Ще полудея!
Здравейте жена на 34 години съм имам две дъщери и един син голямата дъщеря е на 16 години малката на 7, а сина ми е на 1 годинка. Та проблема ми е, че ... че съм бременна от гаджето на дъщеря ми.

Той е на 22 години много красив, но защо трябваше да е точно на дъщеря ми. Само аз и той си знаем, че съм бременна. Той ме кара да кажа на мъжа ми и на децата, но аз не съм готова. Той ме заплаши, че ако до няколко дни не им кажа, той щял да им каже ще се побъркам! Обичам го обичам го повече от всичко, но не мога да направя такава крачка Дъщеря ми ще ме намрази, а мъжа ми ще го убие. В началото всичко беше като на шега и той ми го е казвал даже, но после се влюби в мен, а и аз хлътнах до уши. Преди беше само натискане целувки секс, а сега се стигна и до бебе. Моля ви дайте ми съвет какво да направя.

Коментари

1.   Кога имаше време да правиш секс с гаджето на дъщеря си? Не те ли е срам от себе си, от мъжа ти, от децата ти. И тръгнала деца да възпитава-не напразно са казали, че децата не избират родителите си. Е това не го разбрах "всичко отначало беше на шега-само целувки и секс"... Ехооо изневерата е точно това, секс и това онова, а пък на всичкото отгоре питаш какво да правиш. Аз ще ти кажа - ако все още се уважаваш, вземи и се гръмни, та да не го направи мъжа ти и децата ти да останат сами.

2.   Номер едно, това е грубо! Съветвам авторката да разкрие истината пред съпруга си и децата си преди любовника да направи тази глупост. Все пак е по-добре да чуят истината от теб. Освен това, ако няма някакви сериозни намерения (евентуално брак с любовника), по-добре да направи аборт. Осъдително е да вземеш гаджето на детето си. Предателство е, но хората правят грешки и тези които си позволяват да нападат тук нямат право, защото и те биха могли да сгрешат. Ако обичаш дъщеря си, предпази я от човек, който би й изневерил в бъдеще. Разкрий й истината за него и теб. Бъди смела и готова да понесеш много болка и жертви в името на истината и може би да се лишиш от тази любов. Стискам палци всичко в живота ти да се оправи, мила! Само не прави глупости като самоубийство. Не е нужно никому.

3.   До номер 1 - Жената пита за съвет, защото и е трудно. Не я съди толкова много.. вярно че е направила ОГРОМНА грешка но чак да се застреля? Не прекаляваш ли?Всички грешим.

4.   Лелеее каква майка си да забременееш от приятеля на дъщеря си който на всичкото отгоре е по-малък от теб. Ако моята майка направи такова нещо няма да я погледна НИКОГА повече. Дъщеря ти ще направи същото (долу горе е на мойте години аз съм на 19). Не заслужаваш нито съпруга си нито децата си. Замисли се какво ще им причиниш с тва дете.

5.   Попаднах случайно в този сайт и случайно на тази история. Потресена съм!!! Аз също съм на 34г. и моя мозък не може да възприеме случилото се и мисля, че нещо не съм в ред аз! Но това няма значение.

Мисля, че каквото и решение да вземеш ти предстои един мъчителен период в твоя живот, и трябва да бъдеш много силна за да го преодолееш! Според мен трябва да не губиш време и да разкриеш истината на близките си, каквото и да ти струва тя!От там нататък зависи не само от теб, но и от всички останали. Дано разума надделее над всичко останало. Не съм Господ да съдя хората, но всеки преди да предприеме дадена стъпка трябва да мисли и за последствията. Аз имам син и той е причината да вървя напред, да се развивам, да обичам, да го възпитавам правилно. Децата не трябва да биват наранявани от нас! Желая ти късмет!!

6.   Аз съм на различно мнение от останалите. По-добре не казвай нищо на близките си. Ще ги загубиш завинаги.

По-добре кажи на 22-годишния, че нямате бъдеще - което клокото и да не ти се вярва е така.

1.Представи си как ще реагират неговите родители.
2.След година ще си намери някоя по-млада.
3.Как ще те издържа за да гледа теб и бебето.
4 Как ще живееш без децата ти.

Ако разбере горните причини и ако те обича наистина поне малко, няма да каже на никого нищо.
А друг път ползвай презервативи и не прави грешка да казваш на някой, че си бремена ако няма да задържиш детето му.

9.   За аборт най накрая помисли ли !!! Давай.. стискам палци.

Но не е истина как въобще с 873429 деца може да си позволяваш любовник.. боже опази!

12.   Измислена история. Родила на 18, започнала авантюра с бебе на ръце /кога намери време/...

14.   Ще загубиш дъщеря си и мъжа си - завинаги. Дори мъжа ти да ти прости изневярата, надали ще прости факта, че е точно с гаджето на дъщеря ти и отделно - болкта, която си и причинила. А дъщеря ти? Как мислиш че ще се почувства? Освен наранена може да почне и да се пита - какво ми има? С какво майка ми е по-хубава и по-добра от мен и т.н. По-добре не им казвай.

