По-възрастни жени.
Здравейте!
Моят проблем е следният. Аз съм момче на 19години и се интересувам само от по-възрастни жени от мен. Минимум 25годишни до 35-40. Момичетата въобще не ме интересуват и не ме привличат.
Аз съм висок 190см, 78-80кг професионален състезател и съм в националния отбор, но няма да назова спорта. Мисля, че съм привлекателен не само с тяло и характер, но и с тяло. Казвам го защото постоянно се въртят момичета около мен, но само на моята възраст, а те не ме привличат мен. Живея сам, финансово независим съм, карам коли не по-стари от 5години и лятото имам кабриолет, слаб съм имам страхотно тяло според мен, но не съм напомпан. Аз си мисля, че много добре излеждам, но уви. Нито една по-зряла жена не ме харесва, а аз само такива желая. Не знам какво не ги привлича или по-скоро отблъсква.
Преди харесвах и млади момичета, но те всичките се оказаха меркантилни курви. Къде ли не ги водя, какви ли не подаръци им правя, каквото поискат, но накрая се оказват боклуци. Затова и може би се ориентирах към по-зрелите и самостоятелни жени.
Тък идва и моя въпрос, защо жените над 26/28 години не ме харесват? Дали това е нормално или пък проблема в мен? Било то в характера ми или пък във външния вид.
Седмично илизам вечер минимъм 3пъти и всяка вечер само след по-зрели жени ходя и удрям на камък, а с малките меркантилни боклуци дори няма нужда да си говоря и са вече в леглото. Искам да изясна, че не търся по-възрастна жена за сериозна връзка(тъй като те повечето са обвързани или семейни), а за секс и развлечения.
Не знам къде е грешката и затова питам вас и ще съм много благодарен да ми помогнете!
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Хахаха поредния спортист-самохвалко. Светът не се върти около теб!

3.   ами да ти кажа жените не харесват по-малки момчета от тях просто природата е такава разбираш ли проблема не е в тебе

4.   Грешката е в годините. Как си представяш жена на 30 да си легне с момче на 19? Може и да има някоя, да... но това са много малко изключения. А на теб щом ти е до секса с по-възрастна, каква е разликата като хванеш набор за тая работа. Така или иначе не искаш сериозна връзка. ;)

5.   Ами много просто. По-възрастните, макар и несъзнателно се ориентират към мъже, на които могат да се доверят. Към ЕВЕНТУАЛНА сериозна връзка.
А обвързаните сигурно те мислят за неопитен.
Като цяло впечатлението им от теб е следното: млад, много зрял физически и с умствен потенциал, но несериозен.

6.   Опитал ли си да потърсиш в нета такава жена? Защото, както казваш ти, повечето на тази възраст 30-40 са семейни и дори да те харесват, на публични места ще е трудно да установят контакт, но в мрежата е по-лесно. Казвам ти го от опит... 36 годишна съм, семейна, а намерих любовта в лицето на 18 годишен младеж, но се запознахме в нета...

8.   Номер 3, съвсем не съм съгласна с теб. Има и жени, които си падат по по-малките. ;)

9.   От позицията на твоята пълна противоположност - нисък, неуспял и без особени финансови възможности, но бил с по-големи жени, ще ти кажа само че секса с по-възрастни е приятен, но в един момент доскучава. Именно защото по-зрелите жени са по-трезвомислещи и много добре съзнават какво правят. Рядко обичат да експериментират и рано или късно секса става еднообразен.
Моят съвет е - така и така искаш само секс. Ползвай си младите парчета. Те са стегнати, прости и винаги се навиват на почти всичко. Поне ще разнообразиш стабилно :)

10.   Аз съм в тази възрастова група и никога ни бих погледнала някой като теб. Вероятно няма и за какво да си говорим. Както на теб ти се виждат меркантилни боклуци, ти както си наблегнал на спорта сигурно не си чел книгите, които аз съм чела. Номер 9 е прав. След като искаш само секс, намери си свястно момиче на твоята вързраст. Не всички са такива, каквито описваш. Може би ти търсиш на погрешните места. Успех!

