Аз съм един обикновен 22 годишен студент с напълно нормален живот, привличащ момичетата с външния си вид, но отблъскващ ги за изключително кратко време с характера си.
Чудя се, защо ли съм такъв кретен... За кой ли пореден път момиче се отдръпна от мен, след като сме се запознали съвсем скоро...? Аз съм един обикновен 22 годишен студент с напълно нормален живот, привличащ момичетата с външния си вид, но отблъскващ ги за изключително кратко време с характера си... , не защото съм с лош характер, а защото имам идиотско държание.

От 15-16 годишен излизам с момичета и до ден днешен ги отблъсквам. Тези, с които съм имал интимни отношения са били в по-голямата част от случаите доста задръстени и простовати. Сериозна връзка не съм имал. Когато говоря с някое момиче се държа като малоумен, говоря някакви тъпи неща, без да искам, дори и интонацията ми се изменя. Приятелки на мои колежки сами са изразявали желание, да се запознаят с мен... Запознавали сме се и познанството ни продължаваше от вечерта до 20-тина минути в скайп на другия ден.. След 20-тата минута не получавах повече отговор. Това и вчера ми се случи и още се ядосвам. Не говоря нещо, с което да нагрубя или да уплаша момичето, просто говоря някакви безсмислени неща... Би било нормално, това да ми се случва, ако току що съм започнал, да се срещам с момичета, но аз го правя от 7-8 години... Случвало ми се е, да отблъсна момичета, с които просто съм разговарял не с цел да ги свалям. Дори и момчета съм отблъсквал с тъпото си държание и са ме имали и продължават да ме имат за идиот.

Коментари

1.   Хмм на мен пак не ми стана ясно с какво точно ги отблъскваш. В какво се изразява "тъпото" ти държание?

Doriana

2.   Пробвай с мен да видим какво ще стане.
-момиче, 17

3.   да авторе с какво толкова си мислиш, че ги отблъскваш? Какво толкова им говориш? Да ти кажа и аз понякога имам чувството, че се държа като пълна идиотка и тъпанарка и си се ядосвам като се сетя какви тъпотии съм бълвала за да върви разговора. Спокойно от там идва проблема просто нямаш тема на разговор с мадамите и те като не се сещат да повдигнат някоя тема, а мълчат насреща и чакат да ги забавляваш в теб остава впечатлението, че си се държал като идиот, а всъщност не е така.

4.   Ха, ... човече не си кретен, а ми си много притеснителен! ... :)) Не умееш да се отпускаш, много го мислиш, на место да изключиш и да бъдеш себе си, се чудиш как да им с покажеш! Да си кажат, ей тоя е супер готин :D E и какво? Откри ли че само с външност не става? :)) Иска се и разум! ... Колкото и да не ти се вярва, жената може да е емоционално същество, но тя не отбягва логиката! ... Ако "дрънкаш", безсмислици, рано или късно, ще си помисли че нещо ти има, или че и се подиграваш! ... Тоест си несериозен тип... Какво друго да си помисли? ! Ок, в самото начало, да започнеш разговор с нещо с малко смисъл, няма да е проблем, защото първо се виждате, и протича процес на осъзнаване, какво ще последва след това виждане, тогава думите не са от особено значение! ;D Каквото и да кажеш, ще прозвучи, като бла-бла-бла, важното че делите някакво време заедно. Ама по-късно е времето да кажеш повече за себе си, да стесниш кръга, за да разбере че не си само случайния, а искаш найстина да я познаваш! ... :) Е, как ще стане, ако пак, не говориш нищо смислено!!!

Mмм... , проблем може би е и че избираш само неподходящите за теб момичета! ... Как от години опитваш, и все не си срещнал нито едно момиче, което да ти откликне, май имаш доста неосъзнато държание! ... Нали разбираш, че ако им говориш за секс, ще ги отблъснеш, или ако нищо съществено не казваш, също! ... Има две неща които отблъскват - говоренето винаги на пълни безсмислици! И второто - само на умни неща - става скучно :)) Бъди разнообразен, как щеше да ти е всеки ден да ядеш едно и също, ами омръзва, губиш желание и търпение! ... Ммм.. но пък едно нещо може да е вкусно и приемливо, ако е поднесено подобаващо и приятно. Значи какво? Отношението също е важно ;)

Ех, тия момичета, многа са страшни!!! :D Поставяш ги на много висок пиедестал! ... А и те като теб, имат свой притеснения, просто ги прикриват под красотата си ;) Работата е там, че ти не бива да се притесняваш, а да покажеш, че ти е приятно спокойно с тях, за да ги предразположиш, за да се почувства добре и да се отпуснат, така ще те харесват повече! ... Никой не харесва, някакви стегнати типове, или преиграващи :)) Научи се да не мисли, а да действаш, да казваш каквото отвътре ти идва, да бъдеш себе си, и няма да имаш проблеми! ... ;)

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~

5.   Продължаваш ли да ги отблъскваш?!

6.   Е браво мен! Аз съм така с мъжете :Д за жалост жалко че не се познаваме :Д

7.   "Тези, с които съм имал интимни отношения са били в по-голямата част от случаите доста задръстени и простовати"Чудно защо ли. Защо такива търсиш и такива привличаш? "Когато говоря с някое момиче се държа като малоумен, говоря някакви тъпи неща, без да искам, дори и интонацията ми се изменя. "Защо е така? Не можеш ли просто да бъдеш себе си, а не отражение на човека, с когото говориш?

8.   socially awkward penguin потърси в гугъл ;))) Споко, чувството ми е познато - аз имам ужасния навик не само да говоря глупости, ами и да изръсвам неподходящите неща. Това е зашото си неуверен в себе си и си сигурен, че говориш глупости, макар да не е толкова страшно. Познавам хора, които са пленявали момичета с разказите им как са пикали на обърнат кръст или как са имали краста... ти ли не можеш? Просто трябва да добиеш повече увереност - отиди в някое заведение, пий една-две бири, събери смелост и заговори някое момиче. Просто ти трябва малко повече смелост, ще се изложиш 1-2 пъти, ама не се отказвай, ще видиш, че всеки път ще добиеш повече и повече увереност. Не бъде с нагласата, че имаш идиотско поведение.

9.   Въпросът ми е към winterfire и другитеЗдpaвeйтe нa вcич?и иc?aм дa ви пoмoля зa пoмoщ. Aз cъм мoмчe нa 17 гoдини и oт o?oлo 9 мeceцa мнoгo oбичaм eднo мoмичe нo пpoблeмът e чe нe знaя ?a? дa ce зaпoзнaя c нeя(пpимepи)зa нeя знaя ?ъдe yчи и e ?oл?oтo мeн. Bиждaм я caмo пpeз лятнaтa вa?aнция и пoчти винaги e c пpиятeл?и и нe иc?aм дa ce зaпoзнaя c нeя ?oгaтo e c тяx. MHOГO Я OБИЧAM. Блaгoдapя ви пpeдвapитeлнo. A?o имa въпpocи пишeтe щe ви oтгoвopя. И за какво да говорим по време на запознаването ни.