Искат само да си лягат с мен.....
Здравйте на всички.. Пиша в много страннен момет за мен в живота ми. Момиче на 26 год. и винаги съм търсила онова, което все ми се изплъзва.. ''Любовта''. Сякаш аз никога няма да я срещна. Сякаш нямам право на това да бъда обичана и да обичам. Не съм грозна.. не съм и тъпа. Но всички мъже в живота ми мислят само как да си легнат с мен... Омръзна ми това тяхно отношение. Аз никога не съм преценявала по външен вид... и така попаднах уш истински човек... Мислех, че с него ще се получи... но и тои ме излъга искаше само да си легне с мен. Вярно е доста съм секси без да преовиличавам... но МАИНАТА МУ на тоя сексапил щом не ми дава да усетя ЛЮБОВТА... Да сега ще кажете ''Млада си. Има време за теб... '' Но много искам да ме гущнат, да ми говорят мило, да съм нечий смисал да се буди и заспива... да ме целуват нежно... Самотна съм въпреки, че около мен има толкова хора в работата... Затворих се и не мога да опщтувам с никого. Имам чуството, че всички само гледат да взимат от мен без да ми дават нищо в замяна.... Днес съм си в къщи защото съм в уйасна депресия... И не мога да спра да плача... Незнам как ще се съвзема... Моля ви не ме критикуваите за правописа в момента съвсем не мие до него... Даи ми савет какда се справа с това мое положение... Благодаря ви предварително... Всичко хубаво...

От едно увяхнало Цвети...

Коментари

1.   искат това което предлагаш! Щом искат само секс, в техните очи, ти не предлагаш нищо друго.

2.   успех с любовта, мила моя

3.   И аз се чувствам така ама не се предавам, едно към едно е моята история с твоята. Според мен трябва да увеличиш контактите си с други хора излизай на разходки завързвай непринудени разговори и мисля че нещата ще си дойдат на мястото.

С уважение Изгубен

4.   Ами да, искат те само за секс, защото си: Красива (уж), Лесна (така изглежда) и Глупава (съдейки по липсата на каквито и да е елементарни познания по правопис и пунктоация).
Съжелявам за откровеността си, но мисля, че трябва да промениш доста неща. Ако си наистина толкова красива и някой е с теб, не би имал нищо против да те задържи за по-дълго, но дали ти наистина им показваш такъв интерес от твоя страна или не??

Палав Мечок

6.   Мацка, стегни се! Аз съм на 19 години вече и не съм видяла друго освен празни приказки от идиоти! Не си мисли, че само ти си в такова положение... Сложи на всичко и всички по една ****** и не се притеснявай за такива неща. Искаш или не любовта ще дойде. Не можеш да го осъзнаеш, но е най-важно да не се предаваш и да не изпадаш в подобни състояния! Помни само: винаги давай, колкото и получаваш... Не прави неща, които не искаш и бъди себе си... Пожелавам ти да срещнеш човека съвсем скоро... УСПЕХ!

7.   Много ми е тъжно така за теб , но си признавам , че и аз искам АбсолютнО същото като теб ( била съм в това състояние кооолко много пъти ) , а до сега никога не съм почувствала любов ... поне не взаимна ... влюбвала съм се и съм искала , и все още искам нещата , които и ти казваш , че искаш , но просто не знам кое нещо в мен , в характера ми или външния вид предизвиква да ме имат за друго , но не и за любов и да бъда нечия ( разбира се искам да бъде момче , което и аз харесвам ) сериозна приятелка .. да се държим като всички сладки , влюбени двойки и тем подобни ... все се влюбвам в такива , които не изпитват същото към мен ,... Както и да е .... Не знам в момента какъв съвет да ти дам , ако го измисля как да го формулирам точно , ще ти го напиша , но се надявам да се оправиш и да намериш това , което търсиш :)))
Успех и усмивки , К :))) :*

8.   Ако обърнеш нещата ще спреш да се депресираш от нещо което е толкова хубаво да си желана

