Споделена история от Тинейджърски

Как да се оправя с него и майка ми?
Здравейте, историята ми е дълга но ще се опитам да я направя колкото се може по кратка.. Значи аз съм момиче на 15 години живея само с майка си. Тя работи като продавачка в един магазин. Днес шефът и дойде в нас да ни раздаде за празника защото нямало да го има няколко дни. Майка ми я нямаше беше в една съседка аз го поканих да влезне седнахме той започна да ме пита върви ли ученето имала ли съм си приятел и т. н. След малко майка ми си дойде и аз си отидох в стаята. След около 15-20 мин майка ми дойде в моята стая с шефа си и каза че той искал да си поговори с мен аз се учудих и й казах добре..

И за да не разтягам темата след 5-10 минути увъртане ми предложи секс срещу това да ни помага финансово аз направо се шокирах. И веднага се опитах да се оправдая с това какво ще каже майка ми а той отвърна че тя знае и започна да ми пуска ръце. В момента в който ми дръпна потника и надзърна в диколтето ми (а аз нямах сутиен) по принцип вкъщи не нося.. Направо испитах супер гадно чувстно все едно краката ми се подкосяват и за да го разкарам по-бързо дирекно му казах че ще си помисля.. Той ми каза добре и че след като се върне щял да мине през нас.. Говорих с майка ми за това казах и ча ще му откажа а тя ми каза че сама не можела да се оправя вече и че няма да е зле и аз да съм помогнела.. След това което ми каза тя нямам мира постоянно за това мисля не знам какво да правя няма на кого да кажа идва ми да избягам от нас но няма каде да отида. Пък след това което каза майка ми не знам дали няма да се скараме след като му откажа дайте ми някакъв съвет как да постапя и ако съветът ви е да не го правя ми кажете как да се оправя с майка ми после..

Коментари

1.   Не го прави

3.   Каква е тази майка, че да иска дъщеря й да й помага по този начин. Смятам, че има много други начини да й помогнеш финансово, за мен това е педофилия.. Не го прави, тя ако те обича ще те разбере.

4.   Сигнализирай в полицията, ти си непълнолетна, а той използва служебното си положение да те склони към полов акт. Ако искаш да се отървеш от това и да го вкараш в затвора, просто сигнализирай в полицията за подобно посегателство.