Безнадеждно влюбен в жена си
Може да ви е странно, че мъж пише в този сайт, но искам да споделя това, което мисля и чувствам напоследък. Женен съм от няколко месеца и съм много щастлив с жена си. Няма и секунда, в която да не си го мисля. Бях отчаян от жените, но тя се появи така неочаквано и промени възгледите ми - страшно красива и страшно умна, с много високопоставена работа, учено момиче от добро средностратистическо семейство. Облича се нормално, не се гримира, дори без грим е по - красива, интересува се, начетена е, не бързаме с бебе, но е чела толкова много, че няма къде да я пипна и знае отговора на всичко.

Кара ме да искам всичко с нея толкова силно - щастлив съм, че тя ще бъде жената в живота ми и майка на децата ни.

Хора, не се отчайвайте, има нормални жени, но те не са по баровете. Бъдете щастливи и здрави!

Коментари

1.   Винаги е така в началото. :) И не съди по подписа, който ще си оставя, аз и без друго съм си злобна, но в момента съвсем искрено и чисто ти говоря. Знам го от свой собствен опит, както и от опит на приятели. Всичко е до време. Казвам го, защото напоследък се навъдиха много теми за изневеряващи женени мъже и като цяло за извънбрачни връзки. Не искам да те обезкуражавам, просто прегледам сайта. :) И въпреки това... искрено ти желая това да продължи още много дълго. Всеки го заслужава, но в днешно време хората трябва да си имат по едно на ум.

Зла.

2.   Номер 1, какво начало? Човека е женен, явно са от доста години заедно.. началото отдавна им е минало. Просто хората се обичат. И не съди по хората тук, нормалните хора си живеят живота и не пишат и не четат по такива сайтове...

3.   Браво!!! Така трябва да е няколко месеца след сватбата - да си ЛУД по нея! Някои хора вече са си намерили любовници веднага след като се върнат от медения месец.
Цени я винаги и бъдете много щастливи. Ще идват и трудности - дано съумеете да намерите достатъчно любов, търпение, доверие и мъдрост, за да ги преодолявате заедно и те само да скрепят още повече съюза ви.

4.   Добре, това е супер. Но защо трябваше да го напишеш в сподели. Нещо тежи ли ти???? :))))

5.   Има и свестни хора, бе. Всъщност, всеки си има половинка!
Ти си намерил своята.. А жената ти съвсем прилича на мен, само където аз съм гримирана, ходя винаги на високи обувки, и без барове почти не минавам.. Но това не ми пречи да съм начетена, заинтересувана, интелигентна и да зная.
Издразни ме това, че, ей така, заклейми хората, дето ходят на бар, като простаци, едва ли не..

Да сте живи, здрави и щастливи. Дано и за напред продължи тая трезва мисъл и преценка.
/Заглавието ме изпуши яко на смях.. :D :D :D/

6.   Номер 2, значи и ти не спадаш към нормалните. ;)))

Зла.

7.   "... страшно красива и страшно умна, с много високопоставена работа, учено момиче от добро средностратистическо семейство. Облича се нормално, не се гримира... "

Извинявай много, но това не са думи на безнадеждно влюбен, а на стандартно пресметлив ;)