Не мога да го забравя
Лятото на 2011 бяхме една компания излизахме много често бяхме само две момичета и около 7 - 8 момчета. Една вечер пак излязахме и с една приятелка стояхме и едно момче от компанията ни дойде при нас беше пийнал говорехме си сигурно 2 - 3 часа. После той реши да ме изпрати, ( до тогава ми беше просто симпатичен нищо повече ) прегърни ме един два пъти до нас и когато се прибирах той ме прегърна и си спусна ръката към... не му позволих и си тръгнах. На другия ден пак излязохме с приятелката ми и първо на разходка, той дойде с още двама приятели.

После решихме да вземем алкохол, не пихме многоо, но се забавлявахме много танцувахме той ме прегръща, ходихме заедно до магазина пак ме прегръща супер беше. Когато трябваше да се прибираме той каза че ще ме изпрати бяхме прегърнати през цялото времее и точно до нас се целунахмее, аз трябваше да се прибирам той не ме пускаше. Летях във облаците. На другия ден в даскало бяхме само на здрасти вечерта всичките му приятели "какво правихте" само за това питаха, никога вече не беше същия. Не можех да бъда около него, всеки ден го виждах беше толкова близо до мен а в същото време толкова далечен.
Моля ви кажете ми как да го забравя, не мога да продължавам така една година да не мога да погледна друго момче и да го гледам отдалече.

Коментари

1.   Той щом си е спускал ръката на там на където не трябва, значи знаеш какво единствено е целял. Забрави го и стига сте се заблуждавали с тия тъпи момчета.
Иначе ше си продължавате да се оплаквате тука.

2.   Не е толкова лесно да забравиш човек заради който не можеш да погледнеш друг!
Авторката

3.   Мило ми момиче ти на колко си години? Аз -може би кака ти ще ти каже, няма нищо по-нетрайно от любовта, но разбира се че без нея не можем! Колко момчето още ще срешнеш между тях ще има и свестни и т. н. Светът е голям и спасение дебне отвсякъде!

4.   На 16 години съм а той на 18 :)