Странна реакция на изневяра
Изневерих му с най-добрия му приятел и му казах, понеже го обичам и не мога да го лъжа, но той реагира много странно.

Бяхме се събрали всички приятели и аз го погледнах и му казах, всички се смълчаха, а той стоя около минута, отиде в тоалетната и повърна, след това се изправи и скочи върху най-добрия си приятел пукнал му ребрата и му е счупил скула на лицето. След това просто си тръгна, заминал в чужбина, а аз не мога да разбера защо му изневерих всичко беше идеално през всичките 4 години, през който бяхме заедно, секс на ниво, пътувахме заедно често всичко идеално просто той ми предложи аз приех, но после моите приятелки ме изплашиха и аз стъпих встрани.

Но въпроса ми е това нормална реакция ли е ?

Коментари

1.   Щом не ти е посегнал на теб, може да се каже, че е нормална реакция. Повръщането не е могъл да контролира сигурно, а боят - мъжка му работа.
Мисля, че страшно си го унизила така. Не е трябвало пред всички да казваш. Просто трябваше да е на саме. Лошо си постъпила. Човекът в чужбина се е скрил от срам - разбери, на нашите географски ширини да носиш рога като мъж е повече от унизително - може да ти коства и работа, и социален статус, и приятели.
Глупава си, че си послушала твоите „приятелки“-кокошки. Изпуснала си чудесен човек.

НОМЕР1

2.   Нормална реакция е, бъди доволна че не е пукнал и твоята глава

3.   Оф, стига с тези измислени истории, бе, деца!

4.   Не, въобще не е нормална! Хората си умират от радост, щом разберат, че са им изневерили...

5.   Не знам как не е те е набил теб.... с какъв акъл му казваш, че си му изневерила пред всички? !? !? ! Не интересно ми е не ти ли стига, че си спала с най - добрия му приятел (който щом е спал с тебе явно не му е такъв... ), човека, който се предполага да е по - близък с него и от теб, ами, че и пред всичките му приятели ще му казваш? Ти болна ли се бе момиче... явно не си го обичала този човек, радвай се, че ще намери някоя достойна която да го обича и УВАЖАВА! Нищо лично към теб, но просто това е била огромна обида - че даже две... трябваше като човек да седнеш с него насаме да си поговорите.... избягал бил, дори и да не беше за него ти няма да си никога това което си била, трябва да го забравиш.... и не са ти виновни приятелките ти... ако си го обичала наистина нямаше да ти пука кой какво казва и какво не казва.... знам го от личен опит. Успех продължавай напред, но по внимателно и разумно и някой неща се казват само когато няма хора наоколо! Просто някой теми са си само за двамата души.... ти как би се почувствала ако той ти беше изневерил с най - добрата ти приятелка и ти каже пред всичките ти познати и приятели...? !

6.   Подкрепям 3.

Иска ми се да вярвам, че няма ЧАК толкова тъпи жени да направят описаното в историята - или ако го правят поне да е умишлено и да знаят защо, а не да се правят на ударени като автор(кат)а "Ама що така стана? ".

Кубрат

7.   Ти си за психиатрията

8.   А аз се чудя как човек, който е живял с тебе толкова време е повърнал чак накрая.
Толкова несвързано и неадекватно бръщолевиш, че се чудя как въобще ти идва наум да си задаваш въпроси. Ако историята не е измислена, значи си изперкала тотално... Съжалявам.

9.   Сега по-добре ли се чувстваш?

10.   Слушай номер 2!!! "... а аз не мога да разбера защо му изневерих всичко беше идеално през всичките 4 години.. ", "... просто той ми предложи аз приех... " FACEPALM!!!

11.   Незнаеш защо си му изневерила защото не познаваш собствената си натура, човешката.

painbooster

12.   Нормална реакция на изключително долна курвенска постъпка.

13.   Щом не е взривил АЕЦ-а, значи е в рамките на допустимото! А ти го давай по-полекичка с фантазиите.

14.   Нямаш ли други неща за вършене, а си седнала да експериментираш с хората :)
Ще му мине, ще направи и по странни неща от това, ще те зареже и няма да се сети за теб повече.

15.   Чакай да видим дали съм разбрала правилно-изневеряваш му с най-добрия му приятел, признаваш това на всеослушание и се чудиш дали е реагирал нормално като е ударил приятеля си и е избягал. Ами защо не го извика направо да ви свети. Осъзнай се-явно е трябвало тебе да удари, че да не се питаш това нормално ли е. Не може да злепоставяш един мъж така пред приятели. Твоето граничи с безумна простотия. "Не знам защо" е ти ако не знаеш ние ли да знаем? И не виждам кое му е странното на реакцията.
Маги

17.   Ти какво точно целеше, като му призна ПРЕД всичките му приятели? Защо например не му го каза лично?

И коя реакция би намерила за нормална?

... Това наистина е блъф голям! :D :D :D