За детето - както решиш - или абортирай или го роди (предполагам все още спиш и с мъжа си...) няма да е честно спрямо него - да го лъжеш, че е от него.. но ако решиш да го раждаш и тепърва да обясняваш че е от любовник.. много добре обмисли и това. А за любовника- съгласна съм с номер 6.- той е на 22, ще му писне от ревливото бебе и от "старата лачена " (не се засягай, моля) любовница и ще си хване гадже на неговата възраст. По добре е да напусне живота ти. Успех.

15.   Направи по-бързо аборт и не казвай нищо на никого, зарежи този младия, каквото и да казва отричай. Направи всичко възможно дъщеря ти да скъса с него.

16.   Номер 2 и 3 явно подкрепяте "горката" женица и за вас е напълно нормално МАЙКАТА да изневерява с гаджето на дъщеря си. Ами ако не беше забременяла, тя ще продължи тази връзка и ако един ден ги сгащят тогава какво? - Да не би тогава на наранените да им е по-леко. Тази жена няма никакъв морал и не заслужава да има семейство, защото поведението и на пропаднала жена. И в най малкия случей има презервативи, те служат за против забременяване и с/у инфекции.

17.   Послушай номер 6. Още утре отиваш и правиш аборт.
Ако нямаш пари вземи назаем. Не отлагай. Затвори се в
себе си за няколко дена, докато се съвземеш. С никого
няма да се обясняваш. ПРАВИШ СЕ НА УМРЯЛА ЛИСИЦА.

Тоз келеш на 22 години такъв бой носи, да ти замъти
той толкова много главата. И повече недей да правиш
тези ориенталски грешки, че много, ама много съм против
твоето циганско поведение. Не те е срам.
Ако не направиш това което ти казвам, ще се избиете
у вас. ГС1

18.   Абсолютно съм съгласна с № 6
Този господин още няма представа от това, какъв в действителност е животът, днес имате тръпка, та дори и обич, утре като ревне това дете, ще бъде друго. Всичко му е много розово на него, но ти която си майка на големи деца, на друго едно малко на 1 год, не ми е ясно защо не си взела мерки да не се стига до бременност, има хапчета, спирали, презервативи, живеем в 21век, а не в 17 век.

С кой акъл си позволила това да се случи, ок харесвате се направила си грешка / спрямо дъщеря ти това е чудовищно, можеш да й разбиеш животът и вярата за цял живот /. И си правете секс щом вече го правите, но вземете мерки хора. Ти поне не си на 22г голяма жена си би трябвало и да си и разумна, а не да се държиш като пебертетка..

20.   Заслужаваш да ти се върне и да те боли за да осъзнаеш какво значи. Още повече и ставаш за срам на децата си, ти не си човек един ден ще съжаляваш ама много.

21.   Това е измислица.

22.   Наистина звучи нереално ...

23.   Смятам, че историята е пълна измислица, а ако е истина подкрепям напълно № 1.

24.   Не може да има толкова тъпа жена :))) не го вярвам ...

25.   Прочетох историята, прочетох и коментарите. Дали е измислена или реална - има такива случаи в живота ни. Ако това не е истина, поне ще дадем съвет на хора които не смеят да напишат за своята такава история.

Не съдете жената! Тя сама осъзнава грешката, която е допуснала. Това ще й тежи за цял живот. Каквото и да направи.

Моето мнение е: ЗА БОГА, ЗАМЪЛЧИ СИ. Направи аборт и забрави. В противен случай - да кажеш или да избереш любовника си все ще си губещата страна. Ще загубиш всичко което си създала за толкова години. Животът ти ще рухне. Направи равносметка на случилото си. Притегли везните и вземи правилното решение. А на онова "диване" дето е на 22, му отрежи квитанциите. Като направиш аборт, да върви да разправя, че е имал нещо общо с теб. На дъщеря си можеш да кажеш че този ти се слага, че флиртува с теб и тем подобни, за да я убедиш че не е за нея, защото той наистина не е за нея. След това кажи същото и на съпруга си. Пък хлапака да върви и да разправя каквото си ще.

ДА, ТИ ЩЕ ИЗЛЪЖЕШ, НО ОТ ТОВА НЯМА ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ ПО-ДОБРЕ. НО ПОНЕ НЯМА ДА НАРАНИШ НАЙ-ОБИЧАНИТЕ ОТ ТЕБ ХОРА. И!!! Запомни: НЕВИНЕН ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО!!! Успех ти желая.

26.   Всичко е измислица. Звучи ми като латино сериал, пълна глупост Направи аборт и толкоз. Какво си тръгнала да биеш барабан, като че ли си направила нещо за хвалба. Тези неща не се казват наляво и надясно, реши си въпроса сама, виж колко хора ти дадоха съвети.

27.   Имаш само един изход- аборт !!!!!!!!!

28.   ЗАМЪЛЧИ И НАПРАВИ АБОРТ.

29.   №1 ти си прост! 100% си някъв пикльо на 20 год. дет си мисли че всичко което хвърче се яде. искрено ти пожелавам да създадеш семейство, и жена ти да стане на 34 год. защо? има книжки за това. ама ти си толкова тъп, че се мислиш за достатъчно умен.

