета ми е да приключиш всичко колкото се може по скоро.. не прощавай и не си затваряй очите за хора които не те заслужават..