Защо нищо не може да ми каже?
Сега ще ви разкажа моята история накратко. Аз съм на 24 г. ходех с едно момиче 4 години. Нямаше ден в които да не спомене, че ме обича и аз също и казвах че я обичам страшно много.Наистина беше така тя беше всичко за мен, но един ден тя ми каза че има симпатии към друго момче и че иска да се разделим както и стана.

Сега вече на сме заедно от месец и нещо но тя не е и с другото момче към което е имала симпатии. Опитах всичко да си я върна но тя мислеше само за него и се отказах. Попитах я защо оставя 4 години на вятъра а тя нищо не може да ми каже и само плаче че така е направила с мен. Бихте ли ме посъветвали какво да направя защото аз съм много объркан, тя още има чувства към мен виждахме се няколко пъти насаме но не знам как да постъпя и какво да направя... Дайте ми съвет какво да направя. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Не се отказвай, бори се! Започни отначало, ухажвай я, прави и малки изненади, но постоянно. Показвай и че я обичаш.

2.   Приятелю, бих си позволил да напиша моя коментар за твоята история по простата причина, че тя е почти идентична с това което ми се случи на мен. Когато половинката ти заговори за симпатии към други, това означава че тя търси някои качества които не намира в теб. Въпреки че тя те обича, явно не приличаш на "рицаря на бял кон", за който тя винаги си е мечтала. Но как би могъл да й обясниш, че такъв не съществува, като тя иска сама да се убеди в това.

Спряла е да оценява и да те приема такъв, какъвто си и според мен тайно се е надявала да се промениш и да бъдеш такъв, какъвто на нея и се иска. Самият факт че е погледнала друг, докато сте били още заедно е показателен, че вече не представляваш атракция за нея или не правиш нужното за да предотвратиш тези последствия. Съветвам те да осъзнаеш, че това й е вродено и няма как да се избегне, ако не сега, все някога ще стане.

Дори и да се сдобрите тя пак някой ден ще постъпи така. Просто я остави и не прави грешката която аз допуснах пренебрегвайки всичко, защото ще те заболи много повече отколкото сега. Бъди себе си и повярвай, че тя не е подходящата за теб, колкото и трудно да е това.

3.   Благодаря ви за искрените коментари. Аз все още не мога да повярвам, че това ми се случи на мен и с всеки изминал ден я обичам все повече и повече. Ние все още си се обаждаме и се виждаме от време на време тя ми казва, че аз и липсвам и и е странно когато излезне без мен. Има много момичета но аз не мога да повярвам че мога да обичам друга по този начин, а и много ме е страх да не нараня друго момиче така както мен ме нараниха. Мисля си, че аз вече няма да имам чувства към която и да било за в бъдеще.

4.   Само ще кажа че момичето според мен е сбъркало но не го осъзнава и ще го осъзнае късно ... нз какви са отношенията ви колкото и да ни говориш ти си знаеш затова това което ти казва сърцето това направи, ако мн я обичаш и не виждаш път без нея се бори... ако знаеш че няма шанс и че дори и да тръгнете тя пак ще те остави по добре я остави ще дойде момиче което ще те оцени и ще те направи щастлив, успех и чакаме ако може коментар какво е станало

5.   Ще се върне, ще видиш!

6.   Знам какво ти е, защото и на мен ми се е случвало. Направих грешка - борих се за нея. Върнах си я за малко, после пак раздяла, пак борба и така до момента в който останах без никакво собствено достойнство и самоуважение.

Щом веднъж те е напуснала, извини ме, пак ще те напусне. Да, липсваш и .... но ще и липсваш докато си те върне. Научи се да живееш без нея, света няма да свърши с нея. Само на 24 си - знаеш ли колко раздели още ще имаш. Това са нещата от живота.
Знам какво правя аз - повече никога не се обръщам след жена, която ме е напуснала. Може и да боли, но .... всеки път е по малко.
Успех.