по темата: скъпа, аз съм на 35 и знам какво става с теб, защото съм в почти същото положение. само че не с гаджето на дъщеря ми. не съм бременна и не мога да ти дам нищо друго освен морална подкрепа. бъди силна ип помисли. сигурна съм, че ще вземеш правилно решение!

30.   Как въобще я защитавате? Вие нямате ли майки? Можете ли да си представите вашата майка да спи с гаджето ви?? Как ще се почувствате, а??? Какви са тия глупости??

Наистина звучи като сапунка, обаче нищо не пречи да е вярно.
Ако моята майка направи подобно нещо, много ясно, че никога няма да й го простя. Айде гаджето ми може да е боклук (като този в случая), обаче СОБСТВЕНАТА МИ МАЙКА - това е ПРЕКАЛЕНО! И да е бременна на всичкото отгоре!
Какви чувства, какви шегички и игрички?!
Това е подло и гнусно!

Нито децата ти, нито мъжът ти заслужават това!
Аз на твое място бих направила аборт, бих си събрала багажа и да ме няма! Как ще смееш да погледнеш семейството си в очите
Мислила ли си за това?

И преди да ме съдите и плюете за мнението ми, помислете си пак дали е нормално това, което е сторила авторката.

31.   Знаеш ли аз не съм Господ, за да те съдя, но ще си позволя, защото това което си написала, ако е истина аз съм потресена. Моята майка никога не би го направила това, моето гадже все едно й е син. Никога не би изневерила и на баща ми. Сега като чета твоята история направо благодаря на Господ, че имам такова семейство до себе си и такъв приятел. Не те ли е страм?

Естествено, че няма да ти прости дъщеря ти... Ти ще я побъркаш знаеш ли? Това ще я травмира за цял живот- Гаджето й (което може би обича) й е изневерило, на всичкото отгоре тя е бременна. Дъщеря ти веднага ще каже коя е тази долна ку*ва.... а ТЯ коя ще е- собствената й "МАЙКА". Човекът, който й е дал жовот. Горкото момиче, какво предателство, какво разочерование, истинска травма. Дори и семейството ще е разбито.

Знаеш ли, никой не трябва да те съжалява. На 34 години си и едва ли си безотговорна тийнейджърка, която е направила грешка, че да те съветваме, можем само да те упрекваме. Това е голям грях, който дано скоро разбереш... Иска ми се много да те наредя, но ще се въздържа, все пак се опитвам да запазя някакъв контрол. Но наистина си долна, да знаеш. Всеки греши, но това е ужасно. Стискам палци само на дъщеря ти и съпруга ти, дано се оправят. Ти... бласкай си главата, заслужаваш го, пък и може да ти дойде акъла знае ли се ;)))) Успех все пак ;)))

32.   НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С НОМЕР 1 можеби защото и аз не съм светица имам връзка с женен мъж за която връзка не съжалявам. Не съдете жената влюбила се е в гаджето на дъщяряси така е но всички имаме чувства мила няма как да не им кажеш но за съжаление ще ти е доста трудно аз лично мисля че трябва двамата заедно да им го кажете напълно те разбирам желая ви много щастие и успех обичайте се !

33.   Майчице ама ти сериозно си загазила .. нямаш право да го причиниш на семейството ти .. направи аборт и го забрави защото по този начин нараняваш всички !

34.   Ако историята не е измислица, кажи на младежа че си се заблудила и не си бременна.

35.   Подкрепям №34 кажи на младока, че всичко е наред, че ти е дошло, за да си мълчи. А ти отиди да абортираш. След това го разкарай от семейството си, да не стъпя повече у вас. Той не е човека за дъщеря ти, а и за теб ще е по-добре да не го виждаш повече.

36.   Направи аборта спешно и не му обясняваи нищо. Кажи му, че си се пошегувала... , а пред близките си отричай всичко казано от него.. в случай, че те издъни. Иначе ще загубиш близките си. Отсвири го на момента.

37.   До номер 36 тази тема е на преди: 2 години, 5 месеца, И слонче да е носила го е родила. :Д :Д :Д гледаите малко преди да коментирате.

38.   Номер 37, и какво от това, просто е искала да помогне... Сигурно има много жени в това състояние...

39.   номер едно най прав от всички..

40.   И все пак какво стана? Извинете за късния отговор, но през 2009 още нямах компютър.

43.   то детето вече е мома/юнак за женене, няма кво да коментирате
не, сега сериозно, тази тема е пълан измислица !!!

44.   Олее гледам и не вярвам на ушите си! Не се чудя на разказа а на тези, дето защитават и разбират авторката. Значи ако човек изневери както си му е редът с нормални любовник/любовница и не се стигне до правене на деца и разни усложнения, никой не разбира, не се стига до разводи, разбити сърца и сълзи. Всичко си остава там където се е случило и преживелия реши да сподели тук в сайта, само за да му олекне. Куцо и сакато го напада с камъни, обижда, поучава а тук в тази изкарана от някой перверзен филм история, се намират хора, който проявяват разбиране и солидарност.