9.   Не мога да не коментирам правописа ти, защото си в противоречие със себе си. В един момент пишеш, че не си тъпа но в следващия чета това: "уш", "гущнат", "опщтувам"... и т. н. Не можеш да кажеш, че днес не ти е до правопис. Или пишеш правилно, или не. И си на 26 години. Ужас! Аз докато четях темата ти, мислех единствено за грешките в нея. Много е грозно. Предполагам, че си добре изглеждащо момиче, вероятно сексапилно. Но всеки път когато някой иска само секс от теб, не се чуди. Това е, защото нямаш дори едно единствено изречение без грешка. Това се усеща и в общуването с хората. Така те стигат до извода, че ставаш единствено за секс. Не се сърди, а научи родния си език.

10.   "Няма мъже, които искат само секс. Има жени, които не могат да предложат друго. "
Маги

11.   Има две възможности: 1- не попадаш на свестни, 2- ти ги отблъскваш по някакъв начин. И в двата случая може би трябва да промениш нещо. Вгледай се в себе си.

12.   Да, можеш да обърнеш нещата в своя полза предполагам. Хубава си, сексапилна си, ами това май е достатъчно да накараш точния мъж да хлътне по теб, а не само да иска секс и после да не те потърси. Помисли дали пък няма нещо нередно в поведението ти, дали не караш човека отсреща да ти дава нещо, за което в началото на зараждаща се връзка не е готов да даде? ! Бъди търпелива и толерантна и точния човек няма да те подмине с лека ръка. Успех!

Doriana

13.   Значи аз вече не разсъждавам по този начин, въпреки че преди ги имах тези проблеми. Когато човек отчаяно търси любовта не я намира. Тя ще дойде, когато най-малко очакваш. А когато една жена излъчва по някакъв начин подобно отчаяние и силен копнеж, мъжете го надушват... Повярвай ми, само си вредиш с тези разсъждения. Използвай ги ти, прави си удоволствието и си изкарвай добре. Наслаждавай се на всеки един момент. Не мисли за техните мисли и чувства.
Освен това номера 1, 6 и 8 са ти казали много важни неща. Относно номер 4-ти ли баш говориш за пунктУация, съжАлявам много...

22 f

14.   @ 13 - ок, за "пунктУация" си признавам, че съм сгрешил, но "съжЕлявам" си е правилно, ще ме извиняваш... Освен това - да си чувала за използването на запетайки? Май не си.. Пък и много се засегна от коментара ми, май и ти си на същото дередже като авторката - "прави си удоволствието и си изкарвай добре". Аман от леки....

15.   Мъж. И съвършена да си, след като видях ужасния ти правопис, не бих стигнал по-далеч от секс с теб.

16.   Хубаво е, че имаш самочувствие, но си помисли за покритието!
Време е да разбереш, че света не се върти около теб.

17.   14, пише се съжАлявам (съжАление, а не съжЕления). Казва се жАлея, а не жЕлея.

18.   http://bg.wiktionary.org/wiki/съжалявам

До №14!Пише се СЪЖАЛЯВАМ! Не спори излишно!

Успех на авторката и престани да мислиш за това, ще ти стане фикс идея тая любов и няма да бъдеш щастлива така.

Забавлявай се, бъди себе си и ще дойде сама при теб!

20.   Ок съгласна съм, че имам доста правописни грешки...
Но, когато излизаш с някое момиче(момче) сякяш всички тук ги подлагате на тест за правопис и тогава излизате с тях... Не е ли прекалено това. И защо си мислите всички, че нямам какво друго да предложа на един мъж освен секс. Обичам да чета книги, да рисувам, да слушам музика като на Карунеш... Не обичам дискотеките, кафетата а разходкте сред природата... но никога не съм била разбрана от мъжете.. Разбирате ли ме. Обкъжението ми явно е било такова. Кажете ми ако някъде има такива мъже, който обичат музика на Карунеш, а не чалга. Обичат тихите места а не дискотеките. Ей за това съм виновна и правя грешка след грешка и не попадам на моя човек... Благодаря за коментарите и всичко хубаво....

от Авторката