7.   Здравейте отново! Да ви кажа много хора ми казват, че когато има в живота такава раздяла точно тогава осъзнават какво са имали и какво искат за напред. Ние ще се видим с нея след няколко дни и аз мисля да се пробвам за последен път. Вчера говорих с нейната най-добра приятелка, а тя ми каза че тя много мисли да се съберем отново но нямала очи да ми го каже това. Вечерта говорих и с нея по телефона и се разбрахме да се видим след няколко дни, аз я попитах как е, а тя ми каза че много и липсвам и че и е тъжно за мен. Чета ви коментарите и много се радвам, че има хора които ме разбират даже има хора които са минали по моя път и ви БЛАГОДАРЯ за съветите които ми давате. Ще ви пиша какво ще стане за напред. Благодаря ви още веднъж.

8.   Правиш грешка! Аз също съм на 24 и имах 3 години връзка с момиче, с което се обичахме страшно много. Ще ти кажа какво стана. Говореше ми за симпатии към друг и ме заряза както твоята приятелка. Борих се за нея и си я върнах. След време пак по същия начин срещна друг, пак по "симпатии". Пак ме заряза, но аз пак се борих и си я върнах, но само за една седмица, когато отново ме заряза, но този път завинаги. Нямаш си и на идея колко ме болеше. Самозабравяш се. Щом веднъж го е направила, ще има и други пъти когато ще й е много по-лесно да го направи и тогава ще страдаш само ти.

10.   Абе пич, първо грешката ти е, че си и казвал многократно , колко много я обичаш и си и станал безинтересен. - Абе на жена такива работи говорят ли се бе.. ? Много ясно е , че ще хукне да флиртува и да се чука с някой друг , за да го накара и той да и говори същите думи и по същия начин като теб , за да може след това да го смени със следващия.. Ами жените по този начин повдигат собственото си ЕГО ... - щом всички мъже ми падат в краката , обичат ме толкова много и не могат без мен.. -

Значи аз съм най красивата , най умната , най сексапилната ... най , най , най ... , ама чакай да видим за всеки случай със следващия , как ще е ? Дали съм още във форма , щото всяка година на хоризонта излиза по млада и нова конкуренция ... Такива ми ти работи приятелю - това маце е тръгнало по собствения си път и ако се вижда от време с теб ( предполагам само когато и е кеф ) , това съвсем просто може да се изрази с поговорката за кучето и кокала..

Внимавай в бъдеще , как ще се държиш и какво ще говориш на следващата , за да не повториш стара грешка . На жена никога не се говори това , което иска да чуе от теб и не се вършат неща , които очаква от теб да ги свършиш , ако искаш да те боготвори... - Можеш да направиш нещо приблизително, ако е необходимо , лично по твой си начин , но когато тя не очаква ..
от бате ти gandoni

11.   Искам да кажа на всички, които мислят, че това момче не трябва да се бори за любовта си, че не при всички случаи тая раздяла се повтаря. Всеки човек е различен, може би въпросното момиче, ще разбере, че няма смисъл да остави питомното и да гони дивото, ще разбере какво и дава това момче и ще се задоволи с това което има, защото то е по хубаво от всичко останало. Ако не опиташ само ще съжеляваш, че е можело да се получи а не си направил нищо. Съберете се, опитайте отново, поговорете си за случилото се, разяснете си всички чувства, нека ти каже точно какво и липсва, щом я обичаш ти със сигурност ще и го дадеш, направете си една луда нощ и изгладете нещата и ако тя пак изпита "симпатии" към друг мъж, тогава вече не тичай след нея, защото няма да има смисъл. Пожелавам ти успех!!!

12.   10 е прав! Глупаво е да се бориш, дори и да се върне ще е временно. Тези дето те съветват да се бориш са жени, които и сами не си вярват. Опитай се да го преживееш и толкова. Живота не свършва с една жена. Обаче се стреми да не повтаряш грешките от тази връзка. Учи се от тях и не ги повтаряй. А щом те е зарязала потърси причината в теб никоя и никога няма да ти каже защо те напуска.