Лоша работа
Проблемът е следния. Преди много време се отказах от едно момиче. Поради много причини. Още в началото когато се опитвах да я спечеля тя ми се гавреше, режеше ме многократно, хвалеше се на всички свои приятелки за това, виждах я не един път с други. Претръпнах, оставих я. От тогава до сега не спира да злобее по мене.

Досажда по всякакъв възможен начин чрез приятелките си понеже те знаят всичко. От тогава нито я търся, нито я закачам, нито искам нещо от нея, нито ме интересува с колко е била, въобще нищо. И тя не спира да досажда и да се припомня. Става въпрос за жена, която никога не ми е казала една приказка и никога не е искала да е с мене. Всичко което иска е да ми се гаври, да ми прави гадно, да ме подлъже и после... Но мен вече тя не ме интересува, а нейните приятелки идват и ми казват нещо или ми подвикват. Сега се радвам, че не съм с нея, защото просто не мога да си го представя.

Но не вярвах, че ще срещна толкова долно и подло същество и не знам как да се отърва. Нямат мярка. Първо не ги отбелязвах, с надежда да ме оставят като нямам интерес. Не ме оставиха. Псувах нея и приятелките й. Викнаха трима да ме бият. Кажете как да се отърва. Да я бия ли. На някой случвало ли му се е. Ако не му пожелавам да се не случва. Да я потърся ли да й кажа лично да ме остави или не знам какво да правя.

Коментари

1.   Аз съм се държала също като твоята позната, но когато бях на 12 хахаха. Не я бий - това е грубо и няма да реши проблема. Аз спрях знаеш ли кога, когато момчето застана пред мен и моите приятелки и най-спокойно каза: "Злобееш сега, защото не те искам. Но да си знаеш, че няма и да те поискам. Не те харесвам. " То вярно, че ставаше дума за хлапашка любов (харесване по-скоро), но поразмислих и просто го оставих. Ми... не ме искаше момчето сега :)) няма да го принуждаваме.

Али

2.   От такова отношение вече не останаха неразбудени младежи какво искат от любовта, ... почти всяко лошо отношение между хора се отразява по медиите... И като няма отдушник тая жена, тя сама ще се изнерви... Но внимавай накъде ще избие, понеже вече си я изкарал от естествената й ескалация на "наслаждението"! И ефектът може да бъде безпардонно същият какъвто е бил придишния път.

3.   Никога не съм се държала така, нито на 12, нито на 15, това държание мога да си го обясня САМО по един начин - несравнима хлапащина, съчетана с простотия.

Мисля, че разговор тук няма да помогне. Щом да намери кой да се навие да те бие, смятай в к'ви среди вирее това селско момиче. Поне опитай да говориш с нея, обясни й, че с тези си постъпки не е нищо повече от едно хлапе, но не вярвам да те разбере, сигурно е И много проста..

Освен да си издействаш ограничителна заповед?
Не зная, момче, хич не ти е приятно положението, не знам какво иначе да те посъветвам за такива селяндурски драми.. И за другия път не се занимавай с недорасли хлапета!
Късмет!