Искам да се видя с приятеля му!
Аз съм на 20 с моя приятел сме заедно от 7 години... Но от една година си пиша с негов приятел и от базик на базик стана така, че и двамата искаме да се видим. Той, защото иска да сме заедно и да правим секс, а аз защото искам да видя какво ще почуствам ако изляза.

Говорим си по телефона и си пишем, но когато стане въпрос да се видим аз все бягам от въпроса. Искам да оставя приятеля си, защото имаме много различия и за толкова време съм разбрала, че нямаме бъдеще заедно. Но не мога... знам че ме обича и не мога да му го причиня, но така наказвам и себе си като стоя с него от една привързаност... И се чувствам ужасно за това, което правя зад гърба му с неговия приятел.

Не знам какво да правя, иска ми се да изляза с приятеля му, но съм сигурна, че някой ще ни види, а не искам това да е причината да се разделим... а и после да изляза най долната... Какво да правя?

Коментари

1.   Явно си лесно влюбчива като мен. Когато някое друго момче иска какъвто и да е контакт с мен аз го режа! Защото не искам да наранявам моят приятел. В последно време обаче си казах, че това е страхливо и ако режа всеки значи не мога да се справя със себе си затова започнах да излизам и с други но само като познати. Та мисълта ми е : знам че ако излезеш с приятеля му ще изпиташ пеперудите в стомаха както е било в началото с твоя. Това е така, защото излизаш с някого, който не познаваш. Ако го опознаеш след време нещата ще се променят. Щом обаче се замисляш дали да не напуснеш приятелят си явно вече нямаш нищо към него и искаш ново начало. Ако според теб си струва да нараниш мъжът, който те обича заради просто любопитство-направи го. Но после ако нещата с приятеля му се скапят ще осъзнаеш че си имала някой истински до теб, а си го зарязала заради глупоста си! Помисли добре струва ли си? ! Сподели и на приятелка, може да те посъветва разумно.

2.   Действай каквото ти каже сърцето. Твоя приятел може да те обича, но най - важна си ти. Трябва да правиш това, което искаш и това, което ще те прави весела! И аз имам приятелка с която постоянно се караме и вече ми е писнало. Ако попадна на момиче за моя стил няма да се поколебая да съм с нея. Винаги трябва да гледаш себе си, защото ти си най - важен! Като гледам не си много щастлива, а искаш да си, нали? ! Тогава прави това, което ще те направи весела. Аз с моята приятелка съм от 2 години, но нещата се изчерпаха още през първите няколко месеца. С един човек като не си пасваш се разбира веднага. Аз съм с нея само за да не седя сам, иначе нали ти казвам, ако попадна на някое момиче с моите интереси и е мила и добра и ми направи впечатление директно тръгвам с нея. Моята приятелка много ме обича, ама аз нея не. При тебе хубавото е, че си намерила друг човек и ако не действаш може да му омръзне да те чака. Сега, аз не те карам да му се нахвърляш. Сама си прецени. Тоя човек дето си пишеш с него и е някой веселяк и те кара да се усмихваш, няма лошо да се видиш с него. След като се видиш вече, ще си прецениш по - натам какво следва. Ако почуствам пеперуди в стомаха работата е ясна. :) Успех ти желая дано намериш радостта и любовта.

3.   Не си заслужава да излизаш с приятеля му той те иска само за секс. Само ще загубиш така твоя приятел

4.   Мила, когато си долна, няма как да излезеш чиста! Какво да ти кажем, след като сама си знаеш?

5.   Дай си сметка дали го обичаш все още или си с него само от едното съжаление... като си отговориш на въпроса, сама ще знаеш как трябва да постъпиш. Хората се разделят ако не са един за друг... наранени винаги ще има, такъв е животът в крайна сметка.

Doriana

7.   Любов по милост не ми давай - не, аз знам цената страшна на любов такава!

Това, че приятелят ти те обича и ще страда... не е ясно, може да е само в твоята глава. Щом мислиш за арздяла с него, раздели се с него сега, без причината да е друг. Направи го заради себе си и за да не нараняваш мъж като си с него заради едното съжаление и някакви съмнения и опасения относно нараняването. сега не го ли нараняваш?

И като се разделиш с него - спукай се от секс с приятеля му ако искаш, хвани си нов приятел остани сама - прави, каквото ти се иска. Но първо реши САМА своите проблеми, не намесвай трети човек!

8.   Само едно мога да ти кажа, ти желаеш нещо различно искаш когато някой те докосне да усетиш тръпката, защото с твоя приятел вече всичко ви е по навик. Аз съм на 23г и имам 8г връзка НИКОГА не съм изневерявала на моя приятел въпреки че ми се е искало! Моя съвет е гледай си момчето до теб и бъди искренна с него, има много неща които можете да разнообразите да не си умръзвате!!!

9.   Само неразбрах какво бъдеще имаш с приятеля ти...???
Ти не си се омъжила а си му изнаверила вече. Представи си имате 5 год или повече брак... ти няма да се спираш да....
Вземи го напусни твоя... , че не го заслужава. Голям парцал си.

10.   Благодаря на всички за коментарите. Само, че искам да кажа на номер 9, че това че си пишем и си говорим по телефона не означава че съм изневерила. Аз съм с него от 14 годишна и ми е първият и последният за това не ми казвай, че съм парцал това е нещо с което съм сигурна че ти не можеш да се похвалиш