Никога през живота си не съм била толкова объркана ...
Даже незнам откъде да започна... Просто имам нужда да споделя всичко което преживях последните месеци... Ще започна от там... имах сериозна връзка, която продължи 4 години... Бях много влюбена глупава и заслепена...

През тези 4 години претърпях какво ли не... изневери унижение... дори и шамар.... Бяхме разделени за известно време и миналата година през април пак се събрахме с бившия ми приятел като той обеща много да се промени.... така и стана промени се.. но точно за 1 седмица и после пак същото...

Заживяхме заедно в нас... забременях, но направих спонтанен аборт... за което от една страна Благодаря на Господ, че ме е предпазил... защото иначе не знам какво щях да правя сега.... Винаги съм знаела, че този човек ме обича... но начина по който показваше обичта си беше доста странен само той си го разбираше... все аз му бях виновна за всичко... Не работеше... аз ходех на работа прибирах се чистех готвех... а той по цял ден си стоеше на лаптопчето... иии си пушеше марихуаната... (за което никога не съм му правила забележка, но в един момент ти писва и почва да те дразни )... Както казах не работеше..

Всяка седмица майка му му пращаше по 200 евро, понеже работеше в Чужбина... А в България да разполагаш с по 400 лева на седмица е доста висок стандарт на живот... И така нищо не му липсваше дори майка му му купи и кола... Като е бил малък... е бил беден и така докато майка му не замина в Чужбина.. отначало дори аз го издържах... но за мен парите никога не са значели нещо голямо.... все пак ги давах за човека когото обичам и не ми пукаше :) и така...

Тази година март месец.... бяхме на едно купонче.... незнам какво ми стана, но целунах най добрия си приятел.. (гаджето ми го нямаше тогава).... А в него винаги съм виждала един страхотен човек... Започнах все по често да си мисля за най добрия си приятел.... И така гаджето ми се върна и аз поисках да се разделим за известно време за да мога да си събера мислите... и той се прибра в тях си.... на другия ден му звънях, но телефона беше изключен... на по следващия ден разбрах, че е задържан в районното за грабеж! ... просто онемях.. и то не един а цели 3 грабежа... сърцето ми се сви.... нищо не му липсваше... за пореден път се беше подвел по акъла на "приятелите си " и сега бе момента да си плаща висока цена за това... макар че минаха вече 2 месеца... все още ми е много трудно... отидох му на свиждане... толкова му бях сърдита.... и убидена... сега присъдата му 5 години...

През това време до мен беше най добрия ми приятел който постоянно ме подкрепяше изслушваше... и ми помагаше... някак си започнахме да ставаме по близки... и така един ден дори правихме секс... отначало си мислех, че това е голяма грешка... защото си помислих, че ще се отдалечим един от друг... но стана точно обратното сближихме се още повече... като се видихме през деня се целувахме... а вечер... нали... но никой не смее да каже на другия за чувствата си.. а съм сигурна, че и той изпитва това което изпитвам и аз... Обич... всеки ден си казваме колко много се обичаме и т. н.... Незнам какво да правя много ми е объркано....

Незнам защо, но се чувствам кофти заради бившия... Него не го обичам още отдавна.. но може би самата привързаност която е имало ме кара да се чувствам така... иии незнам какво да правя с най добрия си приятел... да му кажа ли какво чувствам... (само, че сега ми предстои пътуване и изобщо незнам дали има смисъл )... винаги се е държал прекрасно с мен... дори и като заговорим затова, че ще заминавам му се насълзяват очите.... Страх ме е да обичам отново... веднъж вече си дадох сърцето и ми го върнаха на парченца... но понеже съм добра душичка търпях толкова много време... и да не мога да отрека, че бившия ми липсва... макар и да ме е наранявал толкова много... ноооо обичам и най добрия си приятел, като нещо повече от приятел... дайте ми някакъв съвет... незнам какво да правя и какво да мисля.... :(((( много съм объркана дори и незнам дали от написаното ще можете да ме разберете

Коментари

1.   И какво по-точно се чудиш? ! Теб явно Господ те обича. Сама иначе нямаш акъл. Щяла си да родиш, щяла си да останеш с този долнопробен готованко.... Сега Господ ти праща свястно момче, а тя се чувствала объркана. Я, мисли малко повече за себе си и бъди егоист. За какво ти е тоя бившия, неговото бъдеще е ясно. Майка му да е жива и здрава, но няма да е вечна. После какво става- цял живот на теб ще разчита. Ти да го храниш и издържаш. Ако не е някъде по арестите...

2.   Да, объркано е доста... но според мен обичаш този, с който си отскоро. Другия го остави, и без това нищо хубаво няма да видиш от него. Един ден ще му родиш дете, а той ще върши простотии и ще лежи по затворите. Въобще не ти трябва, започнала си нещо ново и може би много по- хубаво. Опитай да го запазиш и да видиш докъде ще стигне. Пожелавам ти успех!

Doriana

4.   И аз като първите 2 коментара. :) Нищо объркано няма, напротив, ясно е като бял ден. Какво изобщо мислиш за "бившия", отдавна е трябвало да му сложиш чертата. Сами си го правите... и ти, и други, които се жалвате тук от долните типове, за които никой насила не ви е завързал... гадна работа, но вие си го правите.

Правилно каза 1, и аз казвам същото: господ те пази, защото ти акъл за себе си нямаш. Добре че е в затвора, иначе и досега да си с въпросния, да му слугуваш, да търпиш обиди, шамари и изневери, и НЕ ДАЙ БОЖЕ да родиш и дете, което да страда и да се мъчи. И на това му казвате "той ме обича", "аз го обичам"... и не се виждате отстрани каква жалка и... грозна работа това.

5.   Рискувай за да спечелиш, отдай се на чувствата си и живей с човек, който те оценява и обича. Какво по-хубаво от това с любимия да споделяте не само едно легло, но и да сте приятели, това за мен е любовта!