11.   До 10 - а дъртите мъже, по които повечето жени си падате как намират общи теми с пиклите - техни любовници?

12.   Много лесно, номер 11. - първо за мъжете е по-важна в началото сексуалността, привлекателността на жената. Едва в последствие разговорите, общуването стават по-важните. Забравяш, че жените се развиваме ментално и физически по-бързо от мъжете.
Аз съм с 22 г. по-млада от мъжа си и сме от 2002-ра заедно. Никога не ни е скучно, правим почти ежедневно секс, живеем много добре. Никога не бих тръгнала с по-млад от мен мъж, но виж - познавам жени над 35-40, които си търсят младичко.
25-35 годишните жени няма да тръгнат с автора, да се цели след по-старичките

13.   От Автора до номер 9:
Виж сега завърших Американския Колеж с общ успех от 5те години 5. 30, така че не съм толкова тъп, колкото мислиш. Не претендирам, че съм изчел повече книги от теб, но със сигурност не съм това, за което ме мислиш.
Относно темата или въпроса е, че си мислих, както възрастните мъже харесват млади жени, така тайничко се надявах, така да е и при жените.

14.   До 12 - развивате се ментално по-бързо само в тийн годините, от 19 нагоре сериозно изоставате. С вас не може да се говори за нищо интелигентно, в главите ви само глупости като мода, козметика, рецепти, бебета, къщи, мебели и други глупости. Как няма мъжете да гледат сексуалното, като то няма какво друго да хареса у вас?

15.   11, съгласна съм. 12, мъжете бил предпочитали външния вид и секса, т. е. те са най-важни и ти си много доволна от това? За теб е нормално мъжът до теб да те преценявала главно по това? Да не говорим, че далеч не всички са такива. Ние жените не обръщаме ли внимание на външния вид на мъжете и на това какъв е сексът с тях?
Разликата с развитието, дори да я има, е в детските години и една 20-годишна не е по-развита от връстниците и от мъжки пол и в почти никакъв случай не е толкова зряла и успяла колкото 40-годишен мъж. Глупости и половина. Защо не вдигнем границата в годните за гласуване на мъжете и да съкратим живота на жените, тъй като по принцип животните, които се развиват по-бързо, имат по-кратък живот. Според теб жените се развиват с 10, 20, 30 години по-бързо от мъжете.... Това за секса го кажи след 20 години.
Авторе, просто не е прието по-възрастна жена да е с по-млад мъж, за съжаление. Това е причината, не друго. 6, според мен е права. Онлайн една жена по-лесно би се разкрила. Само недей да се хващаш на глупостите за разликите в израстването и за това как 20-годишни "успели" "дами" имат много повече общи приказки с 40-годишни от колкото ти би имал с по-възрастна.

16.   Авторе, аз съм номер 6... Бъди сигурен, че тайните ти надежди ще се оправдаят, защото има много жени, които харесват по-млади мъже поради същите причини, поради които по-възрастните мъже си падат по по-млади жени...

17.   Ей, ей, ... въх.. :)) Грешката е... че няма грешка, че ти търсиш такава! ... Дали те харесват или не, не е тест, а е даденост от вида - какво си ти, какво показваш? Всъщност, какво очакваш да видиш от по-възрастните жени! Да, .. знам, искаш да бъде с по-голяма, защото са по-зрели, по-опитни и най-важното изглеждат като знаещи какво искат! ... А както сам казваш, ти е омръзнало от младите момичета, за които като че ли всичко е една игра и капризи! ... :D Да ти е хрумвало, че нещата не опират само до външност! ... Имаш готина кола, подържаш вид, и това всичко ли е? Тия работи по-големите отдавна са ги минали, считай минали буквално :)) В пътя си на израстване, повечето жени, като момичета, са имали първо онзи тип момчета дето са били напълно неопитни, но твърде готини и горещи, за да не ги имат! ... Чийто вид и характер се изразва с думата - нахалитет :D По натам с по-обигран, но по-груб, а още по натам, с някой интелигентен, докато не порастнат не се спрат на някой стабилен в живота! Защото рано или късно, жената иска да има семейство, да има деца! ... През целия си живот на израстване е трупала опит, с най-различни мъже (е не всички жени де, има изключения :)) За нея, е вид спомени и експерименти които е правила, докато се насити и поиска нещо друго с друг! ...

