Една щастлива жена.
Бях момиче, което не се интересуваше от сериозна връзка с мъж. Принципа ми беше - Живей на макс, прави каквото и с когото искаш. Бях онази лудетина с, която всички искаха да бъдат приятели. Бях тази, която винаги беше замесена в някоя пакост.
Бях заобградена от внимание. Имах много мъже в живота си.
Но един ден се запознах с най - настоятелният и директен мъж. Дойде при мен и с ясни думи ми заеви, че го привличам сексуално. Няколко пъти ми се предлагаше, когато една нощ стоях в близкият парк до нас и плачех (заради проблеми в семейството ми) и той се яви. Грижовен, мил - същата нощ се поддадох на изкушението. Приспах с него (беше нежно и прекрасно). На другият ден ме покани на кафе, а след няколко дни отново с ясни думи промалви - Искам да бъда с тебе и не сексуално искам да съм част от живота ти. Той е с 8 години по - голям от мен и разликата във възрастта ме притесняваше. С мили думи и жестове, с внимание и мечти - спечели и мен.
От тогава минаха 4 години. Заедно сме, а той е все така мил и добър с мен. И днес съм щастлива и горда с това да бъда част от живота му и скоро да ме нарече своя жена.
И да от онази дивата не остана и спомен. Сега ще бъда съпругата на най - страхотният мъж.

Всичко в живота ни се случва за добро или лошо. Понякога губиш някого, но получаваш друг.
Има човек на света, който ще избърше сълзите ти и никога няма да позволи да плачеш даже от радост.
Има човек, който ще сбъдне мечтите ти.
Има един - единствен човек, който озарява дните ти. Карате да се усмихваш, да мечтаеш, да обичаш и да знаеш, че без него си нищо.

Коментари

1.   Една... щастлива и прекрасна историика! ;) Ето... ето поредното доказателство, че любовта може да промени всичко към по-добро! :) Била си една, сега си друга... Ама всичко което си била, те е довело до момента в който си срещнала него! ... И живота ти е нов ход :) Просто си срещнала човек който не е бил като другите. Който не е искал само секс от теб, а е надникнал и в душата ти! Който е докоснал сърцето ти ;)

Според мен, живота ни отдалечава от тези с които не би било добре за нас да бъдем и сближава с тези с които ще бъдем щастливи. Едва ли губим, ако някой си отиде от живота ти, просто нeговото място не е било до теб! А е бил човека които ще ни научи на това което ни е нужно, за да продълиш пътя си до срещата си с човека откликващ на сърцето ни :)

Бъдете все така заедно - щастливи и се обичайте ;)

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~