Да спя ли с него за да му го върна?
Добър ден! На 21 съм, а бившия ми приятел на 24. Бяхме заедно 2 години и половина. На 3. 02 се скарахме много жестоко и се разделихме. Един месец той не излизаше никаде не ходеше. Докато на 7. 03 гой се появил. Бях на дискотека, тръгнах си, но той ме последва. Тва продължи дви-три седмици когато ходех на диско.

Докато на 22 събрали сме се компания бяхме в дискотеката и с едно момче започнахме да си говорим. След минути разбрах, че станал бой межди бившия ми и това момче. На 28 аз пак излязох и тази вечер той беше с бившата му приятелка целуваха се пред очите ми и така цяла вечер. От тогава гой всеки ден ми праща цветя, извинения, че между тях няма нищо. От тогава сме така всеки дин ми се извинява.
И сега си мисля дали да не спя с него и да си тръгна. Знам, че много ще го забули по този начин.
/Той ми е бил първия и единствения/.
Очаквам съвет от вас какво да направя.
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Ето ти един съвет - научи се да пишеш правилно и да се изказваш като хората, на 22 години тцтцт... а относно въпросът ти - ами аз не виждам смисъл в това което мислиш да направиш, че от какъв зор ще спиш с него и ще си тръгнеш? ! Какво печелиш ти от това, какво губи той? ! Никаква логика, така постъпва една ***** без грам мозък в главата... просто няма какво да му връщаш на момчето.... но спи с него като искаш, какво можем да ти кажем ние, ние ли сме хората, които трябва да ти дават съвети с кой да спиш и с кой не? ! Едва ли, животът си е твой - живей както намериш за добре, НО мисли повече преди да вършиш нелогични неща....

2.   Не му падай на нивото! =)

3.   има само една дума за момичета като тебе и тя е SLUT!

4.   Не се занимавай с глупости. Ако искаш да си с него и да изгладите отношенията си по-добре седнете и поговорете. Но да планираш да спиш с него и да си тръгнеш показва, че си доста незряла. Научи се да обръщаш страницата или да прощаваш, това е.
Ина

5.   ЗабОли! За Бога....

6.   Още една е излезнала от детсата ясла: D

7.   Не прави нищо на пук.... така най-много ще съжаляваш.. Ако не ти е добре, и не го обичаш си тръгни, но не го прави на пук..
След време ще се замислиш и ще съжалиш, но той ще помни какво си му причинила и няма да те приеме обратно, и така ти ще страдаш..

8.   Не прави нищо на пук.... така най-много ще съжаляваш.. Ако не ти е добре, и не го обичаш си тръгни, но не го прави на пук..
След време ще се замислиш и ще съжалиш, но той ще помни какво си му причинила и няма да те приеме обратно, и така ти ще страдаш..

9.   Незнам ама гледай теб да не те забУли.

10.   Продължи си живота, намери си друго момче което ще те
обича наистина! :) Ето какво да напрaвиш, ясно. Ако те е обичал, е нямало да се целува и натиска с бившата си! ... Тo като че ли вие си се вкарвате в някакви филми, и разигравате театър. Според мен, това с бившата му е било нарочно, за да те накара да ревнуваш. Момиче, не се ли усещаш, че те манипулира, целта му да те накара да се върнеш при него, или най-малката да преспиш с него.

Та... хайде добре се замисли какво ще правиш!!! Че да преспиш с него, само ще му направиш услуга, от къде си сигурна че не иска точно това, а? Защо вие момичетата, вечно се пазарите, и си връщате на друг, с и чрез секса :)) Едва ли не това е най-важното! ... А къде е личното ти достойнство! Готова си да преспиш с него, заради някаква си "глупава" игра, макар да не искаш да се връщаш при него. Ще ти кажа, че в това ти състояние, объркано, и мисли, си лесна за манипулиране. Осъзнай се! ... Странно е, че вие все така си отмъщавате, сякаш не зачитате достойнството си. Има жени, дето са преспивали с кой да е, само с мисълта че така си го връщат на приятеля си, за дето им е изневерил!!! :D Да предлагаш тялото си, без да има чувства, а само с умисъл и причина, е като да кажеш на другия, използвай ме, аз съм за това! ... Под достойнството е!!! И би говорело лошо за теб.

Хах, или се връщай при него, или продължи напред. Но да се доказваш пред някой, на който не дължиш нищо, няма смисъл. Аааа... иии не знам какво сериозно очакваш от неща ставащи в дискотека, хората там са за да се забавляват и каквото става там е, само свързано с играта и забалението. Намери си едно нормално момче, не дискотечно :)) Защото тия "дискотечните" рядко с тях, върви повече от външност! ...

~winterfire~

11.   Скъпа, ти куче с кокал ли ще плашиш. Планът ти е меко казано глупав.

12.   Детски изпълнения... остави нещата и не се занимавай, него и в момента достатъчно го боли, ама ако не го искаш просто го остави и след време ще му мине и ще престане.

Doriana

13.   Мила не си заслужава. На 21 си мисля че би трябвало да си ги надживяла тези неща с отмъщенията. Най голямата болка е безразличието. То убива.. ако си решила да го нараняваш, това е най добрия начин - да му покажеш безразличие

14.   Защо си толкова сигурна, че ще го забУли? Може да го забОли? !

15.   убеждавам се, че сакатЛъка не е само физическо понятие..