Хах... момичета на твойте години, са неопитни да! Те целят един вид популярност, мислят си че като тръгнат с някой готин и имащ, ще бъдат супер, щом ги харесват всички из социалните мрежи! Горе-долу си е да се изфукат, да се похвалят и да си дигнат рейтинга :)) Впрочем то и момчетата правят същото!!! Просто не всички са "интелигентни", някой една книга не са отворили да прочетат, а са били заети да се местят от кола на кола на кое да е момче! ... Та... то е ясно че и жените мислят за секс, особено като им заиграят хормоните! ... А и сега са на мода, неангажиращите връзки :D Еее, .. казваш че не ти харесват тия момичета, а ти с какво се различваш от тях? Не търсиш ли също връзка за секс? Какво друго си способен да предложиш? Може ли да бъдеш добър събеседник, не е въпроса само до тялото, защото ако опаковкатa няма съдържание всичко е обезсмисля! А каките които си търсиш ;) Ще са на съвсем друга вълна в живота и ще искат и да общуват, да имат пълноценна връзка! Какво могат да имат с теб - един секс! ... Ти си на 19, както и да живееш, възрастта ти ще си личи :) А за тях ще изглеждаш като неопитен дечко :D Te ще се оглеждат за по-зрял мъж, с развити интелектуални възможности и с силна воля и улегнал характер! ... Това ти можеш ли да го предложиш? :) Другото което, ще искат, семейство (освен ако не е жена, която мисли първо да изгради кариерата си ) нещо което на теб ти е многоооо рано.

Хъмм.. пренебрегвайки твойте години, се ограничаваш :) Аз лично познавам момичета на около мойте години, които са изключително разбрани и оринтирани! ... А че ти срещаш неправилните, само потвърждава, че си на неправилното място в неправилото време :)) Иска се отношение, а не само да ги мъкнеш с колата и да им раздаваш подараци. Нали? Щом предлагаш това, такива и ще срещаш, нормалните момичета, не биха се навили на една такава връзка! Но ти пребивавяш в среди с разглезени и капризни същества! ... Които не знаят дали обувката им е добре да е вързана или развързана! ... :D Кажи, не е ли очевидно, след като влагаш и се стремиш към повърхностност, но не посещаваш и разумни среди, да привличаш само повърхностни? ! ... На камък ли удряш, на желязо ли? ! Но ако искаш да те хареса каквато и да е нормална жена/момиче, гледай да развиеш свойте умствени способности и умението си да общуваш! Има разлика как се общува с повърхностни и със стойностни хора, при вторите темите са по-различни и по-широки ;) Най-много да ти върже някоя самотна по-голяма, или жена която иска да изневерява! ... Ама за теб самия, ще е по-добре да си намериш момиче ако не като теб, то поне по-равностоино ти, и като години. Секса не е най-важното, без секс може, без любов поначало не може! Сега може би не си готов, но по-натам и ти ще искаш връзка с пълноценни чувства, та затова е най-добре да се ориентираш към по-нормалните и обикновенни момичета :)

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~

18.   Момче на 19 години? Аз съм на 38 и изглеждам доста добре за възраста си.... Малеее... ужасТ... Ами, че аз ще се намразя ако легна с 20 години по малък от мен.. та ти може да ми бъдеш син?
Работиш ли някъде? Откъде идват тези твои доходи -за скъпи и нови коли, хотели.... май си по живота, а вашите разполагат с парички, които естествено не са добили по честен път, а ти им ги харчиш. Ако се захванеш на работа и бъдеш честен, по посредствен, повярвай много жени, дори и на зряла възраст ще се въртят покрай теб. Ти си глезен, свикнал си да получаваш всичко, това, което ти се поиска... , а знаеш ли, че такива като теб не умират по естествен път/в никакъв случай не ти го желая де/...