Никога сама, а винаги самотна!
Здравейте! Вероятно ще ме помислите за разглезена, повърхностна жена, но все пак имам нужна някому да разкажа как се чувствам. Аз съм доста общителен човек, винаги с усмивка на лицето. Всички мои приятели и познати ми завиждат за силния твърд характер. Наистина е така-на повечето неща гледам с усмивка. Но вече не издържам! Колкоко и да не го показвам, колкото и да се крия зад маска, се чувствам адски самотна!

Преди година и 2 месеца приключих дългогодишна връзка. От тогава не съм имала връзка. Имах няколко възможности да бъда с някой колкото да не е "без хич" така да кажа.... Преди месец засякох бившия ми приятел в една дискотека-макар и да не си говорим от 1 година(понеже той ме мразел, защото съм го зарязала) преспахме заедно! Постоянно взех да мисля за него, опитвам се да се разсея, но не мога! Искам да ви попитам дали това е, защото имам още чувства към него, което е почти невъзможно или просто, защото се чувстам самотна и търся утеха при него? Толкова ли съм жалка...?
Благодаря ви!

Коментари

1.   Да така е, в същата позиция съм, имам всичко, и в същото време нямам нищо, знам че няма да те успокой, но питаш за това ти казвам, липсва ти той и хубавите мигове заедно, с две думи още не можеш да го прежалиш, звучи грубо но е самата истина поне при мен е така, а се чувствам по същия начин :(

м24

2.   Както се казва "там където веднъж е горяло, винаги ще има пламък" ;) За да не си допуснала никой в живота си през този период не е без причина, макар и подсъзнателна. ;)

4.   Жалка? Ами ако това да търсиш утехата, там където преди си я намирала означава че си жалка.. Значи, да! Жалка си.

painbooster

5.   За да загрея за какво говориш си направих асоциация. Доколкото недоразвитият ми мозък схвана е като да се върнеш на родната земя. Не мисля, че е чак такава обич, че да не си го забравила и т. н. (ако беше щеше да го усетиш- 100% ), а по-скоро резултат от всичките мъки по него и т. н. Не можеш да го прежалиш, липсвал ти е, не си му виждала очите, не си му чувала гласа... а сте били заедно дълго време и си изживяла много с този човек. Още повече, ако е бил първата ти любов (слабо място).
Зу-За

6.   Не си жалка, прекалено самотна си! Всички нормални хора са си задавили въпроса дали не са допускали грешка да скъсат с определен човек от миналото им, не всеки нов човек в живота ни е по-добър/а от предишния, а дали още го обичаш може би ти си знаеш, но определено ти липсва нещо което си имала само и единствено с него, и няма да имаш с никой друг никога по този начин. Всяка връзка ни променя за добро или лошо, но оставя следи!

м 27г