Защо в 80% от случайте само мотаете?
Здравейте. Сега ще ви обясна какво имам предвид. Да кажем че момче се запознае с момиче и тя си даде номера (като го дава с целта той да и се обади). Минават 1-2-3 колкото и да е дни и момчето звъни. И се почва "ей здравей аз съм еди кой си запознахме се там под дървото.. дъра бъра.. "говорят си 1-2 мин и естествено момчето ще я покани да излезнат. И така се започваа. Тя ще каже така "ами може, сега съм малко заета, но в четвъртък съм свободна айде да се чуем тогава? " Ти нямаш избор освен да се съгласиш.

Ок никакъв проблем. Да речем, че сте говорили в събота и тя предлага в четвъртък. Това означава че не можеш да й се обадиш 4 дни, защото би било тъпо, казали сте си в четвъртък и ти да зеъннеш във вторинк например, би бил неудобен разговор някак... Окай звъниш да речем сряда, за да се уговорите вече. Тя вдига, ти пак не я каниш вееднага ми искаш да си поговорите малко. Минават 1-2 мин пак и ти подмяташ да за срещата утре. И тя ще каже "Охх ма току що ми изникна нещо спешно, айде да отложим за другиден. " Пак нямаш избор освен да се съгласиш обаче преди да затвориш й казваш тя на теб да звънне като е свободна. Тя естествено ще ти каже "ок няма проблем" и си затваряте.

Така въпросният другиден идва и си отминава, минава и следващия и по-следващия ден... обаждане от нея няма, разбира се :). Кво ти остава? ми да се обадиш пак да видиш какво става. Звъниш й, ама телефона й е изключен. След 4-5 часа пак пробваш тоя път ти вдига, ти я питаш как е какво прави и подмяташ просто че уж е щяла да ти звънне ама не да й се караш, но просто го казваш. И тя ще каже тогава "ох да аз забравих извинявай... " Ок но проблем.. докато си я хванал на телефона обаче ти пак ще я поканиш, защото ебати ИСКАШ да излезнеш с това момиче то е ясно. Най-накрая се уговаряте за ден, та даже и час, да речем след 3 дни. И ден преди срещата ти ще звъннеш за да се увериш че среща все пак ще има. И тя ще каже "мммного искам ама утре ще ходя на баща ми на рожден ден и няма да успея. " ОКЕЙ.... ЗАПОЧВА ДА СТАВА ТЪПО.
Тоя път и даваш малко свободно място да речем седмица, звънкаш й, тя ти затваря. Втори път, пак ти затваря. И вече знаеш, че никога няма да можеш да излезнеш с това момиче.
Момчета на вас това случвало ли ви се е?
Момичета, кой според вас бърка тук? той или тя

Коментари

1.   Ти бъркаш пич и се излагаш. Не усещаш ли, че тя не те харесва и елегантно ти го казва, но ти не се усещаш? Тя ако има желание спрямо теб не само ще зареже всичките си реални ангажименти, но и света ще обърне, само и само за да излезе с теб. Или обратното както в твоя случай. Знай си цената и проумей ситуацията на момента, след три отказа просто и бий шута в задника и я забрави завинаги. Както виждаш тя брани по някакъв разбираем само за себе си начин достойнството си да не излезе с такъв като теб-знай и си го защитавай и ти.
Насила хубост не става. Съгласно теорията на вероятрностите след отказа и имаш една възможност в повече.

2.   Ами номер 1 го е казал каквото трябва.

3.   Номер едно го е написан много добре!
От мен ще добавя да се обаждаш с определена оферта и по възможност нещо ексклузивно " имам два билета за зоологическата, ще постригват слона ".
Опитай се да заговаряш повече момичета, теоритично от 10-20 поне една ще излезе с теб.
Пусни в google - pickup-project Бг сайтче и чети.
Успех!
Оран Гутанович

4.   Аз съм от този тип жени.. където все не им стига времето и отлагам и отлагам срещи и накрая ми е мъчно за човека който обичам, но моя съвет е да изчакаш момичето, не бързай защото тя сигурно наистина не се чувства готова за излизане и т. н, просто я изчакай... също говори с разбиране за проблема с нея, да се разберете, опитай се да разбереш какво й е, причината, ако има проблем, също... помогни й...

5.   Отдавна това, че момиче си е дало телефона не означава, че иска нещо от теб. Жените почти винаги си дават телефоните, за да избегнат неловки ситуации, пиянски сцени и тем подобни. Коментар 1 го е казал - ако тя иска да се види с теб ще го направи и ще ти се обади. Ти можеш да я търсиш 2 пъти, за да докажеш, че си сериозен - след това вече се натрапваш. Много мъже си правят извода, че щом са се добрали до телефона могат да отиват за кашон презервативи... това е грешка.

6.   Към 1: не, пича не бърка, ни най-малко. Нещата с повечето жени са така. При мен съм забелязал, че нещата потръгват, когато в началото на свалката се държа на дистанция, а когато почна да търся жената прекалено често тя го забелязва и започва с номерата. Се ла ви... :(

7.   Да попитам, аз питах една по facebook 3 пъти за среща. Тя се нещо си измисля... Изнервих се и я оставих да я попитам ли пак? А като я попитах дали иска да излезне със мен каза да..

8.   "Той" е много досаден сякаш хаха :) прбваш 1пат като не стане чакаш следващия ход от нея, ако не го направи търсиш друг обект за секс или за каквото и да е ;)))

9.   Повярвай ми не иска да излезете и много деликатно се опитва да ти го покаже... което не бива да упрекваш а даже да оцениш. Мене постоянно ме заговарят някакви момчета, карат ме да им дам номера си, да излезем... хаха ;д никога не бих хванала да се държа мило направо си ги режа, няма кфо да си въобразяват. Имаше един досадник в трамвая, даже беше почнал да ме следи кога се качвам и постоянно идваше и ми говореше прехласнати глупости, демонстративно го отблъсквах и продължаваше... очевидно някой мъжки индивиди са с по малко сиво вещество и не разбират когато някой иска да бъде оставен на мира.