Ужасно влюбен съм в нея
Аз съм на почти 20 години скоро ще ги направя от година и седем месеца се срещам с едно прекрасно момиче тя е една година по малка от мен 19...

Запознахме се на рожден ден на една наша обща приятелка и от там започнахме да излизаме заедно, но преди всичко да започне тя ми каза, че майка и баща и са Мюсюлмани Баща и не е българин майка и е българка, знаех че ще е трудно, но много харесвах това момиче и продължихме...

Не след дълго аз се в влюбих в нея безумно много, съвсем скоро за нас разбра и майка и която ни подкрепи и разбра сами разбирате, че нашите излизания бяха доста ограничени. Отначало това много ми тежеше, но след време свикнах. Виждахме се за по малко преди или след училище, но и това ми стигаше, защото я обичах....

След известно време 6 -7 месеца от както ние започнахме да излизаме заедно на нея започна да и става много гадно, че лъже баща и все пак така е възпитана. Разделихме се за няколко дена, но след това всичко се оправи.... дойде време тя да завършва, приеха я в елитен колеж, не в софия. Ще заминава август, а аз ще заминавам за австралия да работя. Имахме си общи планове как да се виждаме, как ще се случват нещатата и т.н Докато аз малко се ядосах, не се бяхме виждали вече 5 дена и я помолих да разхговаря с баща си поне да излиза за малко ... Тя се разтрои доста, за което ужасно много сажалявам

На другия ден се видяхме тя дойде и ми каза, че не се чувства вече щастлива, защото не може да се отпусне. Попитах я дали още ме обича, а тя ми каза, че вече не знае. Разбрахме се да помисли няколко дни какво чуства и какво иска и ето днес дойде това обаждане, което не исках да чувам и да дигам. Тя ми каза, че ме обича, но се чувста по свободна един вид камък и е паднал от сърцето, че не трябва да се крие и т.н. Каза, че и е нужна почивка ...

Наистина не знам какво да правя, обичам я ужасно много, знам че и тя ме обича, но това, че не иска да е с мен просто ме съсипва като знам, че ме обича. Имахме само още 2 месеца, в които трябваше да лъже и край сичко свършваше тя заминава и нямаше да има нужда да се крие...

Чуствам се ужасно от всичко случило се. Бих отишал право при баща и да му разкажа всичко, на всичко съм готов за нея, но майка и ми каза, че не вижда как той ще разбере за нас и няма да се откаже от нея. Разбира се след време ще я приеме пак, но аз не съм този, който решава дали трябва да знае или не, това е нейно решение и аз трябва да го уважавам.

Моля за накакъв съвет, какво да правя наистина се чуствам в безизходица... знам че сме още млади и ни е рано и т.н, но съм ужасно влюбен в нея и като знам, че и тя ме обича просто не мога да се откажа толкова лесно... но и не знам какво мога да направя...

П С : сажелявам за неграмотното писане.

Коментари

1.   Според мен не те обича вече.... Ако те обичаше нищо нямаше да й пречи да "лъже" още 2 месеца (ти сам го каза това). Мисля, че си има някой друг с който иска да си поживее преди да напусне града.

2.   Аз мисля, че си няма друг. Няма смисъл да не иска да лъже и да се раздели с теб, а да тръгва с друг и отново да трябва да лъже....казала е, че й трябва почивка. Какво ще правиш, ако реши след известно време, примерно месец-два, че не може без теб, защото те обича и иска да се съберете и да пробвате пак? Би ли го направил? И нещата могат ли да бъдат същите? .... Според мен, й е дошло в повече, но №1 е прав-трябвало е да се бори повече за любовта си.