Любов ли е?
Здравейте! Разказвам своята история, защото от доста време ме измачва и не знам какво същност става и какво да направя. Преди година се запознах с две момчета Н и М. С Н си пишехме постепенно се сприятелихме и той открито заяви, че ме харесва, докато аз в същото време си пишех и с М като Н не знам дали знаеше, знаеше само за някои наши чатове. Аз все повече харесвах М, но не знаех дали той има нещо към мен, междувременно си изясних нещата с Н като му казах, че не ми харесва и че искам да си останем приятели защото наистина много си пасвахме като характери, той прие и така продължихме.

След време бяхме на общ рожден ден, където М дойде с приятелката си и ни я представи, бях много учудена, никой не очкваше, а сякаш той показваше интерес и към мен от общите ни чатове, но все вартящ се сякаш около секс, , , и така минаха се няколко емсеца М продължаваше да си има приятелка, но пишеше и на мен от време на време както преди, докато в един ден не излезнахме на кафе, не бяхме се виждали от много време и се озовахме у нас в леглото, след това скаса с приятелката си и ми каза че сащност не е само секс и ме харесва, но не иска да тръгваме, да се правим че нищо не е било.

След време се засякохме на общо сабиране с приятели и вечерта отново си трагнахме двамата, тогава Н подусети че има нещо и ни пита при което ние отрекохме но Н разбра и така Дали М ме харесва или е само секс не знам?

Коментари

1.   Жестока, неземна любов е това!

Нещо проблем с клавиша "Ъ" ли имаш или още не сте стигнали до тази буква в училище?
Пунктуация? Изречения? Или, викаш - само с абзаци е достатъчно...

"не бяхме се виждали от много време и се озовахме у нас в леглото.." - страхотно, и ние така - като не сме се виждали от много време с някого, и хоп - в леглото!

Това не трябва ли да е в "Тийнейджърски" или дори в "Пре-тийнейджърски"?

2.   Миличка, не е любов. Съжалявам, но не е. Много лесно сте се озовали в леглото. И после той не иска да се знае за случилото се. Тоест, много удобно му се е получило хем да прави секс, хем да не се обвързва. Тези неща трябваше да си ги изясните преди леглото...но минало.....просто не позволявай да се повтори. Не мисля, че иска нещо повече.

3.   Ето ти решение на формулата:

Ако с М и Н решите да извършите тройно изчисление на задачата и крайният резултат НЕ те удовлетворява, предлагам да включите в уравнението още една променлива - Х. Ако при първото решение изпразниш от стойност и трите променливи, то уравнението губи смисъл за по-нататъшни сметки и следва да промениш конфигурацията. Например, отсраняваш Н и съставяш уравенение с М и Х, като М е пред знака за равенство, а Х - зад него.

4.   ето още едно решение:
Ако приемем, че Н е = 0 (защото към него нямам чувства), а М = 0 (защото е кръгъл идиот), а твоите лутания, питания и т. н. са неизвестния х
то следва да стане
х=Н М

Сори прецакана си. Какъвто и знак да сложим между нулите, то накрая всичко пак ще е равно на НУЛА!

Я се стегни бе момиче и какво означава това - не се бяхме виждали от доста време и се озовахме в леглото. Аз като с някой не се виждам много време.. липсва ми, разтъжила съм се, ама не бързам да му налапам к***. Да ти кажа много високо мнение има за теб...